Срібні лелеки (кафе)

Пов'язані заклади

Сауна у "Срібних лелеках"
Адреса: вул.Чорновола, 17, м.Луцьк
Срібні лелеки (готель)
Адреса: Україна, м.Луцьк, вул. Чорновола, 17
Срібні лелеки (ресторан)
Адреса: м.Луцьк, вул. Чорновола, 17

 На території рекреаційного комплексу діє кафе "Срібні лелеки". Інтерєр кафе нагадує гостинну українську оселю. Приміщення розділене на зали, які можуть прийняти як банкет на 80 чоловік, так і тиху сімейну вечерю на 12 осіб або зустріч колег по бізнесу.

 

А от для прихильників відпочинку на свіжому повітрі, прямо під відкритим небом, в парковій зоні комплексу, розташовані затишні альтанки, що вміщують до 10 осіб кожна.

Меню кафе відображає смаки наших постійних гостей та очікування потенційних відвідувачів. Різноманітні види шашлику, приготовані професійним кухарем з Вірменії, овочі "з димком", широкий вибір салатів та закусок, супи за стародавніми рецептами, страви на мангалі  - це мала частка того, що запропонує Вам ресторан «Срібні лелеки». Також в меню окремо висвітлені банкетні страви для полегшення Вашого вибору при замовленні вечірок.

 

Для найменших відвідувачів створене дитяче меню з казковими назвами та оригінальною подачею страв. А смачно поївши, діти зможуть побавитись на майданчику у вигляді корабля.


Відгуки 1

Залиште свій відгук