Волинський академічний обласний театр ляльок

м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 18
(0332) 723-260 (каса)
Робота каси: 10:00 до 14:00 щоденно, окрім понеділка
241847

Директор-художній керівник – Поштарук Данило Андрійович

Шановні глядачі!
Квитки на вистави театру ляльок
продаються в касі театру щоденно, крім понеділка.

Режим роботи: відповідно показу вистав

Квитки можна замовити за телефоном 72-32-60
і викупити не пізніше, як за 30 хв. до початку вистави.
Проводиться попередній продаж квитків.
Приймаються колективні заявки


Події

Афіша театру
Волинський академічний обласний театр ляльок

17:00
Богдан Стельмах Поетична фантазія про дитячі та юнацькі роки славетного сина українського народу...
Афіша театру
Волинський академічний обласний театр ляльок

17:00
Богдан Стельмах Поетична фантазія про дитячі та юнацькі роки славетного сина українського народу...

Відгуки 23

 
Зараз дуже складний час для усіх... А особливо для наших діток... За три місяці повномаштабної війни театр ляльок не працював... Дуже шкода, що наш ляльковий театр не думає про своїх глядачів і не виконує своєї основної місії... Дивлюся на інші міста і серце кровю обливається, що у нас така мистецька діра... Соромно за наш театр...
 
В театрі ляльок востаннє був мабуть в 10-річному віці. В 32 вирішив заглянути знову. Був на виставах Мауглі і Пінокіо. Дуже сподобалось. Розумію, що вистави більше націлені на дітей, але й дорослому буде що в них знайти. Дякую вам за вашу роботу.
 
Думаю у зв*язку з пандемією Театр міг би показувати вистави он-лайн або ж у запису. Можливо, і з оплатою.
 
Просто немає слів. Дууууже соромно за наш театр! Очевидно давно пора міняти дирекцію... Показали 2 вистави онлайн і все? більше не маєте? Яку місію несуть академічні театри під час такої пандемії? Пора освоювати сучасні технології дорогенькі! Жодної активності що всі у відпустці? Невже закрили театральний сезон? Вибачте наболіло! Люди сидять без роботи, або роблять все можливе і неможливе щоб копійку заробити, а тут...
 
Ми шанувальники театру ляльок) 2 роки ходили майже щонеділі, побачили всі вистави! Правда, скупий репертуар театру... Вже немає, що дивитися... Нові роботи по 3 рази вже бачили, Солом'яного бичка наприклад! Де нові постановки? Як ви плануєте свої покази? Правда якось показали "Кота в чоботях" то хоч щось, що не приїлося... Дуже хочемо активнішого руху, бо втрачаєте своїх постійних глядачів, а ми ростемо і театр ляльок стає не цікавим!))
 
Привіт усім) Теж вирішила поцікавитися чим зараз живе культура у Луцьку. Волинські професійні театри розчаровують, очевидно, що на відміну від інших театрів онлайн робота не ведеться практично... Театр ляльок особливо розчаровує! Саме зараз нашим діткам так потрібна Ваша професійна підтримка, позитив, цікаві ідеї, проєкти... В такі часи випливають очевидні проблеми. Застарілий наш ляльковий театр потрібне оновлення і осучаснення. Не знаю, чи вплине на щось мій коментар, щиро сподіваюся бути почутою!)
 
Знайомство з театром, казкова вистава "ОПЕРАЦІЯ "НОВИЙ РІК" залишили незабутні враження.
 
Щойно з вистави "Цілюща яблунька". Все сподобалось - особливо синочку. Єдине вбило в антракті, коли усі почали прямо в залі давати дітям печиво, бутерброди....а одна "турботлива" матуся вийняла дечко з котлетами і помідорами. Ну це взагалі. Вистава ж триває 1 годину а не пів дня: не повмирають з голоду діти. Ось така наша культура!
 
Щойно з вистави "Цілюща яблунька". Все сподобалось - особливо синочку. Єдине вбило в антракті, коли усі почали прямо в залі давати дітям печиво, бутерброди....а одна "турботлива" матуся вийняла дечко з котлетами і помідорами. Ну це взагалі. Вистава ж триває 1 годину а не пів дня: не повмирають з голоду діти. Ось така наша культура!
 
а яка ціна на дитинку 5-6 років? які можна подивитись вистави у грудні?
 
Із задоволенням всією сім*єю ходили на виставу "Я курчатко, ти курчатко". Дуже сподобалося! Мала разом з дітками плескала в долоні. Хоча я вже доросла, але вражень було через міру! Всім раджу! Але квитки краще купувати завчасно, бо ми прийшли за 15 хвилин до початку і забрали практично останні. А за нами ще була чималенька черга...
 
оце-то ремонт....було страшно,стало ще страшніше,ще й рожеве(((
 
Щось ляльковий взагалі відстав від життя, ні афіш в інтернеті, ні сайта...потрібно ж якось крокувати в ногу з часом! Як дізнатися репертуар, ціни на вистави, склад театру! Великий мінус за це!!! Вже хоча б приклад з драматичного взяли!
 
а на те,що у лялькового немає якогось там сайту, чи ще чогось, то це не впливає на якість вистав (дитячих), відносно "драматичного". хай той з них (з драма), хто прочитає, це зрозуміє , що це назавжди пік їхньої "творчості"
 
я щиро співчуваю людині,яка пмсала це повідомлення- нічого більш нескладного,я ще ніколи в житті не читала.З побудовоб речення,явно проблеми.Але нехай!Стосовно лялькового-я теж вважаю,що потрібно іти в ногу з часом,щоб елементарно можна було дізнатися про репертуар та склад театру...Це насправді коштує невеликих коштів,було б бажання. Бачилагруппу в контакті,але і вона якась занехаяна-інформація не оновлювалась хто зна скільки часу,зща це автору групи великий мінус.
 
дорогенька, хто б казав про правильність написання!!! добре, буду намагатись коротенькими і простенькими. щоб вам у початковій школі, де ви ще не читали нічого, було простіше. перепишіть свою писанину на листочок і віднесіть своїй вчительці. хай посміється.
 
Скажіть,а у Волинського театру ляльок є офіційний сайт?
 
Я теж шукав але не знайшов ніде посилань на сайт лялькового
 
взагалі, скільки були з дитиною в драмі - там отсотой повний по дитячим виставам, ще й намамагаються порнуху вставляти... буває й таке...не відчувають дитячої потреби. а в ляльковому більш знають , що потрібно маленькому глядачу, тому там завжди приємніша атмосфера, і діти просяться завжди туди
 
прийшли в драм на мауглі , а там один монолог на пів-години. заснули, проснулись і пішли...........................
 
в драматичний можна сходити самому, але дітей ніколи, не мучте їх
 
Драмтеатр для дітей - СУПЕР. Незнаю що там з Мауглі (не бачили покищо), але решта дуже хороші вистави. Молодий і талановитий колектив, гарний репертуар. Сходіть на Білосніжку, Кота Леопольда, Сироїжку.... Саме приміщення дітям зручне і просторе. А ляльковий, нажаль, лишився у 80-х.

Залиште свій відгук