Готель "Maximus hotel"

м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 4
цілодобово
19720

Пов'язані заклади

 Караоке-ресторан "Maximus"
Адреса: м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 4
Maximus Rest
Адреса: м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 4

Готелі в Луцьку недорого забезпечать комфорт протягом всього перебування в обласному центрі. Paganini істотно заощаджує ваш час і нерви з підбору готелю і бронювання номерів.

Луцьк, з його тисячолітньою історією і унікальною архітектурою приваблює туристів з інших областей України, СНД та Європи. Це не тільки культурний, а й діловий, промисловий центр, де люди збираються для обговорення важливих бізнес питань. Тому серед готелів можна підібрати як розкішні 5-зіркові варіанти, так і недорогі готелі в 4, 3, 2 зірки.

Туристи намагаються забронювати номери заздалегідь, щоб не загубитися в нашому місті. Особливо це актуально для гостей Луцька, які приїхали сюди вперше. Краще витратити кілька хвилин перед виїздом на вибір недорогого готелю, ніж кілька годин на пошук будь-якого вільного готелю.

При попередньому бронюванні, луцькі готелі пропонують своїм гостям наступні переваги:

  • Швидке заселення без довгої реєстрації і пошуку потрібного номера.
  • До вашого приїзду апартаменти будуть готові, не потрібно буде сидіти на валізах в очікуванні, поки там приберуть або замінять білизну.
  • Ви заздалегідь знаєте, які послуги і техніку надає готель.
  • Можливість бронювання номерів на 2 людини (сімейна пара) та ін.
  • Ціни

Залежно від розташування готелю, ціни за номер можуть варіюватися. Так, за апартаменти в центрі міста доведеться заплатити близько 1600 гривень/добу. Такі ж гроші доведеться заплатити за номери в 5-зіркових готелях. Вартість може бути навіть вище, якщо ви надаєте перевагу готелю у старих історичних будівлях або дбайливо реставрованих пам'ятках архітектури з ліпними фасадами.

Тим, хто шукає недорогий готель у Луцьку, варто звернути увагу на 3-зіркові варіанти. При попередньому бронюванні можна підібрати номер за 650 гривень за добу.


Залиште свій відгук