Грузинська пекарня " Сулі Гулі "

м.Луцьк вул.Набережна 2
З 09:00 по 22:00 Без вихідних
24913

Пов'язані заклади

Грузинська пекарня " Сулі Гулі " (Задворецька, 1А)
Адреса: м.Луцьк, вул. Задворецька, 1А

Печемо близько 10 видів випічки. Є хачапурі по-мегрельськи, хачапурі по-аджарськи,шашлик, кубдарі з м’ясом – зі свининою, з куркою, з яловичиною. Кілька видів хліба – з часничком і спеціями, з кропом та сиром сулугуні. Також можна замовити грузинські соуси.

Грузинська пекарня " Сулі Гулі " запрошує вас за адресою:

вул.Набережна 2.

вул Задворецька 1а.

вул.Рівненська 109.

тел. 098 797 70 77, 095 278 70 77.

 

 

 

 


Відгуки 16

 
Чекаємо на офіціанта уже більше ніж 30 хв, хоча посадка далеко не повна. Бідних студентів не обслуговують, напевно. Гостям, що прийшли після нас уже готові блюда принесли, а у нас не спішать приймати замовлення. Сулі - Гулі, що розташоване на місці Сніжинки, біля парку(Луцьк).
 
Доброго вечора! Приношу свої вибачення за неприємну ситуацію:( Щиро дякую за Ваш відгук, буду знати над чим працювати! Будемо мінятись на краще:) Вибачте:)
 
Зайшов сьогодні в обідню перерву переусити, а вийшов бенкет, кубдарі був неперевершений!!! Дякую!!!
 
15.09.2018г. были в этом кафе....очаровательное место с оболденно вкусной кухней. Все очень красиво оформлено, все очень вкусно и не очень дорого....выпечка супер....Обслуживание отличное. Теперь всегда будем заезжать в Сули Гули по дороге в Карпаты. Спасибо за хорошее настроение и вкусный обед.
 
Доброго дня. На днях були у вашому закладі. Дуже сподобалась випічка, хачапурі по аджарськи та шашлик з баранини. Нам запропонували спробувати ваше вино "поліфонія", і воно дуже сподобалося. Пвдскажіть будьласка де його можна знайти, чи може можливо у вас замовити? Дякую.
 
Доброго Вам ранку:) Дякую за теплі відгуки:) Вино «Поліфонія» у Луцьку можете придбати лише у нас , є в наявності , можливо замовити попередньо за телефоном 096 700 77 17. Гарного Вам дня;)
 
Прекрасний інтер'єр, а кухня то взагалі найкраща в Луцьку. Все свіже. Завжди купую піде з яловичиною - такої смакоти ніде в Луцьку нема. М'яса вдосталь і смачне. Найкращий перекус і не дорого. Можна навіть на 2-5 грн підняти. Процвітання вам! Так тримати
 
Чи є у вас доставка? В неті сайт не знайшла. Меню лише тут і то ледь читається
 
Доброго вечора! Є доставка за номером телефону 0987977077 Будемо раді Вам:)
 
Завжди купува подобалось, на рівненській купив вчора Піде і отравися (так як нічого іншого неїв інших варіантів бути неможе)
 
Все дуже смачне і свіже. Супер!!!
 
Дякуємо за приємні слова:) Завжди Вам раді! На здоров'я ;)
 
Сьогодні їв періг з куркою. Кількість часнику була просто неїмовірно-термоядерною, ледве доїв. Перше що спало на думку, що кухарі спробували перебити смак не свіжого м'яса.
 
Доброго вечора! М'ясо кожного дня свіже, рецептура не мінялася , можливо добре не вимішали начинку і Вам відчувся часник більше ніж завжди. Хотілося б з Вами особисто зустрітися і показати що "не свіжого" м'яса у нас не буває, особисто це контролюю, мій номер телефону 0964948358.
 
Доброго вечора! М'ясо кожного дня свіже, рецептура не мінялася , можливо добре не вимішали начинку і Вам відчувся часник більше ніж завжди. Хотілося б з Вами особисто зустрітися і показати що "не свіжого" м'яса у нас не буває, особисто це контролюю, мій номер телефону 0964948358.
 
Куштували вашу випічку , дуже смачно! (персонал готельно-рекреаційного комплексу '' Срібні лелеки ")

Залиште свій відгук