НАОНІ Оркестра - Світові хіти

постер НАОНІ Оркестра - Світові хіти
Луцьк, РЦ Промінь
+38(050) 337-77-04
19:00
400-800 грн

НАОНІ Оркестра - Світові хіти

На сцені прозвучать найкращі світові хіти в унікальному аранжуванні НАОНІ Оркестра. Національний академічний оркестр народних інструментів України не потребує особливого представлення, будучи одним із флагманів країни у жанрі інструментальної музики, яку він віртуозно та з вогником виконує на традиційних народних інструментах. В арсеналі оркестру є понад 40 маловідомих і дуже рідко вживаних у наші дні інструментів: від цимбал та бандури до майже забутих бугая, тилинки та дримби.
Проте найбільше музичний колектив уславився своїми абсолютно неймовірними аранжуваннями для відомих світових хітів та сучасних композицій: поп-музика, джаз, шедеври рок-музики. І звичайно, найпочесніше місце у великому репертуарі оркестру НАОНІ займають твори українських композиторів.
Концерт світових хітів
Сім разів колективу заслужено діставалася перемога на проекті “Битва оркестрів”, а за останні кілька років під художнім керівництвом Віктора Гуцала музичні експерименти оркестру ставали дедалі цікавішими, сміливішими та новаторськими. У співпраці з представниками сучасних жанрів музики та топовими виконавцями успішно пройшли спільні концерти з багатьма зірками нашої української сцени, серед яких були ONUKA, Олег Скрипка, Руслана, Джамала, Артем Пивоваров, колективи «Друга ріка», Mad Heads, KozakSystem та інші.
Чому варто послухати відомі музичні світові хіти в оригінальній інтерпретації НАОНІ?
- Найкращі музичні шедеври в унікальному аранжуванні
- Приголомшливий колектив та неповторний хор інструментів
- Феєричне виконання хітів та винятково живий звук

Залиште свій відгук

Дивіться також

MELOVIN


19:00
YAKTAK


19:00