м. Луцьк, вул. Винниченка, 65, офіс 25, 2-й пов (приміщення Технічного бюро кадастру)
пн.-пт. 9-19 год., суб.-нед. - за домовленістю
28998

LIKE TRAVEL - сучасна туристична агенція, що вивчає наймодніші й найсвіжіші тенденції туристичної індустрії.

Головна мета для нас – Ваш спокій під час подорожі й упевненість у бездоганності замовлених послуг. Дуже приємно й здорово, коли туристи стають нашими друзями.

7 ПРИЧИН ПОДОРОЖУВАТИ З LIKE TRAVEL:

1. ВСЕ ПЕРЕВІРЕНО ОСОБИСТО!

Багатолітній досвід роботи в туризмі дозволяє нам пропонувати клієнтам тільки те, в чому ми абсолютно впевнені.

Ми особисто подорожуємо, проводимо інспекцію країн і курортів, тестуємо готелі, пляжі, екскурсії, авіакомпанії… щоб відповісти на всі Ваші запитання, показати власні фото та дати рекомендації по відпочинку.

2. ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ: МИ ЗАВЖДИ НА ЗВЯЗКУ

Ми гарантуємо якісний відпочинок і постійну консультаційну підтримку на час Вашої подорожі, своєчасне, повне та найдостовірніше одержання інформації.

3. НАДІЙНІСТЬ

Ми співпрацюємо тільки з надійними, перевіреними часом туристичними операторами. Це гарантія Вашого комфортного відпочинку і позитивних емоцій.

4. ПОСТІЙНИЙ РОЗВИТОК

Ми постійно розвиваємося, удосконалюємося, прямуємо вперед, освоюємо новинки, які принесуть користь і зекономлять час для наших клієнтів. 

5. З НАМИ ВИГІДНО

Ми розробили цікаву бонусну програму для кожного клієнта, який замовляє в нас путівку. Також Вас очікують подарунки та приємні сюрпризи.

6. ВІДКРИТІСТЬ

Ми відкриті для нових друзів, знайомств і вражень!

Завжди запрошуємо Вас на філіжанку свіжозмеленої запашної кави до нас в офіс.

7. СУЧАСНИЙ ТА ЗРУЧНИЙ САЙТ

На нашому сайті http://like-travel.eu/ Ви можете знайти найпривабливіщі пропозиції відпочинку за мінімальними цінами, підібрати тур у режимі реального часу, безкоштовно відправити заявку на пошук туру та замовити зворотній дзвінок!

Повірте, немає нічого неможливого, потрібно лише заявити про своє бажання, і подорож Вашої мрії обов'язково здійсниться!

LIKE TRAVEL - ваша подорож розпочинається тут!


Відгуки 4

 
Доброго дня! Мене цікавить відпочинок в Ізраїлі (Тель-Авів), пропозиції на вересень.
 
Доброго дня, хотіла б дізнатися інформацію про відпочинок на чорному морі, біля Євпаторії в період перша половина липня на 10 днів. Що включено? Хоче поїхати двоє дорослих і двоє дітей до 3-х років. Яка оплата,що входить в оплату, чи є щось для дітей. Можливо є якісь санаторії?
 
У вас можна замовити тур в Кам'янець Подільський для групи людей (колеги з фірми) чи ви по закордонних турах спеціалізуєтесь?
 
Так, можна все замовити та прорахувати для будь-якої кількості людей! Звертайтесь!

Залиште свій відгук