Пивний клуб "Оболонь"

Народний пивний клуб "Оболонь" («Кораблик»)

Пивний клуб "Оболонь" об’єднує таких людей, які не уявляють свого життя без друзів, з якими весело проводиш час за бокалом улюбленого напою. З кожним роком в Україні все більше і більше розвивається пивна культура. Вона об’єднує мільйони людей, які вивчають, підтримують її старі традиції і створюють нові.
Місцем зустрічі любителів пива у величному місті Луцьк є пивний клуб ,, Оболонь”. Завітавши до нього, кожна людина проведе свій час приємно, весело та незабутньо. Вас здивує своєю різноманітністю меню, яке ввічливо запропонують турботливі офіціанти. Пивний клуб Оболонь” - це заклад, у якому ніколи не закінчується хороша музика, безмежне море пива та гарний настрій.
Інтер’єр пивного клубу створює особливу атмосферу, яка гармонійно поєднана з духом старовинного міста Луцька.
Коли твоя душа кричить і бажає пива та цицьок, тут вона знайде і перше і друге й інше не менш приємне. А хороша музика розганяє в жилах кров і подвоює приємність вражень. Значить, ти рухаєшся у правильному напрямку, бо пивний клуб “ОБОЛОНЬ” живе твоїми бажаннями і все, що відбувається тут, це спроби відкрити культуру української душі.
 

Народный пивной клуб "Оболонь" («Кораблик»)

Пивной клуб "Оболонь" объединяет людей, которые не представляют своей жизни без друзей, с которыми весело проводишь время за бокалом любимого напитка. С каждым годом в Украине все больше и больше развивается пивная культура. Она объединяет миллионы людей, которые изучают, поддерживают ее старые традиции и создают новые.
Местом встречи любителей пива в величественном городе Луцк есть пивной клуб ,,Оболонь". Посетив его, каждый человек проводит свое время приятно, весело и незабываемо. Вас удивит своим разнообразием меню, которое вежливо предложат заботливые официанты. Пивной клуб Оболонь - это заведение, в котором никогда не заканчивается хорошая музыка, безграничное море пива и хорошее настроение.
Интерьер пивного клуба создает особую атмосферу, которая гармонично соединена с духом старинного города Луцка.
Когда твоя душа кричит и желает пива и сисек, здесь она найдет и первое и второе и другое и не менее приятное. А хорошая музыка разгоняет в жилах кровь и удваивает удовольствие впечатлений. Значит, ты двигаешься в правильном направлении, поскольку пивной клуб "ОБОЛОНЬ" живет твоими желаниями и все, что происходит здесь, это попытки открыть культуру украинской души.
 


Відгуки 3

 
з скількох років можна попасти на вечірку Halloween??
 
Як на мене самий класний клуб Луцька. В Оболоні і вечірки веселі і публіка адекватна

Залиште свій відгук