Чорний Квадрат «Ти моє все»

постер Чорний Квадрат «Ти моє все»
м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького,19
З нетерпінням чекаємо кожного
19:00
310-530 грн

Це нова версія старого, перевіреного десятиліттями, хіта.
Також як і в першій виставі, гострі жарти, цілісний сюжет і прекрасний фінал, що запам'ятовується. Матеріал вистави залишився тим самим, але при перенесенні на нову команду акторів - він був поліпшений, «абгрейдчен» і вийшло дивно!
Якщо Ви бачили «Ти моє все» (першу версію), то як би це дивно не здавалося, «Ти моє все» з новими акторами, викличе у Вас божевільний захват. Від пізнавання і здивування.
Окремий і неможливий для інших театрів випадок, коли одна і та ж п'єса у виконанні інших акторів стає новой виставой. Коли заміна акторів не із зовнішніх причин, а із-за радості і кайфу, що «це ж» можна і «по-іншому».
У ній є присутньою легка атмосфера, не позбавлена життєвих труднощів і зіткнень, а так само незвичайних і яскравих персонажів. Хороші забавні діалоги, що забезпечують веселий настрій упродовж усієї п'єси. Що до самого сексу? Він є. Абсолютно відверті сентенції з блискучим образним гумором.
«Ти моє ВСЕ» - казка. Насправді такого не буває, а якщо і трапляється, то так рідко, що прирівнюється до того, що такого не буває. Це історія, що ідеалізується, неймовірна, запаморочлива, яку приємно і треба подивитися увечері з подругою або молодою людиною.
Тому що після вистави є ризик обговорювати її до самого ранку. Бажання і розуміння, довіра і ревнощі - ці теми близькі будь-якому глядачеві і можна сказати, що ця сексуальна казка про Вас.
Вистава в цілому не на один раз, і у Вас може виникнути бажання переглядати її знову і знову.
«Ти моє ВСЕ» - про Любов. І сильна Любов відчувається це на протяг усієї вистави, Ви співчуватимете героям і переживатимете за них. Хоча все одно можете здогадатися, як все закінчиться. Але і це не факт.
Якщо хочете від душі посміятися і без напруги розчулитися - ця вистава для Вас.
У ролях: Володимир Шумко, Анна Шумко

Залиште свій відгук

Дивіться також