Правила використання матеріалів порталу

  • При повному або частковому використанні матеріалів посилання на портал afisha.lutsk.ua – « Афіша розваг Луцька »  обов'язкове.
  • Ви не можете копіювати, поширювати, продавати, перепродувати дані, включаючи кешинг (caching), фреймінг (framing) і інші подібні засоби. 
  • Матеріали порталу «Афіша розваг Луцька» є точкою зору адміністрації порталу. Ви використовуєте або не використовуєте їх на підставі власних рішень на свій страх і ризик. Адміністрація порталу «Афіша розваг Луцька» не несе ніякої відповідальності перед вами або будь-якою третьою стороною за ухвалені вами рішення, чи були вони зроблені з використанням або без використання матеріалів порталу «Афіша розваг Луцька».
  • Адміністрація порталу «Афіша розваг Луцька» не несе ніякої відповідальності перед вами або будь-якою третьою стороною за будь-які втрати доходів, прямі або непрямі ущерби, збитки, упущений прибуток або можливості, а також будь-які інші проблеми, безпосередньо або побічно пов'язані з неточністю, помилками або неповнотою даних «Афіша розваг Луцька».
  • У разі коли матеріали для публікації «Афіша розваг Луцька» подаються користувачами порталу, вся відповідальність за зміст матеріалів покладається на користувача, що подав матеріал для публікації.