м. Луцьк, вул.Кравчука, 48-б (навпроти 26 школи) [Карта]
пн.-пт. 8 - 12:00 та з 16:00 - 20:00 год./ в суботу з 10:00 - 14:00
23462

ПОЧНИ ЗНАЙОМСТВО З ФІТКЬОРВС. ЗАПИШИСЬ НА ФІТНЕС КОНСУЛЬТАЦІЮ! 

Це чудова можливість познайомитися з усім набором послуг і сервісу Фіткервс.
За допомогою кваліфікованого фахівця і спеціального обладнання Вам проведуть діагностику Вашого статури і проведуть заміри таких показників Вашого організму, як відсоток жирової і м'язової маси. Ви отримаєте загальні рекомендації фахівця з тренувань і харчування. Ознайомитеся з усім спектром програм Фіткервс.
Під час особистої бесіди з тренером у Вас буде можливість побачити весь тренувальний процес в клубі і спробувати роботу на тренажерах. Вас ознайомлять з унікальним обладнанням фітнес клубу Фіткервс, щоб Ви переконалися в його безпеці та ефективності. У Вас буде можливість побачити життя клубу зсередини, відчути атмосферу мотивації і позитиву.
Записатися на безкоштовну діагностику можна зателефонувавши в наш клуб. З нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами!

 

Тренування
• Тренування FitCurves розроблено виключно для жінок, враховуючи фізіологічні та психологічні особливості жіночого організму.

• Унікальна система тренування, яка включає п'ять компонентів фітнесу і програму управління вагою, абсолютно безпечна для жіночого організму.
• 30 хвилин цикличного тренування, яке замінює класичну півторагодинне тренування в будь-якому спортивному клубі.
• Устаткування засноване на принципі гідравлічного опору, що дає можливість безпечно тренуватися жінкам різного рівня підготовки.
• Ефективність програми доведена п'ятьма мільйонами жінок, які є постійними членами клубу мережі більше, ніж в 90 країнах світу.

Програма управління вагою
• 30-денна програма схуднення, яка спрямована на відновлення метаболізму і обмінних процесів, без дієт і голодування.

Здоров'я

• Наша програма та обладнання має великий діапазон терапевтичного ефекту і сприяє оздоровленню, зміцненню і восстанавленія багатьох функцій організму.
• Щорічно світова компанія Сurves виділяє більше чотирьох мільйонів доларів на наукові дослідження у сфері здоров'я та стабілізації ваги серед жінок, і ці результати постійно доступні в мережі компанії.

 

Що таке FitCurves?

 

Fit [Фит] 
Curves [Кёрвс]
FitCurves

– з англ.: фізична підготовка  
– з англ.: розкішні форми жіночого тіла, вигин
– це фізична підготовка розкішних форм жіночого тіла, тобто набуття ідеальної фігури!

  FitCurves – сила здивувати себе!

Подзвони і запишись на безкоштовну фітнес консультацію:

098-714-34-78

095-120-26-10

093-226-26-50

Наш адреса: вул.Кравчука, 48-б (навпроти 26-й школи)

Тренировка
• Тренировка FitCurves разработана исключительно для женщин, учитывая физиологические и психологические особенности женского организма. 
• Уникальная система тренировки, которая включает пять компонентов фитнеса и программу управления весом, совершенно безопасна для женcкого организма. 
• 30 минут цикличной тренировки, которая заменяет классическую полуторачасовую тренировку в любом спортивном клубе. 
• Оборудование основано на принципе гидравлического сопротивления, что дает возможность безопасно тренироваться женщинам различного уровня подготовки. 
• Эффективность программы доказана пятью миллионами женщин, которые являются постоянными членами клуба сети более, чем в 90 странах мира.

Программа управления весом
• 30-дневная программа похудения, которая направлена на восстановление метаболизма и обменных процессов, без диет и голодания. 

Здоровье
• Наша программа и оборудование имеет большой диапазон терапевтического эффекта и способствует оздоровлению, укреплению и восстанавлению многих функций организма. 
• Ежегодно мировая компания Сurves выделяет более четырех миллионов долларов на научные исследования в сфере здоровья и стабилизации веса среди женщин, и эти результаты постоянно доступны в сети компании. 

Что такое FitCurves?

 

Fit [Фит] 
Curves [Кёрвс]
FitCurves

– с англ.: физическая подготовка  
– с англ.: роскошные формы женского тела, изгиб
– это физическая подготовка роскошных форм женского тела, т.е. обретение идеальной фигуры! 

  FitCurves – сила удивить себя!

Позвони и запишись на бесплатную фитнес  консультацию:

098-714-34-78

095-120-26-10

093-226-26-50

Наш адрес: ул.Кравчука, 48-б (напротив 26-й школы)


Відгуки 7

 
Здравствуйте, у нас нет абонемента по времени суток, зависит только от программы, на какой период Вы берете. Перезвоните нам по номеру 066-936-937-6 и мы подробнее Вам расскажем.
 
яка ціна деного абонименту на місяць?
 
Здравствуйте, цена не зависит в нашем клубе от времени суток, а зависит от программы, на какой период вы ее выберете. Подробнее Вы можете узнать по номеру 066-936-937-6
 
ПРивіт:) яка ціна безлімітного абонименту?
 
Доброго дня, скажіть буть-ласка яка ціна абонемента?
 
Цена абонемента зависит от программы, в среднем 245 в месяц.

Залиште свій відгук