Грузинська пекарня " Сулі Гулі "

м.Луцьк вул.Набережна 2 [Карта]
З 09:00 по 22:00 Без вихідних
20184

Печемо близько 10 видів випічки. Є хачапурі по-мегрельськи, хачапурі по-аджарськи,шашлик, кубдарі з м’ясом – зі свининою, з куркою, з яловичиною. Кілька видів хліба – з часничком і спеціями, з кропом та сиром сулугуні. Також можна замовити грузинські соуси.

Грузинська пекарня " Сулі Гулі " запрошує вас за адресою:

вул.Набережна 2.

вул Задворецька 1а.

вул.Рівненська 109.

тел. 098 797 70 77, 095 278 70 77.

 

 

 

 


Відгуки 14

 
Зайшов сьогодні в обідню перерву переусити, а вийшов бенкет, кубдарі був неперевершений!!! Дякую!!!
 
15.09.2018г. были в этом кафе....очаровательное место с оболденно вкусной кухней. Все очень красиво оформлено, все очень вкусно и не очень дорого....выпечка супер....Обслуживание отличное. Теперь всегда будем заезжать в Сули Гули по дороге в Карпаты. Спасибо за хорошее настроение и вкусный обед.
 
Доброго дня. На днях були у вашому закладі. Дуже сподобалась випічка, хачапурі по аджарськи та шашлик з баранини. Нам запропонували спробувати ваше вино "поліфонія", і воно дуже сподобалося. Пвдскажіть будьласка де його можна знайти, чи може можливо у вас замовити? Дякую.
 
Доброго Вам ранку:) Дякую за теплі відгуки:) Вино «Поліфонія» у Луцьку можете придбати лише у нас , є в наявності , можливо замовити попередньо за телефоном 096 700 77 17. Гарного Вам дня;)
 
Прекрасний інтер'єр, а кухня то взагалі найкраща в Луцьку. Все свіже. Завжди купую піде з яловичиною - такої смакоти ніде в Луцьку нема. М'яса вдосталь і смачне. Найкращий перекус і не дорого. Можна навіть на 2-5 грн підняти. Процвітання вам! Так тримати
 
Чи є у вас доставка? В неті сайт не знайшла. Меню лише тут і то ледь читається
 
Доброго вечора! Є доставка за номером телефону 0987977077 Будемо раді Вам:)
 
Завжди купува подобалось, на рівненській купив вчора Піде і отравися (так як нічого іншого неїв інших варіантів бути неможе)
 
Все дуже смачне і свіже. Супер!!!
 
Дякуємо за приємні слова:) Завжди Вам раді! На здоров'я ;)
 
Сьогодні їв періг з куркою. Кількість часнику була просто неїмовірно-термоядерною, ледве доїв. Перше що спало на думку, що кухарі спробували перебити смак не свіжого м'яса.
 
Доброго вечора! М'ясо кожного дня свіже, рецептура не мінялася , можливо добре не вимішали начинку і Вам відчувся часник більше ніж завжди. Хотілося б з Вами особисто зустрітися і показати що "не свіжого" м'яса у нас не буває, особисто це контролюю, мій номер телефону 0964948358.
 
Доброго вечора! М'ясо кожного дня свіже, рецептура не мінялася , можливо добре не вимішали начинку і Вам відчувся часник більше ніж завжди. Хотілося б з Вами особисто зустрітися і показати що "не свіжого" м'яса у нас не буває, особисто це контролюю, мій номер телефону 0964948358.
 
Куштували вашу випічку , дуже смачно! (персонал готельно-рекреаційного комплексу '' Срібні лелеки ")

Залиште свій відгук