Срібні лелеки (кафе)

Пов'язані заклади

Більярдний зал  "Срібні лелеки"
Адреса: Україна, м.Луцьк, вул. Чорновола, 17
Сауна у "Срібних лелеках"
Адреса: вул.Чорновола, 17, м.Луцьк
Срібні лелеки (готель)
Адреса: Україна, м.Луцьк, вул. Чорновола, 17
Срібні лелеки (ресторан)
Адреса: м.Луцьк, вул. Чорновола, 17

 На території рекреаційного комплексу діє кафе "Срібні лелеки". Інтерєр кафе нагадує гостинну українську оселю. Приміщення розділене на зали, які можуть прийняти як банкет на 80 чоловік, так і тиху сімейну вечерю на 12 осіб або зустріч колег по бізнесу.

 

А от для прихильників відпочинку на свіжому повітрі, прямо під відкритим небом, в парковій зоні комплексу, розташовані затишні альтанки, що вміщують до 10 осіб кожна.

Меню кафе відображає смаки наших постійних гостей та очікування потенційних відвідувачів. Різноманітні види шашлику, приготовані професійним кухарем з Вірменії, овочі "з димком", широкий вибір салатів та закусок, супи за стародавніми рецептами, страви на мангалі  - це мала частка того, що запропонує Вам ресторан «Срібні лелеки». Також в меню окремо висвітлені банкетні страви для полегшення Вашого вибору при замовленні вечірок.

 

Для найменших відвідувачів створене дитяче меню з казковими назвами та оригінальною подачею страв. А смачно поївши, діти зможуть побавитись на майданчику у вигляді корабля.


Відгуки 3

 
Відвідували кафе. Заклад чудовий, їжа смачна, а от адміністрація хворіє частковою амнезією.... Святкували там власне весілля і в день свята виявилося, що для того щоб підключити апаратуру треба заплатити 400 грн. Зрозуміло, що без музики весілля ти не проведеш. Потім такий прикол виліз коли стріляли хлопушками і розкидали пелюски - взяли ще по 200 грн.... ні з ким сваритися не хотілося і псувати нерви в такий день. Але для такого закладу то було, м'яко кажучи, не солідно. Адміністрації ганьба!!!

Залиште свій відгук