Бар 33 Квартал

Фотогалерея


Бар "33 КВАРТАЛ" - це заклад, виконаний в сучасному молодіжному стилі. У нас панує приємна атмосфера затишку і комфорту. На Вас чекають смачні страви, якісне обслуговування, жива музика. 

В барі "33 КВАРТАЛ" Ви можете замовити весілля, банкет, фуршет, сімейне або дитяче свято. Ціни Вас приємно здивують. Святкування банкету може обійтись 300-350 гривень на одного гостя.

В літній період працює майданчик з розливним пивом і смачними смаколиками до нього.Для Вашого власного авто пропонуємо парковку.

Завітайте до нас і Ви неодмінно станете нашим постійним гостем. А для постійних клієнтів у нас діє гнучка система знижок.

Якщо бажаєте отримати задоволення від проведеного свята або від зустрічі з друзями - Бар "33 Квартал"

в Луцьку чекає саме на Вас!!!

 


Відгуки 5

 
Святкували день народження лишилися не задоволені, не цінують клієнтів не зважають на прохання зробити тихіше музику це ще до приходу живої музики, на зазначену годину приїхали стіл не накритий чекали поки накриють на прохання подавайте швидше страви , відповідь ми самі знаємо коли подавати ми працюємо до 23:00, не раджу щось святкувати.
 
Святкувала колега ювілей.Сподобалось ,смачна кухня,Порядність і все на вищому рівні.Замовляйте ,тільки не в барі Околиця,там гидота,їжа не свіжа ,в одних крадуть іншим подають.Сюди нікому не раджу іти щось святкувати,навіть сайт закритий щоб написати відгук.33 квартал -вишуканість.
 
Новий рік можна зустріти по-різному: в клубі, вдома, в ресторані... Танцюючи на тематичній вечірці, запалюючи на танцполі, співаючи в караоке, відриваючись з друзями. Не важливо,як ти це зробиш. Головне - результат: варто так зустріти свято, щоб увесь рік було що згадувати та чим ділитися зі знайомими. Ми забезпечимо Вам і Вашій компанії море незабутніх пригод та щирих емоцій! 0633577907
 
Святкувала день народження, смачна кухня, затишно, ціни не кусаються. Сподобалась жива музика, танцювали з задоволенням. Адміністрації ресторану подяка, будем заходити до вас при нагоді.

Залиште свій відгук