Готель (Дубнівська, 99а)

м.Луцьк, вул.Дубнівська, 99а
цілодобово
21859

Пов'язані заклади

Сауна (Дубнівська, 99а)
Адреса: м.Луцьк, вул.Дубнівська, 99а

Готельний комплекс міста Луцька, що розмістився в затишному та тихому районі міста, запропонує Вам вишукані номери, задовільнять будь-які смаки наших клієнтів. Кожен з номерів обладнаний телевізором, телефоном, холодильником, зручними ванними кімнатами та душем.

Хочете гарно відпочити в невеликій компанії, без зайвих осіб і повсякденної метушні? Ми запропонуємо Вам комфортні альтанки, в яких можна відпочивати в різні пори року, адже взимку вони обігріваються, створюючи при цьому максимальний комфорт і затишок для наший клієнтів.


Відгуки 1

 
Перебували в Чевермето під час воєних дій. Ми вимушені були шукати притулок в Луцьку сімєю : вагітна дружіна , та двоє малолітніх дітей. Не все було погано , але дуже ображає, що люди навіть не розуміють що переживають ті хто вимушено залишив свої домівки та шукав притулок: проблеми з пошуком житла, проблеми з коштами , інші речі які можна відчути тількі коли сам опинешся в цій ситуаціі. Ми жили в готелі достатньо днів та паралельно шукали аренду квартири. Нам видався варіант не одразу , та за день ми попередили, що маємо намір виїхати з готелю на наступний день, так як завтра перегляд квартири і це була реальна проблема з її пошуком. Виїжджаючи нам кажуть що ми маємо сплатити за пів доби так як уже обідня перерва, а виїзд по правилах мав відбутися до 12.00. Я перепитав можливо ви можете піти на зустріч та ми не маємо сплачувати , тому що ми жили у вас більше двох тижнів, за все розрахувались , вчора попередили вас , у вас стоїть нова черга на заїзд, можна не сплачувати ? на що у відповідь отримали : ви маєте сплатити і крапка , кажу добре раз такі справи , деріть з нас третю шкуру за дві додаткові години . Бачу сума на терміналі за цілу добу , кажу тут точно немає помилки? , ні немає сплачуйте за повну добу , тепер так має бути. Я був в шоці , що в людини взагалі немає совісті, прислонив картку на оплату , сплатив та пішов далі з двома малолітніми дітьми , вагітною дружиною шукати новий притулок. p/s Дуже вдячні волонтерам та співробітникам ресторану які готували да давали їжу для всіх гостей, це було дуже доречно . Практично не проводилась уборка номерів за весь період перебування , було одне прибирання по запиту, після того як попросили. Туалетний папір не видавався взагалі , навіть коли просили, купували самостийно. Постільну білизну не міняли, ніхто навіть не цікавився чи треба. Запах цигарок по всьому готелю, хтось курить в приміщенні та весь дим тягне по всьому коридору в номери. Можно б було закрити очі та не звертати недоліки і бути вдячним за гостинність, але не коли об тебе витирають ноги, нагло наживаються, не звертаючи увагу що в країні війна, після цього є розуміння що комусь війна , а комусь і мати рідна, коли стоїть черга на поселення . Хочу нагадати, на жаль совість не продається в супермаректах, її купити не можна, її треба мати та не втрачати.

Залиште свій відгук