PRESTO PIZZA Кравчука 48а (навпроти школи №26)

Пов'язані заклади

PRESTO PIZZA просп. Грушевського 20 (навпроти Обласної лікарні)
Адреса: м. Луцьк, просп. Грушевського 20

«PRESTO  PIZZA!!!» – заклад, де поєднується формат швидкого та якісного харчування. Це піцерія, де активне обслуговування не впливає на якість смаку. Це найкраще місце як для тих, хто економить свій час, так і для тих, хто цінує якісну кухню.

Для виготовлення піци ми використовуємо лише свіжі продукти. Саме це і є запорукою відмінного смаку наших страв. Яку піцу Ви б не замовили, будьте впевнені, що найапетитніша, найсвіжіша і найсмачніша італійська піца на тонкому тісті буде на вашому столі!

Асортимент «PRESTO PIZZA!!!» достатньо широкий. В меню представлено більше 20 видів піци, також є можливість скласти піцу особисто, використовуючи запропоновані додатки. Крім піци «PRESTO PIZZA!!!» пропонує японські суші, пасту, салати, а також перші страви та десерти.  

Для тих, хто хоче насолодитись нашими стравами, не виходячи з дому чи офісу, ми відкрили службу доставки! Зробити замовлення дуже просто: оберіть піцу або суші з меню і зробіть замовлення за телефоном:

095 931 85 85

093 119 52 59

Доставка  10 грн., а при замовленні на суму від 150 грн. – доставка безкоштовна, крім акційних позицій!

Доставка на віддалені райони 20 грн,  мінімальне замовлення 150 грн, доставка за місто 40 грн, - мінімальне замовлення 250 грн.!!!

Доставка на віддалені райони і за межі міста розглядається індивідуально.

Завжди раді бачити Вас щодня з 09.00 до 22.00.!!!

Наша адреса: м. Луцьк вул. Кравчука, 48А(навпроти 26 школи)!!!

«PRESTO» – для сильних апетитом ;)))

vk.com/presto.pizza

 

Warning: Deadlock found when trying to get lock; try restarting transaction query: UPDATE cache SET data = 'a:1492:{s:18:\"admin_menu_display\";s:1:\"0\";s:19:\"admin_menu_show_all\";i:0;s:11:\"admin_theme\";s:10:\"bluemarine\";s:14:\"allowed_html_1\";s:146:\"<em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <th> <td> <img> <br> <br /> <p> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h5> <h6> <span>\";s:14:\"allowed_html_4\";s:0:\"\";s:9:\"anonymous\";s:10:\"Гість\";s:17:\"banners_directory\";s:14:\"sites/image.lb\";s:10:\"blocktheme\";a:36:{s:6:\"user-1\";s:10:\"block_menu\";s:17:\"menu-menu-contact\";s:10:\"block_menu\";s:8:\"block-14\";s:18:\"block_subscrip in /var/www/life/data/www/afisha.lutsk.ua/includes/database.mysql.inc on line 135

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/life/data/www/afisha.lutsk.ua/includes/database.mysql.inc:135) in /var/www/life/data/www/afisha.lutsk.ua/includes/bootstrap.inc on line 729

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/life/data/www/afisha.lutsk.ua/includes/database.mysql.inc:135) in /var/www/life/data/www/afisha.lutsk.ua/includes/bootstrap.inc on line 730

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/life/data/www/afisha.lutsk.ua/includes/database.mysql.inc:135) in /var/www/life/data/www/afisha.lutsk.ua/includes/bootstrap.inc on line 731

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/life/data/www/afisha.lutsk.ua/includes/database.mysql.inc:135) in /var/www/life/data/www/afisha.lutsk.ua/includes/bootstrap.inc on line 732

 

 

«PRESTO PIZZA!!!» - заведение, где сочетается формат быстрого и качественного питания. Это пиццерия, где активное обслуживание не влияет на качество вкуса. Это место как для тех, кто экономит свое время, так и для тех, кто ценит качественную кухню.

 

Для изготовления пиццы мы используем только свежие продукты. Именно это и является залогом отличного вкуса наших блюд. Какую пиццу Вы не заказали, будьте уверены, что аппетитный, свежая и вкусная итальянская пицца на тонком тесте будет на вашем столе.

Ассортимент «PRESTO PIZZA» достаточно широк. В меню представлено более 20 видов пиццы, также есть возможность составить пиццу лично, используя предложенные приложения. Кроме пиццы «PRESTO PIZZA» предлагает японские суши, пасту, салаты, а также первые блюда и десерты. 

Для тех, кто хочет насладиться нашими блюдами, не выходя из дома или офиса, мы открыли службу доставки ! Сделать заказ очень просто: выберите пиццу или суши из меню и сделайте заказ по телефону: (095) 931 85 85.

Доставка всего 5 грн., А при заказе на сумму от 100 грн. - Доставка бесплатная.

Всегда рады видеть Вас ежедневно с 09.00 до 22.00.

Наш адрес: г. Луцк, ул. Кравчука, 48А«PRESTO» - для сильных аппетитом!!!


Відгуки 7

 
Дуже сподобалося в Престо на Волі 16д.Привітна бармен.гарна спокійна атмосфера.тихо спокійно.Стосовно піцци то вона справді ситна і не суха як по інших піцеріях.
 
Піца просто бомба!!! На доставку приїхала гаряча, на смак супер. Нарешті появилась намальна піцерія.
 
дакуэмо за обслуговування Віктора і Павла і за смачну піццу
 
Спасибі за піцу! Спасибі за швидку доставку. Дуже смачно. Тісто помірно тонке, смачне. Начинка свіжа і досить багато)) За останні 2 -3 року пробували різні піци, поки що ця сама смачна. Більше всього радують ваші постійні акції на піцу. Бажаю вам процвітання
 
замовив дві піци марінара і престо. отримав третю прошутто ді фунгі безкоштовно. дуже смачні піци всім рекомендую. швидко доставили. навіть гарячі піци. ледве дві з'їли на двох осіб. дуже смачні. дякую Вам. приємний персонал. буду постійно у Вас робити замовлення.
 
Взагалом заклад чудовий, приємний персонал, смачна кухня! Як для мене піца дуже смачна, а суші це вже для любітєля, але мені вони дуже смасні! Але чому у Вас проблеми з офіціантами??? кожен день різні. щодень тим гірші...Я хожу з самого відкриття. Де поділись ті офіціанти, що разом з Вами відкривались?! а так я Вам бажаю процвітання!!!
 
У нашому місті багато піцерій, нічого поганого сказати про них я не можу! Але хочу звернути Вашу увагу на доставку піци Престо! Мені сподобалось те, що дівчинка, яка приймала замовлення відповідально віднеслась до нього і врахувала всі мої побажання. І хочу підчеркнути те що вони доставили піцу гарячою і смачною, і головне швидше чим повинні були...Дякую за повагу і смачну піцу! Бажаю процвітання!

Залиште свій відгук