Ресторан "Лагуна"

Пов'язані заклади

Мотель "Лагуна"
Адреса: Луцький р-н., с. Липини, вул. Окружна, 32а

 

        Ресторан “Лагуна” (європейська та українська кухня) розташований в передмісті Луцька приваблює своїм затишком та комфортом. Чудове поєднання відпочинку на природі (альтанки та мангал) з вишуканістю внутрішнього інтер’єру закладу. Зали на 50 та 130 персон, а також банкетний зал на 12 осіб задовольнить найбільш вибагливого відвідувача. 

У нас Ви незабутньо відсвяткуєте весілля, банкети, Дні народження, ювілеї, корпоративи, фуршети та інші свята, де щиро нададуть допомогу кваліфіковані офіціанти та адміністратори закладу. Смачне меню, якісна жива музика та відмінне цілодобове обслуговування надовго залишать в пам’яті приємні спогади. Цікавим доповненням до святкування весілля – номер молодятам в подарунок від мотелю “Лагуна”. Поряд з рестораном парковка. 

Ресторан Луцька “Лагуна” – чудове поєднання ціни та якості, широкий вибір страв, комфортні умови, тільки позитивні емоції, які нікого не залишать байдужими!

 

 


Відгуки 1

 
е просто якийсь жах! Перший раз в Луцьку зіткнувся з таким рівнем непрофесіоналізму обслуговування! Якби ж то лише наш столик так погано обслуговували то я б нічого модливо не говорив, але коли я побачив що й інших обслуговують таким же чином то мій терпець урвався!!! По-перше, якщо у Вас шановний заклад свято - викликайте в дуруг зміну офіціантів! Чекати 20 хвилин щоб підійшли взяли замовлення це якийсь жах! Наше замовлення: пляшка червного напівсолодкого вина ДВІ порції картоплі фрі Дві порції свинних медальйонів (в меню зазначено порція - 100грам) Коньячний соус Один шматочок хлібу Чай Панакота Потім ми чекали 10 хвилин доки нам принесуть келихи для вина і ще 10 хвилин поки принесуть саме вино, Отже уже 20 хвилин ми чекали на вино... Пізніше ще гірше! Через 20 хвилин принесли панакоту і подали її з виделкою замість десертної ложечки! На прохання замінити вилку на десертну ложку ми дивилися ще 5-10 хвилин як офіціантка бігає обслуговуючи інші толики, а тоді вона принесл не десертну а чайну ложку! На що ми вже заплющили очі(хоч якась ложечка) Отже пройшло вже 50 хвилин... через 15 хвилин ми нарешті дочекалися дві порції медальйонів і ПОДВІЙНУ картоплю фрі... ХОЧА ЗАМОВЛЯЛИ ДВІ різних порції!!! Що саме цікаво, вся їжа була ХОЛОДНОЮ, аж дивно було... вона мабуть стояла на кухні хвилин з 30, тому що так захолонути навіть за 10 хвилин неможливо!!! ХЛІБУ НАМ ВЗАГАЛІ НЕ ПРИНЕСЛИ Через 5 хвилин принесли чай! (його і просили принести пізніше, тут ніякої критики немає! Спрацювали добре) В рахунку відразу здивувало те, що свинячих медальйонів було 250 грам а не 200! і Шматочок хлібу якого нам не принесли був також в рахунку! Розрахувавшись ще 15 хвилин ми чекали здачу, тоді вже не витримали бо були одягнені і я попросив офіціантку ще раз принести мені здачу, через 5 хвилин нарешті дочекалися! ПІд час всього часу що ми чекали - побачили таку цікаву картину: Адміністратор побачив що офіціантка не справляється(Нарешті) вирішив допомогти, а натомість ще більше все зіпсував! Адміністратор занесла 2-3 якихось смачних страв на великих тарілках за столик де святкували банкет на 8-10 чоловік! Ті люди спробувавши ці страви сказали що це вони не замовляли! Офіціантка не довго думаючи підійшла, вибачилась і перенесла ці страви за сусідній банкет! Я був шокований! Це вже були зіпсовані страви! Як їх можна було поставити за інший стіл.... Все, Не хотів нікого ображати! Прошу лише змінити якість обслуговування на краще! Дякую!

Залиште свій відгук