Волинський народний хор

постер Волинський народний хор
м.Луцька, вул. Волі 46
24-02-41, (093)532-34-08, (050)339-73-66, (067)570-57-97
19.00

Державний академічний Волинський народний хор — професійний мистецький колектив заснований в 1978 році в місті Луцьку Волинської області. Одним з організаторів та першим художнім керівником хору був народний артист України, композитор Анатолій Максимович Пашкевич. З 1989 року головним диригентом, а з 1993 року і художнім керівником Волинського народного хору є заслужений діяч мистецтв України Олександр Олександрович Стадник.
За роки існування державний академічний Волинський народний хор провів більше 3500 концертів, з великим успіхом гастролюючи як в Україні, так і далеко за її межами. Колективу аплодували найбільші концертні зали Канади та США, Італії, Греції, Польщі, Австрії, Бельгії, Франції, Німеччини та багатьох інших країн Європи. Випущено 6 аудіо-альбомів з записами більш як сотні пісень, які були вперше виконані саме Волинським народним хором, а також чотири відео-альбоми різних концертних програм колективу. В 2008 році вийшла в світ книга Співає Волинський народний хорде зібрано 120 найкращих пісень з репертуару колективу.

Волинський  академічний  обласний український  музично-драматичний театр  ім. Т. Шевченка

Відгуки 1

 сергей
Я приймав участь у відбірковому турі артистів балету і хора в якості концертмейстера до Волинського народного хору разом із Миколою Дациком і балетмейстером Богданцем в 1978 році. Зараз це один із кращих професійних колективів України і це заслуга його керівника Олександра Стадника. - Заслужений артист України Сергій Барвік-Карпатський Відбірковий тур артистів до Волинського народного хору відбувався в 1978 році в хор М.Дациком в балет Іл.Богданцем-концертмейстер Сергій Барвік-Карпатський -Заслужений артист України зараз це зна Олександра Стаднікамений пофесійний колектив під орудою

Залиште свій відгук

Дивіться також