Пивний ресторан Бравий Швейк

м.Луцьк, вул. Лесі Українки, 56
(0332) 722-094
(099) 421-82-98
10:00-23:00
12090

  Пивний Ресторан "Бравий Швейк"

розташований в історичному центрі Луцька на тихій пішохідній вуличці - це пивний ресторан з великим вибором свіжого розливного пива, якісною їжею і літнім майданчиком. Ми створили заклад, де Ви зможете поринути в світ пивоваріння і славні європейські традиції споживання пива.

   У закладі Ви потрапляєте в затишну атмосферу, де воєдино з'єднаний відпочинок і розваги. Кожен з відвідувачів зможе знайти місце в комфортабельному закритому залі ресторану, або на літній терасі. Закритий зал має зональне розподіл.

   Потрапляючи за барну стійку, Ви опиняєтеся в гостях у господаря закладу, який радо запрошує пропустити з ним за розмовою кухоль свіжого чеського пива. Якщо Вам нудно або самотньо, Ви завжди знайдете в особі бармена співрозмовника.

   Люди ходять в ресторани з різних причин. Хто хоче випити прохолодного пива в барі, а хто - смачно поїсти. Одним потрібен комфорт і спокій, а іншим - емоції. Одні люблять футбол, а інші - хорошу музику. Всі ці переваги вгадує пивний ресторан «Бравий Швейк».

   До Ваших послуг кращі страви чесько-німецької кухні, бочкове пиво, до пива можна замовити фірмову випічку ресторану – хрустики, шпрецелі, чіпси. Також спеціально для ресторану готується хреновуха.

   В меню ресторану представлено 4 сорти бочкового пива, в тому числі Paulaner, Warsteiner, Крущовіце. Готуються бізнес-ланчі. Діє безкоштовна точка доступу до Wi-Fi. Є жива музика в стилі джаз. Основний зал ресторану розрахований на 60 чоловік.

   У нашому закладі Ви можете провести вечір з родиною, з колегами по роботі, замовити банкет або просто випити відмінного розливного пива. Ми пропонуємо Вам культово пивний заклад європейського рівня.

 

Пивной Ресторан «Бравый Швейк"
расположен в историческом центре Луцка на тихой пешеходной улочке - это пивной ресторан с большим выбором свежего разливного пива, хорошей едой и летней площадкой. Мы создали заведение, где Вы сможете окунуться в мир пивоварения и славные европейские традиции потребления пива.
   В заведении Вы попадаете в уютную атмосферу, где воедино соединен отдых и развлечения. Каждый посетитель сможет найти место в комфортабельном закрытом зале ресторана или на летней террасе. Закрытый зал имеет зональное распределение.
   Попадая за барную стойку, Вы оказываетесь в гостях у хозяина заведения, который радушно приглашает пропустить с ним за разговором кружку свежего чешского пива. Если Вам скучно или одиноко, Вы всегда найдете в лице бармена собеседника.
   Люди ходят в рестораны по разным причинам. Кто хочет выпить прохладного пива в баре, а кто - вкусно поесть. Одним нужен комфорт и спокойствие, а другим - эмоции. Одни любят футбол, а другие - хорошую музыку. Все эти преимущества угадывает пивной ресторан «Бравый Швейк».
   К Вашим услугам лучшие блюда чешско-немецкой кухни, бочковое пиво, к пиву можно заказать фирменную выпечку ресторана - хрустики, шпрецели, чипсы. Также специально для ресторана готовится хреновуха.
   В меню ресторана представлены 4 сорта бочкового пива, в том числе Paulaner, Warsteiner, Krušovice. Готовятся бизнес-ланчи. Действует бесплатная точка доступа Wi-Fi. Есть живая музыка в стиле джаз. Основной зал ресторана рассчитан на 60 человек.
   В нашем заведении Вы можете провести вечер с семьей, с коллегами по работе, заказать банкет или просто выпить отличного разливного пива. Мы предлагаем Вам культово пивное заведение европейского уровня.


Відгуки 1

 
Наверное, лучший ресторан/паб в Луцке. И пох&# что дорого.

Залиште свій відгук