Кафе "Квартал теремнівський"


Кафе "Квартал теремнівський" - це трьохповерхова будівля з весільним залом на 120 місць та бенкетними залами на 60, 40 та 20 місць, літній майданчик з мангалом, дитяча кімната з різноманітними іграми.

Це місце сімейного відпочинку, що гостинно прийме Вас та допоможе зробити святкування Вашого весілля, корпоративу, бенкету, ювілею чи будь-якого іншого свята незабутнім.

Заклад організовує виїздні фуршети. З нашого кафе відкривається гарний краєвид на Теремнівське озеро.

Привітний персонал, оригінальний дизайн, та смачні страви українськоїта європейської кухні подарують Вам приємний відпочинок.

Завжди раді бачити Вас серед своїх відвідувачів.


Відгуки 5

 
Святкували день народження лишилися не задоволені, не цінують клієнтів не зважають на прохання зробити тихіше музику це ще до приходу живої музики, на зазначену годину приїхали стіл не накритий чекали поки накриють на прохання подавайте швидше страви , відповідь ми самі знаємо коли подавати ми працюємо до 23:00, не раджу щось святкувати.
 
Святкувала колега ювілей.Сподобалось ,смачна кухня,Порядність і все на вищому рівні.Замовляйте ,тільки не в барі Околиця,там гидота,їжа не свіжа ,в одних крадуть іншим подають.Сюди нікому не раджу іти щось святкувати,навіть сайт закритий щоб написати відгук.33 квартал -вишуканість.
 
Новий рік можна зустріти по-різному: в клубі, вдома, в ресторані... Танцюючи на тематичній вечірці, запалюючи на танцполі, співаючи в караоке, відриваючись з друзями. Не важливо,як ти це зробиш. Головне - результат: варто так зустріти свято, щоб увесь рік було що згадувати та чим ділитися зі знайомими. Ми забезпечимо Вам і Вашій компанії море незабутніх пригод та щирих емоцій! 0633577907
 
Святкувала день народження, смачна кухня, затишно, ціни не кусаються. Сподобалась жива музика, танцювали з задоволенням. Адміністрації ресторану подяка, будем заходити до вас при нагоді.

Залиште свій відгук