Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву (СДЮШОР) плавання міста Луцька

43005, Луцьк, просп. Грушевського, 2а [Карта]
(0332) 242-297
(0332) 242-481
пон.- суб.
36849

Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву (СДЮШОР) плавання міста Луцька має у своєму складі:

 

  • Велику ванну — 6 доріжок довжиною 25 метрів, 2 стрибкові вишки 3 метри та 5 метрів висотою.
  • Малу ванну — без доріжок 10х5 метрів
  • Тренажерний зал
  • Реабілітаційний центр для спортсменів

У СДЮШОР організовані:

  • Спортивні групи (приблизно 420 учнів)
  • Фізкультурно-оздоровчі групи (приблизно 840 осіб)
  • Група лікувального плавання для людей з вадами опорно-рухового апарату
  • Група аквааеробіки

 

Вартість відвідування

Одноразове відвідування басейну для дітей 30 гривень
Одноразове відвідування басейну для дорослих 40 гривень
Дитячий абонемент для дітей віком до 16 років (12 занять у великій ванні) 210 гривень
Дитячий абонемент для дітей віком з 6 років (12 занять у малій ванні, «Жабенятник») 210 гривень
Дорослий абонемент (12 занять) 350 гривень
Фізкультурно-оздоровчі групи у вечірній час (не залежно від віку, 12 занять) 350 гривень
Оренда басейну (1 доріжка/год) 350 гривень
Відвідування груп лікувального плавання (сколіоз, 12 занять) 400 гривень

 


Відгуки 90

 
Вітаю! Скажіть, будь ласка, дорослий абонемент (12 занять) дісний протягом якого періоду часу? Відвідування занять передбачене графіком? Тобто якщо наприклад заняття по суботам, то пропуск одного такого мінусує кількість занять, що лишилися в абонементі?
 
Вітаю! Моїй донечці 6 років, плавати не вміє, але бажанням аж "горить" Були в лікаря, у неї викривлена спина (кіфатична постава). Лікар порадив у басейн ходити. Чи є щось після 18 год?(якісь вільні місця). Вартість? Дякую.
 
Доброго дня. До нового року в групах лікувального плавання місць не має. Яка ситуація буде у 2018 - не підкажу. Але можете поки походити в "жабенятник" (мала ванна басейну), там якраз вчать плавати діток такого віку, і вартість за 12 занять 210 грн (лікувальне плавання 12 занять - 400грн не залежно від віку). Якщо змін після "жабенятника" не буде - тоді варто записуватись в лікувальні групи. В" жабенятнику" є заняття і на 18:00 і на 18:45 - на рахунок вільний місць не підкажу. Дзвоніть адміністратору 24-22-97
 
Доброго вечора. По яких днях працює Група лікувального плавання для людей з вадами опорно-рухового апарату? Підійде для дорослих? Дякую
 
Доброго дня. Групи лікувального плавання є на 18:45 щодня тренер-викладач Максимюк Сергій Леонтійович, на 19:30 та на 20:15 пон-сер-п'ят тренер-викладач Бондарук Олена Олександрівна, 19:90 вів-чт-суб тренер-викладач Тихонович Анатолій Анатолійович. Але на даний час в цих групах до нового року вільних місць немає. Дзвоніть адміністратору за номером 24-22-97 після нового року
 
Доброго дня. Дитині 3 роки. Чи є вас такі групи , якщо так, коли? Дякую
 
Доброго дня. Для діток 3-х років в нашому закладі заняття не проводяться
 
Доброго дня! Чи можна дитині 10 років в жабенятник? Пробували підходити особисто до тренера,сказав подивиться спочатку. "Подивився" сказав не бере. Не думала що це така проблема записати дитину в басейн. Плаває не дуже добре, але на воді тримається. Що порадите?
 
Доброго дня. В жабенятник набирають діточок 6-8 рочків, а в 10 рочків наші дітки мають юнацькі розряди та виступають на змаганнях, тому наш заклад і називається Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву плавання. Спробуйте звернутись до іншого тренера. Є місця на великій ванні на 9:45 тренер Тихонович А.А., 13:30 тренера Мороз В.В., Корець О.О, Бондарук.О.О.
 
Доброго дня. Одноразові відвідування басейну можливе у будь-який час чи є якісь певні години ? Довідка від лікаря також потрібна? Якщо так. то якого саме?
 
Доброго дня. Довідка лікаря обов'язкова, Довідка потрібна від дільничого терапевта. Ви її (довідку) пред'являєте кожного разу при відвідуванні. На рахунок годин відвідування дзвоніть адміністратору 24-22-97
 
Доброго дня. Порадьте, що робити?. Сьогодні (06.10) мій син (8 років) ВПЕРШЕ відвідав басейн. Займалися з групою де дітки вже плавають. Тренер сподобалась, дуже приємна дівчина. А от сину заняття не сподобалось, каже: "Мама, мене там хотіли втопити..." і плаче. Плавати він не вміє, але горів бажанням навчитися. На пробному занятті тренер каже робив "бульки" ніби виходило, далі "зірочку" робити не став, а потім щось взагалі пішло не так. :-( Можливо нам потрібно щось індивідуальне, хоча б елементарні вправи для початку вивчити?
 
Доброго дня. Нажаль індивідуальних занять в нашому закладі непередбачено. А елементарні вправи це і є "бульки", "зірочка", ковзання на грудях, ковзання на спині - це перше чому вчать діток, без цього дитина не навчиться правильно плавати. Якщо Ви не проплачували повну вартість абоніменту, а тільки були на пробному занятті, то можливо слід почекати ще якийсь час (місяць, два, пів року) і знову спробувати.
 
Доброго дня, цікавить аквааеробіка - годити тренувань, вартість, тренер. Дякую.
 
Доброго дня? Чому сьогодні (18.09) на 15.00 не було заняття? І причину батькам не назвали. Зрозумієте ми також тратим час і гроші, і було доречно повідомити батьків.
 
Доброго вечора. У дитини (10 років) сколіоз. Плавати не вміє. Лікарі рекомендують плавання. Що можете запропонувати? Дякую
 
Доброго вечора. Для таких діток в нас є групи лікувального плавання на 18:45 (щодня) тренер-викладач Максимюк Сергій Леонтійович та на 19:30; 20:15 (пон. серед. п'ят.) тренер-викладач Бондарук Олена Олександрівна. Вартість 12 занять- 400грн. Але спочатку переговорить з тренером. Ці групи швидко наповнюються. Про наповнення груп та більш детальну інформацію можна дізнатись у адміністратора за номером 242297
 
Скажіть будь ласка, дитині хлопчику 5 років. Чи є у вас групи такого віку на плавання? І чи є можливість здати дитину після 18.00? Яка вартість? Дякую.
 
Доброго дня. Для діток 5 років в нас є групи на 12:00. Тренер-викладач Бондарук Олена Олександрівна. Також вона веде групи на 18:00 18:45. Але там діти 6-7-8 років. Запитайте, можливо вам зроблять виключення)))
 
Доброго дня! Коли розпочне роботу жабенятник! Чи є вільні місця? Дитині 6 років.
 
Доброго дня. Жабенятник працює вже з сьогоднішнього числа (11.09). Набір в групи тільки починається - вільні місця є. Розклад занять жабенятника (початок занять): 13:30, 14:15, 15:00, 15:45, 16:30, 17:15, 18:00, 18:45 Мати при собі: довідку від дільничого педіатра, змінне взуття (резинове для басейну), рушник, мило, мочалку, плавки/купальник, резинову шапочку, фен. Вартість 12 занять - 210 грн. Оплата через ПриватБанк . Рахунок у адміністратора
 
Добрий день,чи обов'язкво носити шапочк
 
Доброго дня,а крім стаціонарного,можна мобільний телефон?
 
Доброго дня. Нажаль, заклад не має мобільного номеру телефону.
 
Підкажіть будь ласка на якому сайті можна побачити результати змагань що були у березні
 
Доброго дня! В березні на базі СДЮСШОР змагання проводились кожного тижня: 2-3 березня - чемпіонат Волинської області серед юнаків 9-11 березня - спартакіада міста 16-17 березня - чемпіонат Волинської області серед юніорів 23-24 березня - чемпіонат СДЮСШОР за програмою ІІ етапу навчання 30-31 березня - Кубок Волинської області та чемпіонат Волині серед молоді. Результати яких саме змагань Вам потрібні? Результати всіх змагань можна переглянути тут (крім останніх двох) https://lutskswim.blogspot.com/ останні змагання на сайті будуть пізніше
 
Скажіть, будь-ласка, дитині 5,5 років. Дуже хоче ходити в басейн. Але вдень водити змоги немає, всі працюють. Чи є група для таких дітей на вечір?
 
Доброго дня. Який саме вечірній час вас цікавить? Заняття в малій вані розпочинаються з 13:30 і до 18:00 (заняття кожні 45 хв) остання група на 18:00. Але хочу попередити -не кожен тренер бере діток 5,5. Зателефонуйте адміністратору 24-22-97 вона підкаже на який час є вільне місце.
 
Скільки стоїть велика ванна для дитини 13 років звичайне плавання не для сколіозу
 
Якщо дитина 13 років вільно пропливає 25 метрів і більше (враховуючи, що глибина ванни басейну змінюється від 1 до 4 метрів), то вартість абонементу становить 210 грн. Якщо дитина плавати не вміє- слід спочатку пройти навчання з плавання в групі за 400грн.
 
Якщо дитина 13 років вільно пропливає 25 метрів і більше (враховуючи, що глибина ванни басейну змінюється від 1 до 4 метрів), то вартість абонементу становить 210 грн. Якщо дитина плавати не вміє- слід спочатку пройти навчання з плавання в групі за 400грн.
 
Доброго дня! Чи є у Вас заняття для малюків від 3-х років?
 
Доброго дня. В нас є група для малюків на 12:00 тренер-викладач Бондарук Олена Олександрівна. Зателефонуйте адміністратору 24 22 97 - він підкаже про наявність вільних місць.
 
ЗВЕРТАЛАСЬ ПО ТЕЛЕФОНУ ІЗ ЗАПИТАННЯМ СПРАВКУ ВІД ЯКОГО ЛІКАРЯ ПОТРІБНО ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ БАСЕЙНУ. СКАЗАЛИ - ТІЛЬКИ ТЕРАПЕВТ. ПІШЛА ДО ТЕРАПЕВТА, ВІН СКАЗАВ , ЩО ТАКИХ СПРАВОК НЕ НАДАЄ. НАПРАВИВ В 111 КАБІНЕТ, ДЕ СКАЗАЛИ ДОВІДКА ПЛАТНА 55 ГР І ТРЕБА ПРОЙТИ 5 ЛІКАРІВ? ТАК СКАЖІТЬ СКІЛЬКИ ЇХ ТРЕБА ПРОЙТИ? П"ЯТЬ І ЗАКЛЮЧЕННЯ У ТЕРАПЕВТА? ЯКЩО ТАК, ТО СКАЖІТЬ ЩОБ ЛЮДЕЙ ПРАВИЛЬНО ІНФОРМУВАЛИ, ЩО ТРЕБА ПРОЙТИ МЕДОГЛЯД, А НЕ ТІЛЬКИ ОДНОГО ТЕРАПЕВТА. ЛЮДИНА НАСТРОЮЄТЬСЯ ПРОЙТИ ОДНОГО ЛІКАРЯ , А ТУТ ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ЦІЛИХ 5-6!!!! ПОВНИЙ МІНУС В НАДАННІ ІНФОРМАЦІЇ. НЕ РОЗУМІЮ, НАВІЩО ТАКА ЕПОПЕЯ ЛІКАРІВ ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ХЛОРОВАНОГО БАСЕЙНУ
 
Доброго дня, Віро. Все вірно. Для відвідування нашого закладу потрібна довідка від вашого дільничного терапевта або педіатра (для дитини), що Ви здорові і можете відвідувати басейн. А то, до яких лікарів направляє Вас ваш дільничий терепавт, щоб зробити заключення - адміністратори басейну не повинні знати. "НАВІЩО ТАКА ЕПОПЕЯ ЛІКАРІВ ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ХЛОРОВАНОГО БАСЕЙНУ" - для уникнення нещасних випадків.
 
Доброго дня! Прошу відгукнутись батьків дітей, які постраждали від прибиральниці (Вакурової Н.М.), яка дозволяє собі розпускати руки на дітей, які відвідують басейн. Як виявилось це не поодинокий випадок (заяви - звернення в заступника директора). При особистому спілкуванні веде по хамськи заявляючи (показати побої), адміністрація обіцяє розібратись.....
 
Доброго дня. Для діток 4-5 років є експерементальна група на 12:00, тренер-викладач Бондарук Олена Олександрівна. Детальна інформація за телефоно 24-22-97 (адміністратор)
 
Дитячий абонемент для дітей віком до 16 років 12 занять у великій ванні 210 гривень це абонімент тікі длятого щоб навчитись плававти . якшо я хочу похудати він мені підходить чи мені потрібно буде брати Фізкультурно-оздоровчі групи у вечірній час не залежно від віку, 12 занять 350 гривень
 
Доброго дня. Відправте своє запитання на olga80av@gmail.com
 
Виженіть ту хамку-адміністратора, або поставте на відсотки її зарплатню, щоб навчилась спілкуватися з відвідувачами. А ще краще - посадіть там довгоногу ,грудасту, молоду красуньку!
 
Доброго дня,який мінімальний вік для відвідування басейну?Сину діагностували деформацію грудної клітки(зараз10місяців)
 
Я хочу записатися у ваш басейн він крутий
 
Доброго дня, скажіть, будь-ласка, чи є у Вас уроки плавання для дорослих у групах? Яка вартість індивідуального заняття з інструктором? Дякую
 
доброго дня можна записатися сьогодні прийти чи вже не можна
 
Доброго дня,чи є у вас знижкі для дітей-інвалідів 13 років хлопчик після опіків,дякую
 
Доброго часу Звертайтеся в індивідуальному порядку до адміністрації

Залиште свій відгук