Туристичне агентство "Венера-Тур"

м. Луцьк, вул. Перемоги, 15 (1 поверх) [Карта]
Пн.-Пт. 10 -19 год., Cб-10-17 год.
885313

Послуги

Автобусні , екскурсійні тури по Європі.

Автобусні , екскурсійні тури по Європі.

-18% знижка на екскурсії, оплачені до виїзду

Ти ще ніде не був і вирішуєш куди поїхати?

Мало часу та обмежений бюджет?

Хочеш побачити багато за одну поїздку?

Якщо так – то обирай автобусні тури по Європі.

Всього за одну мандрівку ти можеш відвідати декілька країн. Маршрути складені таким чином, щоб за короткий час побачити якомога більше.

Автобусні тури мають безліч переваг. 1)Впродовж всієї подорожі з групою перебуває супроводжуючий, який організовує поїздку, розповідає цікаві факти про кожен об’єкт, який ви відвідуєте, допомагає у вирішенні будь-яких питань. 2)Невелика вартість порівняно з індивідуальними турами. 3)Можливість побачити декілька країн під час однієї поїздки. 4)Автобусні тури – це подорож з групою, тому навіть якщо в тебе немає компанії, то її легко знайти в турі. 5) У всіх містах на маршруті Вас зустрічатимуть професійні екскурсоводи, які розкажуть про всі місцеві цікавинки.

Ми пропонуємо як короткі тури на вікенд – в Кракові, Празі, Будапешті, Відні, Ризі, Братиславі.,- так  і тривалі «євро тури» навколо всієї Європи – в Португалію, Іспанію, Скандинавію.

Європа – унікальний напрямок. В Європейських країнах дуже насичена історія, тому кількість історичних пам’яток просто зашкалює. Не менше вражає своєю різноманітністю і природа. Тут можна знайти мальовничі долини, величні гори, кришталево чисті озера і фйорди. Кожен новий пейзаж наче створений для зйомок фільму. І можете бути впевнені – так воно і є. Режисери всього світу з’їжджаються до Європи в пошуках того самого кадру. Проте ці неймовірні краєвиди дозволяють відчути себе художником, навіть якщо в тебе маленький фотоапарат. А кухня… Кожна країна, навіть кожен маленький регіон частує нас своїми стравами. Та так, що хочеться повертатись сюди знову і знову.

Ми тебе досі не переконали відкривати Європу? Дзвони – ми знаємо ще багато цікавого!

Менеджер Тетяна -0995405736 (вайбер)
Менеджер Катерина - viber  068 0324761
Київстар:+38 0683710374
МТС:+38 О667005430

 

Ціна: від 45 Євро грн.