Кафе ПАНО

Кафе ПАНО - це  місце, де кожен зможе найти те, що йому по душі. Кафе складається з двох залів (великої та малої бенкетної зали на 100 та на 50 людей відповідно) та дитячої кімнати. Кухня представлена стравами як української так і європейської кухні. В ПАНО все починаючи від інтер'єру і закінчуючи неперевершеною кухнею змусить вас прийти сюди знову.

 


Відгуки 21

 
Найкращий заклад для святкувань будь якого заходу, вже не один раз відзначаємо тут свої дні народження , корпоративи … Смачна кухня, хороші ціни, привітний персонал та окремо хочу подякувати власниці Наталії Іванівні- за турботу до дітей , підбирання меню та навіть музики. Всім дуже сподобалося День Народження нашої футболної команди « Амазонка» Всім рекомендую та чекайте нас знову!!!
 
Чудовий заклад і смачні страви.Дякую.
 
Жахливий заклад!!!! Людей готові саджати в дитячу кімнату аби заробити грошей. Якщо ви домовились про одне, вам можуть передзвонити і сказати, що мають банкет на більше людей і ви їм не "влазите". Кухня стандартна. Хамське відношення зі сторони директорки!! А якщо ви будете з дітьми, то приготуйтесь постійно отримувати зауваження, що ваші діти бігають і заважають!! Кафе нікому не раджу!!!!!
 
Доброго дня, Ми просимо вибачення, що відмовили Вам у святкуванні дитячого Дня народження. Завдання нашого закладу - зробити ваш відпочинок комфортним та приємним. Але так як зал було замовлено для святкування дорослого ювілею, то дітям було б у нас не комфортно. Ми цінуємо кожного клієна!
 
Чи є у вас банкетки на 10-15 людей?
 
Доброго дня, Так у нас є банкетка на 10-15 людей.
 
Скільки у вас коштує святкування весілля,з людини?
 
Анастасія, Доброго дня, ми не встановлюємо ліміт, все залежить від вашого замовлення. Проте орієнтовно від 300 грн.
 
Доброго дня. Підскажіть, яка буде ціна з людини, якщо у вас святкувати день народження.
 
Доброго дня, ми не встановлюємо ліміт, все залежить від вашого замовлення.
 
Новий рік можна зустріти по-різному: в клубі, вдома, в ресторані... Танцюючи на тематичній вечірці, запалюючи на танцполі, співаючи в караоке, відриваючись з друзями. Не важливо,як ти це зробиш. Головне - результат: варто так зустріти свято, щоб увесь рік було що згадувати та чим ділитися зі знайомими. Ми забезпечимо Вам і Вашій компанії море незабутніх пригод та щирих емоцій! 0633577907
 
Чудово відсвяткувала свій ювілей 02.04.2016. Дуже задоволена професіоналізмом адміністратора закладу. Уважний і привітний персонал, затишна бенкетна зала. Всі страви смачні і оформлені зі смаком. Дитяча кімна є безперечним плюсом для святкування великих сімейних свят. Дякую і обов'язково повернусь до Вас ще, а також пораджу ваш заклад знайомим.
 
Новий заклад ,сучасний дизайн ,затишно,просторо,чисто. Святкували ювілей усім гостям сподобались страви ,як подача так і смакові якості. Так тримати! Рекомендую!
 
Заклад шикарний кухня неперевершена, навіть не думала коли йшла на день народження що такий класний заклад рекомендую
 
Гарний інтер'єр,хороше обслуговування,смачна кухня! Враховують усі побажання клієнта! Чистота у сан. вузлах. Рекомендую!
 
Дуже уважний персонал! Враховують усі побажання! Приємно,коли дбають про клієнта,про його потреби! Смачно і оперативно! Дуже сподобалось! Рекомендую.
 
Святкували дитяче День народження. Приємно вражені професійним накриттям столу, страви різноманітні, смачні, цікаві. Колектив приємний та уважний. Фішкою кафе є дитячої кімнати. Мені дуже сподобалося, затишно по домашньому. Рекомендуємо!!
 
Святкували хрестини, дуже задоволені. Смачна кухня, гарне обслуговування, персонал привітний і уважний, затишний інтер'єр.Порадувала дитяча кімната. Ціни адекватні. Сюди хочеться повернутись!!!
 
Святкували хрестини, дуже задоволені! Смачна кухня, гарне обслуговування, дуже затишно, привітний і уважний персонал. Порадувала дитяча кімната. Ціни адекватні, стараються догодити клієнту. В цей заклад хочеться повернутись!!!
 
Святкували хрестини, дуже задоволені! Смачна кухня, гарне обслуговування, дуже затишно, привітний і уважний персонал. Порадувала дитяча кімната. Ціни адекватні, стараються догодити клієнту. В цей заклад хочеться повернутись!!!
 
Все на найвищому рівні, дуже сподобалось. Кухня різноманітна та смачна, персонал приємний. Рекомендую.

Залиште свій відгук