Про портал

Власником Інтернет-ресурсу «Афіша розваг Луцька» є «Інтернет агентство Афіна».  
 

«Афіша розваг Луцька» - це один з найбільших інформаційно-розважальних сайтів Луцька в мережі Інтернет про дозвілля, відпочинок, мистецтво, розваги, спорт та туризм. До послуг користувачів розклад подій в кінотеатрах, театрах, нічних клубах, спортивних закладах Луцька. Каталог ресторанів, розважальних клубів, готелів, туристичних агентств, спортивних закладів та різноманітних розважальних і культурних закладів міста.

«Афіша розваг Луцька» - це яскравий, цікавий та зручний інформаційний ресурс, де кожний зможе знайти для себе нові ідеї для відпочинку, розваг, мистецтва, занять спортом та туризмом.

 

Аудиторія порталу

В даний час портал відвідує більше від 60 до 100 тисяч відвідувачів на місяць (в залежності від сезону), що є більше ніж тираж більшості регіональних газет, при цьому є стрімка тенденція до зростання аудиторії відвідувачів. Портал є лідером по відвідуваності серед сайтів Луцька, що спеціалізуються на розвагах та відпочинку.

Відвідувач порталу, це як правило, житель Луцька або гість міста, що цікавиться відпочинком у місті, шукає інформацію для організації свого дозвілля. Цікавляться всім новим в місті, знається на хороших речах та якісному сервісі. Цінує та вміє використовувати свій вільний час і знає як його проводити.
 

Сервіси порталу

Портал - це Афіша Луцька, його культурного, мистецького, спортивного та молодіжного життя. Інформація порталу розділена на розділи:
 • Афіша - календар подій в місті, в його розважальних культурних, спортивних закладах. Концерти, кінофільми, шоу-програми, акції тощо.
 • Акції та знижки закладів, інформація про які розміщена на порталі.
 • Кіно – прем’єри кінофільмів. Кінотеатри.
 • Клуби – презентація нічних клубів, пивних клубів міста.
 • Ресторани – ресторани, кафе та кав’ярні, бари, піцерії міста. Інформація про кухні, інтер’єри закладів.
 • Музеї та галереї міста.
 • Театри та філармонії Луцька.
 • Спорт – все про спортивні заклади міста. Їх діяльність, види спорту, тощо.
 • Готелі – готелі міста та поряд з містом
 • Відпочинок – широкоформатний розділ. В ньому презентуються комплекси розваг та відпочинку, сауни, туристичні агентства, школи танцю. Також інформація про туризм та екскурсії.
 • Новини – новини та статті про заклади. Потужний та доступний інструмент розповісти про свій заклад, його переваги та отримати додаткових відвідувачів.
 • Туризм – туристичний сервіс. Великий вибір туристичних турів, гарячих пропозицій.
 • Туристичні агенства - каталог туристичних підприємств.
 • ТВ-програма – програма телепередач по популярних загально українських каналах та місцевих каналах. Популярний розділ серед користувачів.
 

Реклама

Для рекламодавців пропонуємо пакети рекламних послуг для закладів, що відносяться до спеціалізації порталу.
 Також ефективною рекламою є розміщення банерів на сторінках порталу.
   Особливо великий ефект від реклами можуть отримати заклади, в яких регулярно відбуваються події культурного, розважального та спортивного характеру (кіно, вечірки, концерти, змагання, виступи, спектаклі тощо). Портал «Афіша розваг Луцька» є зручним потужним інструментом розповсюдження інформації по події.

Чому вигідна співпраця з «Афіша розваг Луцька» ?

 1. Портал є спеціалізованим інформаційним ресурсом, що сфокусований на тематиці дозвілля та відпочинку, крім того більшість користувачів порталу є жителями Луцька.
 2. Аудиторія порталу відрізняється цільовим спрямуванням на пошуку ідей для власного дозвілля, розвагах, занять спортом та туризмом.
 3. Персональну сторінку закладу в мережі Інтернет.
 4. Потужна та гнучка система поширення інформації про події та послуги в глобальній мережі.
 5. Фото та відео галереї закладу.
 6. Зручний сервіс для самостійної публікації подій та новин, що відбуваються у вашому закладі. Події вашого закладу будуть розміщені на Афіші міста.
 7. Інструмент для пошуку вашого закладу за допомогою карт Google.
 8. Засоби для проведення піар-компаній в мережі Інтернет.
 9. Статистика перегляду ваших сторінок. 
 10. Оптимізація ваших сторінок під пошукові системи Google та Яндекс.