МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА]

постер МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА]
РЦ «Промінь» Луцьк, проспект Президента Грушевського, 2
З нетерпінням чекаємо кожного
18:30
від 450 грн

Чому варто піти на концерт «МУР. Прем’єра реп-мюзиклу «Ти [Романтика]»?

  1. Перший український мюзикл про письменників епохи розстріляного відродження.
  2. Вистава на основі сенсаційного альбому МУР.
  3. Ні з чим не зрівнянні емоції та враження.

Концерт «МУР. Прем’єра реп-мюзиклу «Ти [Романтика]»

«Ти [Романтика]» – вистава, для створення якої використовувалися матеріали однойменного альбому МУР. Робота отримала великий культурний резонанс, про неї писали BBC, Forbes та Vogue. Директорка «Мистецького арсеналу» Олеся Островська назвала мюзикл «популярною культурою, про яку мріяли з часів Винниченка», літературознавець Ростислав Семків лаконічно охрестив альбом «геніальним». Грандіозним, талановитим, пронизливим, таким, що справив найсильніше враження, назвав МУР засновник FEDORIV Group Андрій Федорів. І ви маєте це побачити!

«Чортові генії. Дивитися всім», – Тамара Горіха Зерня, лавреатка Шевченківської премії та премії «Книга Року BBC», про мюзикл

«Ти [Романтика]» змітає пил часу з імен Хвильового, Курбаса, Сосюри, Семенка… Вперше покладені на музику історія зради поета Павла Тичини, служба у Третій Штурмовій Володимира Сосюри, розстріл кожного другого з українських письменників у Будинку Слово, самогубство Миколи Хвильового… Імена, що оживають на сцені, просто на ваших очах, – непередаваний словами досвід. Чекаємо на вас!

Залиште свій відгук

Дивіться також