Figli Migli Дитячий розважальний центр

м. Луцьк вул. Сухомлинського 1
10:00 - 22:00
66995

Пов'язані заклади

Generator City роллердром
Адреса: м. Луцьк вул. Сухомлинського 1
Боулінг клуб STRIKE CITY
Адреса: м. Луцьк вул. Сухомлинського 1
Кінотеатр "PREMIER CITY"
Адреса: м. Луцьк вул. Сухомлинського, 1
ТРЦ Порт City
Адреса: м. Луцьк вул. Сухомлинського, 1

Дитячий розважальний центр «Figli Migli» – це здійснення мрій кожного маленького відвідувача, можливість відпочити батькам та подарувати радість своїй малечі. Тут на Вас чекатимуть казкові герої, костюмовані вистави та ростові ляльки. Величезна площа дитячого комплексу вміщуватиме лабіринти, тематичні ігрові кімнати, атракціони, дитяче кафе, ігрові автомати та багато інших цікавих розваг.

«Figli Migli» - ВЕСЕЛО ЩОДНЯ!


Відгуки 10

 
Скажіть,будь ласка,які ціни на розваги?В суботу у сина день народження,хочемо сім"єю відпочити у вашому закладі)))
 
Дуже прошу. Звеоніть увагу на відеоігри у вашому ішровому закладі.. така гоа як гта5 НЕ може бути у дитячому списку розваг!!! Якщо не в курсі то зарросіть педагога для розяснення... вамрозкажуть про вплив на психіку цих кримінальних ігор із елементами насилства у тому числі й сексуального!!!!!!!@!@
 
Святкували День народження племінниці!!!! І перестала розуміти негативні відгуки про це кафе;( Нам дуже сподобалося, персонал - СУПЕРОВИЙ, порадять, розкажуть, в положення ввійдуть!!! Все було класно, а головне -весело діткам! ДЯКУЄМО!!!!
 
Святкували день Народження донечки!!!Дуже сподобалось!!!!Адміністратор Аліна-дуже приємна відповідальна дівчина!!Все показала,розказала.Аніматори дівчатка-просто молодці!!!Дітей було багато, і вони встигали за кожним подивитись, приділити час і увагу!!!Дуже хороший заклад для дітей!!!Всім рекомендую!!!
 
Заходили близько місяця тому (не мала змоги написати раніше,тільки занайшлась вільна хвилинка відразу пишу),на перший погляд комфортний заклад для відпочинку діточок,але це перший погляд. Персонал жах...особливо адміністратор. Люди, це дитячий заклад,а не "кабак",зробіть певний дрес-код! Це просто жах,я розумію молода дівчина але потрібно мати якість розуміння що потрібно одягати на роботу (+ відповідний мейк-ап) ЩЕ Й З ДІТЬМИ і у "барухи"!!!!!! В цілому донці сподобалось все,особливо дівчинка на лабіринті,не пам'ятаю ім'я,світленька така була. В кафе привітло,тепло та затишно,дякуємо офіціантці ( серднього росту і волосся темнувате було)... До інструкторів і іншого обслуговуючого персоналу ніяких претензій немає,але ваш "адміністратор" це просто жах. Соломія здається ,темненька. Прийміть будь-ласка до уваги,таке враження не на роботу а на пошуки кавалера дівчина ходить!
 

Доброго дня, дякуємо за відгук!

До уваги взяли, відповідна робота проведена, ми дбаємо про комфорт і відпочинок наших гостей.

 
Ми із сином (2.04.16) пішли у Фіглі Міглі,кажучи по правді не очікувала побачити побаченого. Переступивши поріг закладу правцівники, ті що в ігровій зоні,як один привіталися та посміхнулися, мені аж здалося що вони тренувалися щоб зробити це синхронно, може я просто попала на хороший настрій працівників,але якщо чесно то чути і бачити це було приємно. Бо не в кожному закладі тебе зустрінуть так привітно як в цьому. Запитавши що тут і як інструктор мило розповів та провів нам міні-екскурсію по залі.На касі мені запропонували придбати карточку, чесно - вагалася, проте касир Богдан змотивував мене акціями які проводяться у них у будні дні...і я не вртималась, придбала карточку а вони моєму синові ще і паспотра громадянина "Figli Migli" вручили...Дуже хороша штука я Вам скажу,бо за кожну покупку в кафе обо ігроленді мені ставлять печатку про перетин кордону, 5-та і 10-та відмітка - призова!(нагороди нам ще не було, але кажуть 5 - це морозиво, 10 - це 30хв.лабіринту). Взагалі Сашка, мій син, чужих людей боїться,а тут моя дитина пішла на контакт з інструктором це - було теж дуже приємно бачити. Про кафе теж лишилися позитивні враження, кухня "пальчики оближеш". Сама прийду сюди не раз, щей подруг з дітьми приведу.
 
Дякуємо за відгуки. Намагаємося створити комфортні умови для Вашого відпочинку!
 
В суботу 12.12 з своїм сином завітали вперше в цей заклад. Нас привітно з усмішкою зустріла дівчина на касі, здається Яна звати ії. Запропонувала карточку і росказала все. Далі інструктор не памятаю імені показав як гррати на автоматах і надалі консультував нас. Потім ми вирішили поїсти. Зайшли в кафе сіли за столик і відразу підійшла офіціант Альона, пропонувала нам різні напої і їжу. Все було смачно і добре. Завітаю неодмінно ще. Рекомендую всім.
 
Жах,попали перший раз бо побачила доця і мусіли вести,непривітний персонал з кислими рожами як ніби чьо приперлись ми так мило кавуську попиваєм треба Ви тут,не пояснивши що можна отримати карточку і як користуватись впринципі і так ясно,але де Ваш запал чи може то так потрібно з кислими рожами стояти і спокійно спостерігати ні та дівчина,що на лабіринті була то хороша,а та банда,що при вході то повиганяти всіх і нормальних та привітних взяти,люди Ви ж у дитячому закладі працюєте,а не зі статуями у музеї, щирості та добра особливо тій дівчині біля компа чорній щене має слів більш не хочеться хіба якійсь привітніші з*являться не раджу Фіглі міглі у Порт Сіті казали йдіть у Адреналін сіті там привітні та хороші люди попробуємо!!!9.12.15 ми були

Залиште свій відгук