Волинська обласна філармонія

м.Луцька, вул. Волі 46 [Карта]
пн.-пт. 9-17 год., суб.-нед. вихідний
250243

 Організація концертів класичної, народної та естрадної музики, проведення музичних фестивалів.

    У 1939 році в м Луцьку для музично-естетичного виховання і нового політичного світогляду населення міста і області була створена державна концертна організація - Волинська обласна філармонія, при якій було сформовано Волинський ансамбль пісні і танцю .

    З початком Великої Вітчизняної війни у 1941 році колектив евакуювали в глибину Росії, де концертна діяльність була зосереджена в основному у військових госпіталях.

В 1945 році ансамбль повернувся на Волинь і проіснував до його розформування у 1969 році. Та концертне життя філармонії існувало завдяки гастролюючиx творчих колективів, окремих виконавців та літературно-музичних лекторіїв філармонії, тематичні програми яких слугували вихованню художніх смаків різних верств населення міст та сіл області.

    Особливо бурхлива концертна діяльність філармонії розпочалась з 80-х років, коли сформувались та додались нові творчі колективи: Волинський державний академічний народний хор (1978 р.), камерний оркестр «Кантабіле» (1993 р.), ВІА «Світязь» на чолі з провідним співаком української естради, лауреатом Національної премії ім. Т Г. Шевченка, народним артистом України В. Зінкевичем, вокальне «Тріо Мареничів», лекторійні бригади керовані заслуженими артистами України: І. Секлієм, В. Карпосем, М. Лазукою, Л. Загородньою, народним артистом України В. Чепелюком, які засобами художнього слова, кращих зразків інструментальної і вокальної музики проводить естетичне виховання та духовне збагачення населення області.

 


Відгуки 8

 
Чи можна купити квитки на концерти філармонії онлайн, щось ніде не знайшов? А ще, порівняйте сайт "Волинська обласна філармонія" і «Рівненська обласна філармонія» і зробіть висновки. http://organ.rv.ua/
 
Квитки продаються онлайн через інтернет-касу Карабас.ком
 
Я взагалі не розумію політики керівництва цієї установи. Купуючи квитки, ми з дружиною йдемо на концерт, щоб почути голос нашої колеги, якої не має на сцені.... Нам прикро...
 
Вказаний телефон для довідок 240-424. Я зателефонувала, хотіла дізнатися, чи є квитки на Волинський хор, бо на площі перед Драмтеатром їх ще не було. Підняла трубку якась хамка, яка відразу почала кричати на мене, щоб я не дзвонила до неї ніколи, бо в неї обід. Хвилин 5-7 мені вичитувала. Замість того, щоб відповісти по суті, коли будуть квитки на Театральному майдані. А що такого я зробила, щоб на мене якась неадекватна людина кричала? За що? Можна ж було нормально пояснити, що в неї обід, і попросити передзвонити пізніше. Або ж взагалі під час обіду не брати трубку. Якщо ж взагалі не можна на цей номер дзвонити, то не вказуйте його, як контактний. За що мене образили? Чому я повинна терпіти образи від якоїсь неадекватної людини? Вона ж представляє обличчя вашої організації, "гарне" і вона враження про філармонію склала, і про Волинський хор, зокрема, раз вони працюють з такими хамами.
 
Ця працівниця вже давно не працює.
 
Прошу вказати мені телефон та ім'я головного адміністратора філірмонії.Дякую.
 
Прошу керівництво філармонії звернути увагу на більш оперативну публікацію інформацію про концерти в Інтернет. Так в суботу був дуже цікавий концерт органної музики. Дізнався лише ввечері в суботу, та було пізно. При цьому в четвер переглядав усю афішу концертів. Інформації не було. Дуже шкодую, що не пішов на концерт
 
приходьте на мій концерт, запрошую вас особисто… 7-8-2021

Залиште свій відгук