Більярдний зал «Рестпарк»

Волинська обл., Луцький район, с. Струмівка, вул. Рівненська 135 [Карта]
цілодобово
3111

Пов'язані заклади

Конференц-зал  Рекреаційний комплекс РЕСТПАРК
Адреса: с. Струмівка, Волинська область, Луцький район вул. Рівненська 135
Рекреаційний комплекс «Рестпарк»
Адреса: Волинська обл., Луцький район, с. Струмівка, вул. Рівненська 135
Рестпарк (готель)
Адреса: Волинська обл., Луцький район, с. Струмівка, вул. Рівненська 135 (6км від міста)
Рестпарк (ресторан)
Адреса: Волинська область, Луцький р-н, с. Струмівка, вул. Рівненська 135

Чому саме більярдний зал «Рестпарк» в Луцьку

 

Можна годинами вивчати сайти більярдних залів міста Луцька, шукаючи можливості проведення повноцінного відпочинку з друзями та близькими, але  краще прийти в більярдний зал в рекреаційному комплексі «Рестпарк», де на Вас чекає неперевершений комфорт і багатогранність дозвілля.

 

Більярдний зал рекреаційного комплексу «Рестпарк» - місце, де Ви зможете приємно провести час як за грою в більярд, так і у вишуканому ресторані, куштуючи страви української та європейської кухні,приготовлені з любов`ю чудовими майстрами своєї справи.

 

Продумане зонування більярдного залу, професійне обладнання та затишна атмосфера - все це Ви зможете знайти в більярдному залі рекреаційного комплексу «Рестпарк». Тут будуть раді як неперевершеним метрам зеленого сукна, так і початківцям, незмінно пропонуючи комфорт найвищого рівня.

Кращі рекомендації для нас - це вдячні відгуки наших відвідувачів, накопичені за роки плідної роботи, тому ми з упевненістю пишаємося результатами своєї діяльності.

Розумні ціни більярдного залу, найвищий рівень сервісу стануть ще однією приємною несподіванкою для наших відвідувачів та гостей.


Залиште свій відгук