Волинська обласна філармонія

м.Луцька, вул. Волі 46 [Карта]
(0332) 757-510
(0332) 240-424
пн.-пт. 9-17 год., суб.-нед. вихідний
82113

Події


 Організація концертів класичної, народної та естрадної музики, проведення музичних фестивалів.

 

 

    У 1939 році в м Луцьку для музично-естетичного виховання і нового політичного світогляду населення міста і області була створена державна концертна організація - Волинська обласна філармонія, при якій було сформовано Волинський ансамбль пісні і танцю .

    З початком Великої Вітчизняної війни у 1941 році колектив евакуювали в глибину Росії, де концертна діяльність була зосереджена в основному у військових госпіталях.

В 1945 році ансамбль повернувся на Волинь і проіснував до його розформування у 1969 році. Та концертне життя філармонії існувало завдяки гастролюючиx творчих колективів, окремих виконавців та літературно-музичних лекторіїв філармонії, тематичні програми яких слугували вихованню художніх смаків різних верств населення міст та сіл області.

    Особливо бурхлива концертна діяльність філармонії розпочалась з 80-х років, коли сформувались та додались нові творчі колективи: Волинський державний академічний народний хор (1978 р.), камерний оркестр «Кантабіле» (1993 р.), ВІА «Світязь» на чолі з провідним співаком української естради, лауреатом Національної премії ім. Т Г. Шевченка, народним артистом України В. Зінкевичем, вокальне «Тріо Мареничів», лекторійні бригади керовані заслуженими артистами України: І. Секлієм, В. Карпосем, М. Лазукою, Л. Загородньою, народним артистом України В. Чепелюком, які засобами художнього слова, кращих зразків інструментальної і вокальної музики проводить естетичне виховання та духовне збагачення населення області.

 


Відгуки 2

 
Прошу вказати мені телефон та ім'я головного адміністратора філірмонії.Дякую.
 
Прошу керівництво філармонії звернути увагу на більш оперативну публікацію інформацію про концерти в Інтернет. Так в суботу був дуже цікавий концерт органної музики. Дізнався лише ввечері в суботу, та було пізно. При цьому в четвер переглядав усю афішу концертів. Інформації не було. Дуже шкодую, що не пішов на концерт

Залиште свій відгук