Волинський академічний обласний театр ляльок

м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 18
(0332) 723-260 (каса)
Робота каси: 10:00 до 14:00 щоденно, окрім суботи
136916

Директор-художній керівник – Поштарук Данило Андрійович

Шановні глядачі!
Квитки на вистави театру ляльок
продаються в касі театру щоденно, крім суботи.

Режим роботи: відповідно показу вистав

Квитки можна замовити за телефоном 72-32-60
і викупити не пізніше, як за 30 хв. до початку вистави.
Проводиться попередній продаж квитків.
Приймаються колективні заявки


Відгуки 17

 
Знайомство з театром, казкова вистава "ОПЕРАЦІЯ "НОВИЙ РІК" залишили незабутні враження.
 
Щойно з вистави "Цілюща яблунька". Все сподобалось - особливо синочку. Єдине вбило в антракті, коли усі почали прямо в залі давати дітям печиво, бутерброди....а одна "турботлива" матуся вийняла дечко з котлетами і помідорами. Ну це взагалі. Вистава ж триває 1 годину а не пів дня: не повмирають з голоду діти. Ось така наша культура!
 
Щойно з вистави "Цілюща яблунька". Все сподобалось - особливо синочку. Єдине вбило в антракті, коли усі почали прямо в залі давати дітям печиво, бутерброди....а одна "турботлива" матуся вийняла дечко з котлетами і помідорами. Ну це взагалі. Вистава ж триває 1 годину а не пів дня: не повмирають з голоду діти. Ось така наша культура!
 
а яка ціна на дитинку 5-6 років? які можна подивитись вистави у грудні?
 
Із задоволенням всією сім*єю ходили на виставу "Я курчатко, ти курчатко". Дуже сподобалося! Мала разом з дітками плескала в долоні. Хоча я вже доросла, але вражень було через міру! Всім раджу! Але квитки краще купувати завчасно, бо ми прийшли за 15 хвилин до початку і забрали практично останні. А за нами ще була чималенька черга...
 
оце-то ремонт....було страшно,стало ще страшніше,ще й рожеве(((
 
Щось ляльковий взагалі відстав від життя, ні афіш в інтернеті, ні сайта...потрібно ж якось крокувати в ногу з часом! Як дізнатися репертуар, ціни на вистави, склад театру! Великий мінус за це!!! Вже хоча б приклад з драматичного взяли!
 
а на те,що у лялькового немає якогось там сайту, чи ще чогось, то це не впливає на якість вистав (дитячих), відносно "драматичного". хай той з них (з драма), хто прочитає, це зрозуміє , що це назавжди пік їхньої "творчості"
 
я щиро співчуваю людині,яка пмсала це повідомлення- нічого більш нескладного,я ще ніколи в житті не читала.З побудовоб речення,явно проблеми.Але нехай!Стосовно лялькового-я теж вважаю,що потрібно іти в ногу з часом,щоб елементарно можна було дізнатися про репертуар та склад театру...Це насправді коштує невеликих коштів,було б бажання. Бачилагруппу в контакті,але і вона якась занехаяна-інформація не оновлювалась хто зна скільки часу,зща це автору групи великий мінус.
 
дорогенька, хто б казав про правильність написання!!! добре, буду намагатись коротенькими і простенькими. щоб вам у початковій школі, де ви ще не читали нічого, було простіше. перепишіть свою писанину на листочок і віднесіть своїй вчительці. хай посміється.
 
Скажіть,а у Волинського театру ляльок є офіційний сайт?
 
Я теж шукав але не знайшов ніде посилань на сайт лялькового
 
взагалі, скільки були з дитиною в драмі - там отсотой повний по дитячим виставам, ще й намамагаються порнуху вставляти... буває й таке...не відчувають дитячої потреби. а в ляльковому більш знають , що потрібно маленькому глядачу, тому там завжди приємніша атмосфера, і діти просяться завжди туди
 
прийшли в драм на мауглі , а там один монолог на пів-години. заснули, проснулись і пішли...........................
 
в драматичний можна сходити самому, але дітей ніколи, не мучте їх
 
Драмтеатр для дітей - СУПЕР. Незнаю що там з Мауглі (не бачили покищо), але решта дуже хороші вистави. Молодий і талановитий колектив, гарний репертуар. Сходіть на Білосніжку, Кота Леопольда, Сироїжку.... Саме приміщення дітям зручне і просторе. А ляльковий, нажаль, лишився у 80-х.

Залиште свій відгук