PRESTO PIZZA Кравчука 48а (навпроти школи №26)

Пов'язані заклади

PRESTO PIZZA просп. Грушевського 20 (навпроти Обласної лікарні)
Адреса: м. Луцьк, просп. Грушевського 20

Відгуки 7

 
Дуже сподобалося в Престо на Волі 16д.Привітна бармен.гарна спокійна атмосфера.тихо спокійно.Стосовно піцци то вона справді ситна і не суха як по інших піцеріях.
 
Піца просто бомба!!! На доставку приїхала гаряча, на смак супер. Нарешті появилась намальна піцерія.
 
дакуэмо за обслуговування Віктора і Павла і за смачну піццу
 
Спасибі за піцу! Спасибі за швидку доставку. Дуже смачно. Тісто помірно тонке, смачне. Начинка свіжа і досить багато)) За останні 2 -3 року пробували різні піци, поки що ця сама смачна. Більше всього радують ваші постійні акції на піцу. Бажаю вам процвітання
 
замовив дві піци марінара і престо. отримав третю прошутто ді фунгі безкоштовно. дуже смачні піци всім рекомендую. швидко доставили. навіть гарячі піци. ледве дві з'їли на двох осіб. дуже смачні. дякую Вам. приємний персонал. буду постійно у Вас робити замовлення.
 
Взагалом заклад чудовий, приємний персонал, смачна кухня! Як для мене піца дуже смачна, а суші це вже для любітєля, але мені вони дуже смасні! Але чому у Вас проблеми з офіціантами??? кожен день різні. щодень тим гірші...Я хожу з самого відкриття. Де поділись ті офіціанти, що разом з Вами відкривались?! а так я Вам бажаю процвітання!!!
 
У нашому місті багато піцерій, нічого поганого сказати про них я не можу! Але хочу звернути Вашу увагу на доставку піци Престо! Мені сподобалось те, що дівчинка, яка приймала замовлення відповідально віднеслась до нього і врахувала всі мої побажання. І хочу підчеркнути те що вони доставили піцу гарячою і смачною, і головне швидше чим повинні були...Дякую за повагу і смачну піцу! Бажаю процвітання!

Залиште свій відгук