Мотель "Лагуна"

Луцький р-н., с. Липини, вул. Окружна, 32а
цілодобово
92017

Пов'язані заклади

Ресторан "Лагуна"
Адреса: Луцький р-н., с. Липини, вул. Окружна, 32а

 

   Затишний мотель “Лагуна” розташований при в’їзді до Луцька забезпечить Вам надійний комфорт та чудові умови проживання. До Ваших послуг свіже повітря, красивий пейзаж та додаткові зручності, 30 комфортабельних номерів різних категорій. Душ та супутникове телебачення в кожній з кімнат дозволять насолодитися миттєвостями відпочинку.

   Спокій за Ваш автотранспорт гарантуватиме цілодобова парковка під охороною. Відновити сили після далекої мандрівки допоможе вишукана та різноманітна кухня ресторану “Лагуна”, що знаходиться на першому поверсі. Ввічливий та привітний персонал закладу порадить найкращі страви, а жива музика швидко підніме настрій. Вигідне розташування мотелю дозволяє потрапити в будь-яку точку Луцька.

   Високий рівень обслуговування та помірні ціни - перевага нашого закладу. Приємним бонусом для проведення весілля в ресторані “Лагуна”– безкоштовний номер для молодят. Мотель “Лагуна” цілодобово пропонує кожному відвідувачеві широкий спектр послуг для хорошого та якісного відпочинку за доступними цінами!

   На Вас чекають справжній затишок для душі та комфорт для тіла!

 

 

 

 

 

 

 


Залиште свій відгук