Пивний клуб "Оболонь"

Народний пивний клуб "Оболонь" («Кораблик»)

Пивний клуб "Оболонь" об’єднує таких людей, які не уявляють свого життя без друзів, з якими весело проводиш час за бокалом улюбленого напою. З кожним роком в Україні все більше і більше розвивається пивна культура. Вона об’єднує мільйони людей, які вивчають, підтримують її старі традиції і створюють нові.
Місцем зустрічі любителів пива у величному місті Луцьк є пивний клуб ,, Оболонь”. Завітавши до нього, кожна людина проведе свій час приємно, весело та незабутньо. Вас здивує своєю різноманітністю меню, яке ввічливо запропонують турботливі офіціанти. Пивний клуб Оболонь” - це заклад, у якому ніколи не закінчується хороша музика, безмежне море пива та гарний настрій.
Інтер’єр пивного клубу створює особливу атмосферу, яка гармонійно поєднана з духом старовинного міста Луцька.
Коли твоя душа кричить і бажає пива та цицьок, тут вона знайде і перше і друге й інше не менш приємне. А хороша музика розганяє в жилах кров і подвоює приємність вражень. Значить, ти рухаєшся у правильному напрямку, бо пивний клуб “ОБОЛОНЬ” живе твоїми бажаннями і все, що відбувається тут, це спроби відкрити культуру української душі.

 

Ми в соцмережах :

Інстаграм : https://www.instagram.com/korablyk/?hl=uk

Фейсбук : http://www.facebook.com/korablyk


 


Фотогалерея


Відгуки 3

 
з скількох років можна попасти на вечірку Halloween??
 
Як на мене самий класний клуб Луцька. В Оболоні і вечірки веселі і публіка адекватна

Залиште свій відгук