Рестпарк (ресторан)

Пов'язані заклади

Конференц-зал  Рекреаційний комплекс РЕСТПАРК
Адреса: с. Струмівка, Волинська область, Луцький район вул. Рівненська 135
Рекреаційний комплекс «Рестпарк»
Адреса: Волинська обл., Луцький район, с. Струмівка, вул. Рівненська 135
Рестпарк (готель)
Адреса: Волинська обл., Луцький район, с. Струмівка, вул. Рівненська 135 (6км від міста)

Відгуки 7

 
Величезна подяка директору Рестпарка Назару, за надзвичайно оперативне вирішення непорозуміння яке сталось 27.07.17. Назар, Ви молодець! Після Вашого втручання – моментально проблему було вичерпано! Настрій знову піднявся до максимального рівня. Я неодмінно буду всім рекомендувати Ваш заклад і сам, залюбки, надалі буду з Вами. В житті бувають різні ситуації, але головне – це наше відношення до цих життєвих обставин. В цьому відношенні, керівництво Рестпарку було на висоті, на рівні найкращих закордонних готелів, це дуже приємно! Дякую Вам щиро! До Зустрічі!
 
Доброго дня, пане Юрію! Направду, ситуація для нас була не приємною та я щиро Вам вдячний за розуміння. Ви завжди є бажаним гостем у нашому комплексі та сподіваюсь, що кожен візит до Рестпарку буде викликати у Вас лише позитивні емоції!
 
Сезон корпоративів оголошуємо відкритим! На сторінці www.facebook.com/restpark.com.ua Вашій увазі перші моменти з “Вечорів на хуторі поблизу Диканьки”, створені командою “Feel Good”!!! Де б Ви не святкували Ваш корпоратив — знайте, що в “Рестпарку” новорічні корпоративи у 2014 році були найвеселішими:)
 
Переглянути фото з Дня сім'ї уже можна у фотогалереї на сайті www.restpark.com.ua/ua/
 
Гарний ресторан для сімейного свята, затишно, смачна кухня, привітний обслуговуючий персонал.
 
Святкували весілля у вашому закладі....Територія прекрасна,дуже гарні зали, але кухня не смачна!!!!!Адміністрація не дотримує слова!...торт вивезли не тоді,коли було задумано і не в той зал,багато людей навіть і не побачили його...номер для наречених не був прикрашеним,сніданок молодятам не принесли...і так можна перераховувати дуже багато.....рік тому наші знайомі святкували теж у вас весілля-все було чудово!!!! я розумію,що клієнтів у вас багато,але за такі гроші(а гроші великі)можна тримати свою марку,тобто все прослідкувати і кухню(особливо),і офіціантів.....Бажаю вам хороших клієнтів і по-справжньому хороших,позитивних відгуків!!!!
 
добрий день а скількі вас з людини якщо святкувати весіля

Залиште свій відгук