Волинська обласна філармонія

м.Луцька, вул. Волі 46 [Карта]
пн.-пт. 9-17 год., суб.-нед. вихідний
114718

Події

Концерти
Волинська обласна філармонія

18.00
Концерт Олександра Саратського (фортепіано), Кирила Стеценка (скрипка) та Академічного камерного...
Концерти
Волинська обласна філармонія

18.00
Концерт української співаної поезії за участі дуету "Простір музики" та Академічного камерного...

 Організація концертів класичної, народної та естрадної музики, проведення музичних фестивалів.

 

 

    У 1939 році в м Луцьку для музично-естетичного виховання і нового політичного світогляду населення міста і області була створена державна концертна організація - Волинська обласна філармонія, при якій було сформовано Волинський ансамбль пісні і танцю .

    З початком Великої Вітчизняної війни у 1941 році колектив евакуювали в глибину Росії, де концертна діяльність була зосереджена в основному у військових госпіталях.

В 1945 році ансамбль повернувся на Волинь і проіснував до його розформування у 1969 році. Та концертне життя філармонії існувало завдяки гастролюючиx творчих колективів, окремих виконавців та літературно-музичних лекторіїв філармонії, тематичні програми яких слугували вихованню художніх смаків різних верств населення міст та сіл області.

    Особливо бурхлива концертна діяльність філармонії розпочалась з 80-х років, коли сформувались та додались нові творчі колективи: Волинський державний академічний народний хор (1978 р.), камерний оркестр «Кантабіле» (1993 р.), ВІА «Світязь» на чолі з провідним співаком української естради, лауреатом Національної премії ім. Т Г. Шевченка, народним артистом України В. Зінкевичем, вокальне «Тріо Мареничів», лекторійні бригади керовані заслуженими артистами України: І. Секлієм, В. Карпосем, М. Лазукою, Л. Загородньою, народним артистом України В. Чепелюком, які засобами художнього слова, кращих зразків інструментальної і вокальної музики проводить естетичне виховання та духовне збагачення населення області.

 


Відгуки 3

 
Вказаний телефон для довідок 240-424. Я зателефонувала, хотіла дізнатися, чи є квитки на Волинський хор, бо на площі перед Драмтеатром їх ще не було. Підняла трубку якась хамка, яка відразу почала кричати на мене, щоб я не дзвонила до неї ніколи, бо в неї обід. Хвилин 5-7 мені вичитувала. Замість того, щоб відповісти по суті, коли будуть квитки на Театральному майдані. А що такого я зробила, щоб на мене якась неадекватна людина кричала? За що? Можна ж було нормально пояснити, що в неї обід, і попросити передзвонити пізніше. Або ж взагалі під час обіду не брати трубку. Якщо ж взагалі не можна на цей номер дзвонити, то не вказуйте його, як контактний. За що мене образили? Чому я повинна терпіти образи від якоїсь неадекватної людини? Вона ж представляє обличчя вашої організації, "гарне" і вона враження про філармонію склала, і про Волинський хор, зокрема, раз вони працюють з такими хамами.
 
Прошу вказати мені телефон та ім'я головного адміністратора філірмонії.Дякую.
 
Прошу керівництво філармонії звернути увагу на більш оперативну публікацію інформацію про концерти в Інтернет. Так в суботу був дуже цікавий концерт органної музики. Дізнався лише ввечері в суботу, та було пізно. При цьому в четвер переглядав усю афішу концертів. Інформації не було. Дуже шкодую, що не пішов на концерт

Залиште свій відгук