Ресторація болгарської кухні ЧЕВЕРМЕТО (Дубнівська, 99а)

м.Луцьк, вул.Дубнівська, 99а [Карта]
11.00-00.00
Великий зал на 120 осіб, альтанки (утеплені) на 10-15 осіб
18392

Пов'язані заклади

Готель (Дубнівська, 99а)
Адреса: м.Луцьк, вул.Дубнівська, 99а
Сауна (Дубнівська, 99а)
Адреса: м.Луцьк, вул.Дубнівська, 99а

Чевермето — це затишний ресторанчик з болгарською кухнею, кухнею-гриль. Всі страви приготовані виключно в печі двома професійними кухарями з Болгарії.  Приготування при невисокій температурі в печі  надає стравам неповторного смаку та колориту. У ресторані на Вас чекає відмінний сервіс, тут завжди панує дружня та спокійна атмосфера. Завітайте до нас, щоб скуштувати справжні страви болгарської кухні, чудовий смак яких створить відчуття, що Ви у затишному ресторані в серці Болгарії Софії.


Відгуки 3

 
Жахливе обслуговування і зіпсовані страви. Після спроби м'яса з грибами стало ввечері погано,стейк принесли сирий,офіціант погодився, що він сирий,а от адміністратор зіштовхнула усе на прожарку,хоча варіанти прожарки були не запропонованими на початку прийому замовлення!
 
Святкували день народження в Чевермето на Дубенській...враження лишились лише НЕГАТИВНІ!!!! Приносити щось своє категорично заборонено, навіть на тррт потрібно мати товарний чек, або ж розписку. Але це не головне, головне те, що на стіл подали спорчені страви, це ЖАХ!!! А саме це була курка з трьома сирами вона смерділа тухлим, що сам персонал і підтвердив і попросив вибачення))) страву переробили (хоча повара на місці не було). Ще замовляли тоненькі ковбаски( не пам'ятаю як називаються)...їх на диво лишилось по закінченню багатенько, коли ми привезли їх додому...вони мали запах ніби їх три рази вже заморожували і пекли знову і знову((( тоді ми зрозуміли чому так багато лишилось. Все викинули! Але це ще не все, найбільш неприємно те, що половина гостей скаржилися на наслідки після такої їжі(((( Хоча не раз проводили святкування в Чевермето на Рованцях і завжди були задоволені.
 
Новий рік можна зустріти по-різному: в клубі, вдома, в ресторані... Танцюючи на тематичній вечірці, запалюючи на танцполі, співаючи в караоке, відриваючись з друзями. Не важливо,як ти це зробиш. Головне - результат: варто так зустріти свято, щоб увесь рік було що згадувати та чим ділитися зі знайомими. Ми забезпечимо Вам і Вашій компанії море незабутніх пригод та щирих емоцій! 0633577907

Залиште свій відгук