Палац культури міста Луцька

м. Луцьк, вул. Б. Хмельницького, 1 [Карта]
пн.-пт. 9-18 год
372485

Події


У 1994 році рішенням Луцької міської ради Будинок культури реорганізовано у міський народний Дім «Просвіта». Після завершення останньої реконструкції у 2006 р. за проектом заслуженого архітектора України Андроша Бідзілі, будівля теперішнього уже народного Дому «Просвіта» по-справжньому прикрашає центральний майдан Луцька. Зараз тут найкраща у місті концертна зала на 500 місць, 3 зали для занять хореографією, 15 кімнат для гурткової роботи, 2 приміщення для зберігання концертних костюмів. Діє 7 аматорських колективів, які удостоєні почесного звання «народний аматорський», 1 дитячий колектив зі званням «зразковий», дитячі хореографічна студія та студія бального танцю, клуб ветеранів війни та праці «Неспокійні серця», відбуваються різнопланові мистецькі акції.

 

Гордістю народного Дому “Просвіта” та Волинського краю є самобутні мистецькі колективи: зразковий ансамбль народного танцю “Волиняночка”, штатний духовий оркестр, ансамбль народного танцю “Волинянка”, оркестр народних інструментів "Волинянка", ансамбль народної музики "Волиняочка", ансамбль бально танцю "Юність", хорова капела "Посвіт", чоловічий хор ветеранів війни та праці "Подвиг". Учасники колективів беруть активну участь у міських культурно-мистецьких заходах, численних міжнародних фестивалях та конкурсах в Україні і за кордоном.

Директор Палацу культури - заслужений діяч мистецтв України Юрій Васильович Войнаровський.


Відгуки 1

 
Гордістю міста Луцька є будинок "Просвіта" та як він може здавати в оренду зал для "нібито" мультимедійного шоу. Ви самі це бачили. Нас дурять, а дітям брєд показують. Задумайтесь над своєю репутацією.

Залиште свій відгук