Кінотеатр "PREMIER CITY"

м. Луцьк вул. Сухомлинського, 1
Щодня з 10:00 Останній сеанс о 22:30
1012315

Пов'язані заклади

Figli Migli Дитячий розважальний центр
Адреса: м. Луцьк вул. Сухомлинського 1
Generator City роллердром
Адреса: м. Луцьк вул. Сухомлинського 1
Боулінг клуб STRIKE CITY
Адреса: м. Луцьк вул. Сухомлинського 1
ТРЦ Порт City
Адреса: м. Луцьк вул. Сухомлинського, 1

 «Premier City» - чотирьохзальний кінотеатр оснащений найсучаснішим цифровим обладнанням з системою стерео показу фільмів. Для максимальної зручності глядачів зона кінотеатру  оснащена лаунжкінобаром, де відвідувачі можуть провести час в очікуванні сеансів. «PremierCity» - це 500 глядацьких місць 50 з яких VIPкласу, це 30 сеансів в день, це 16 годин роботи в день на радість кіноманам.


Відгуки 19

 
Доброго Дня! Розповім Вам , що будучи військовим та на лікуванні зібрав родичів які захотіли побачитися зі мною і запропонували сходити на перегляд фільму! Білети взяв за день і на касі повідомив що військовий та учасник бойових дій! І запитав чи білети можу отримати по пільгам? І знаєте що? Ні! Не може учасник бойових дій та військовий на щось розраховувати! Я білети взяв , тільки по тій причині щоб не псувати настрій рідні! Робіть висновки люди! Слава Україні!
 
2заходьте в піцерію як заходити на 2 поверх всім рекомендую піцу 4 сезони всім рекомендую
 
Я вже не перший раз туди хожу і задоволина а що голодно то це наоботод класно я туже рада що я дути хожу всім раджу і вам раджу,
 
скажіть будь ласка чи можна передивитсия рекламу яку ви показуєте десь в інтернеті ? (невстиг номер записати)
 
Заберіть реклами коли показуїте фільм
 
все ок..гарний задум..класні фільми..так реклама і хтось авто не прибрав-оголошують..але то дрібниці рахую..будем ходити до Вас..все одно-альтернативи в Луцьку-нема..
 
щиро дякуємо за відгук, залюбки прислухаємось до побажань та зауважень!
 
Дякуємо усім глядачам за щоденні відвідини нашого кінокомплексу! Всім гарних свят і обіцяємо, що 2016 рік буде не менш цікавим за минулий!!!
 
реклама задовбуе!!!!!!сам непіду і інших відговорю!
 
доброго дня, багато відвідувачів знаходять для себе корисні інформативні блоки, кожного разу кількість рекламних роликів різна, в т.ч. й трейлерів кінофільмів.
 
На тому тижні були у кінотеатрі з дочкою на перегляді мультика. В залі було дуже холодно. Повітря дуло зверху прямо на нас. На зауваження відрегулювати температуру у залі-хлопець відповів, що кондиціонер вимкнено. 1,5 години ми сиділи в холодильнику. В нас вдома також встановлені кондиціонери, але немає такого дискомфорту. Раджу адміністрації видавати пледи людям - на вимогу, як це роблять в літаках та аеропортах, або зробити температуру приміщення комфортною,- як для молоді, так і для літніх людей. Після ,,холодотерапіі" у вашому залі в мене болить рука. НЕ ВСІ ЛЮДИ СПРИЙМАЮТЬ ТАКУ НИЗЬКУ ТЕМПЕРАТУРУ У ПРИМІЩЕННІ !
 
дякуємо, ми звернемо увагу на Ваші побажання!
 
На тому тижні були в кінотеатрі з дочкою. В залі було холодно. На мої зауваження хлопець відповів,що кондиціонери вимкнені. Але в залі був холодильник. Ми не перший раз бачимо кондиціонери-в нас у будинку також вони є,але не холодно.НЕ ВСІ ЛЮДИ СПРИЙМАЮТЬ ТАКУ НИЗЬКУ ТЕМПЕРАТУРУ! 1,5 години ми відчували дискомфорт. Раджу адміністрації закладу видавати людям пледи ( по бажанню), як це роблять в літаках та аеропортах.Після сеансу ,,морозотерапіі" у вашому кінотеатрі в мене болить рука. Мусить бути якийсь компроміс -щоб було комфортно і молодим і старшим людям.
 
Мені у кінотеатрі все подобається, якісні кіносеанси, зручні стільці, чистота та комфорт.Дякую Вам працівники кінотеатру, за те, що надаєте якісні послуги.
 
щиро дякуємо, обіцяємо радувати Вас й надалі!
 
та тою рекламою задовбали, 20 хвилин то трейлер то сандалі, прийдеш кіно подивитись, а тобі якусь туфту тулять.
 
Класний кінотеатр. Зручні стільці, приємна атмосфера.
 
50 відтінків сірого, просто жахливо-ніяк... нікому не пораджу... Перші 15хв.реклама в кінотеатрі.....Що це?!

Залиште свій відгук