Кафе "Квартал теремнівський"

м. Луцьк, вул. Мисливська, 1
маршрутне таксі №9, №32
пн.-нед.11-23 год. без вихідних
весільний зал - 120 місць, бенкетні зали на 65, 40 та 20 місць
55216

Кафе "Квартал теремнівський" - це трьохповерхова будівля з весільним залом на 120 місць та бенкетними залами на 60, 40 та 20 місць, літній майданчик з мангалом, дитяча кімната з різноманітними іграми.

Це місце сімейного відпочинку, що гостинно прийме Вас та допоможе зробити святкування Вашого весілля, корпоративу, бенкету, ювілею чи будь-якого іншого свята незабутнім.

Заклад організовує виїздні фуршети. З нашого кафе відкривається гарний краєвид на теремнівське озеро.

Привітний персонал, оригінальний дизайн, та смачні страви українськоїта європейської кухні подарують Вам приємний відпочинок.

Завжди раді бачити Вас серед своїх відвідувачів.


Відгуки 7

 
Побачили Вашу рекламу в інтернеті. Нас зацікавила ціна і подарунок. Квартал теремнівський приємно здивував. Все було класно! Смачна кухня, гарний інтер'єр, чудова музика. Отримали обіцяний подарунок. Рекомендуємо цей заклад!!!
 
Мали нагоду відвідати кафе "Квартал теремнівський". Враження від закладу чудове. Кухня дуже смачна. Затишний інтер"єр, приємний персонал. Музика класна. Всі гості танцювали із задоволенням.Все супер! Рекомендую.
 
Святкували день народження донечки.Нам виділили весь другий поверх. Дуже зручно. Було місце для кендібара і фотозони. Адміністратор приємна і ввічлива. Кухня смачна. Сподобалась мясна тарілка-гриль. Дякуємо за приємні враження. Бажаєм процвітання!

Залиште свій відгук