Грузинська пекарня " Сулі Гулі " (Задворецька, 1А)

м.Луцьк, вул. Задворецька, 1А
9.00-21.00
10881

Пов'язані заклади

Грузинська пекарня " Сулі Гулі "
Адреса: м.Луцьк вул.Набережна 2

Кафе-пекарня "Сулі Гулі" на Київському майдані – затишна й водночас простора. Одночасно тут може розміститися більше 30 гостей. Звичайно, також можна забрати замовлення із собою. Часто у пекарню телефонують, роблять замовлення й заходять за ним через вказаний персоналом час. Це зручно й покупцям, й пекарям.

У асортименті пекарні – близько десяти видів традиційної грузинської випічки. Це – і хачапурі  по-мегрельськи, і хачапурі по-аджарськи, кубдарі з м’ясом – зі свининою, з куркою, з яловичиною. А ще кілька видів хліба – з часничком і спеціями, з кропом та сиром сулугуні. Також до страв можна замовити грузинські соуси.

Є у «Сулі Гулі» й смачні та ситні десерти: слойки зі смачними начинками, пахлава та справжня грузинська чурчхела. До слова, цю смакоту для закладу виготовляють ексклюзивно.

«Сулі Гулі» на Задворецькій працюватиме з 9 ранку до 9 вечора без перерви та вихідних. Також у закладі працює доставка. До слова, якщо замовити смакоти більше, як на 105 гривень, привезуть вам її безкоштовно.


Відгуки 1

 
Кубдарі від закоханого кухаря, ну дуже солоні.

Залиште свій відгук