Політ на повітряній кулі в турі "Стамбул + Каппадокія" (виліт із Львова)- НОВИНКА !

фото туру Політ на повітряній кулі в турі "Стамбул + Каппадокія" (виліт із Львова)- НОВИНКА !
5 ночей/6 днів
з 23.11.2018 по 31.12.2019

щотижня в Пн

Часткове харчування
365 EUR за 1 особу
Телефони для довідки

НОВИНКА! Стамбул + Каппадокія
Ціна на 1 особу 365 євро
Тривалість 6 ночей
Виліт щоп'ятниці зі Львова
Сніданки
 

день

Приліт в аеропорт міста Стамбул.
Зустріч з гідами, трансфер аеропорт-готель, розміщення в готелі. 
Вільний час.
19:00 – "Вечірня прогулянка по Босфору"  (60€ з алкоголем і 45€ без алкоголю).
Побачити нічний Стамбул у всій красі ви зможете під час нічної прогулянки по Босфорській затоці на теплоході. Ви проплаваєте між двома континентами - Європа і Азія, помилуєтеся на види нічного Стамбула, а пропливаючи під Босфорським мостом, не забутьте загадати бажання - воно обов'язково збувається!
Під час прогулянки вас чекає смачна вечеря із страв турецької кухні та запальна шоу-програма "Турецька ніч" з живою музикою, танцем живота, національним і кавказьким фольклором, танцем дервішів.
Нічліг.

2 день

Після сніданку в готелі, відправляємось на автобусну оглядову екскурсию по Стамбулу – Еміньоню, Золотий Ріг, Візантійські Міські Стіни, Босфорський міст, Азіатська частина міста.
Час для шопінгу.
Трансфер до готелів. Нічліг.

3 день

Сніданок.
"Стамбул - столиця імператорів" ~ 6 год. (70€, вхідні білети і обід включені).
Ви підете на площу Іподрому. Найдавніші пам'ятки в
самому центрі і навколо цієї площі є найважливішими пам'ятками Стамбула.
Після цього Ви відвідаєте Собор Святої Софії в Константинополі, соборна церква Святої Софії, Айя-Софія, Велика церква - у цієї цікавої споруди існує безліч назв. З зведеним храмом свого часу ходило безліч легенд про витрачені ресурси, але всі вони згасали в порівнянні з дійсністю. 
Блакитна Мечеть султана Ахмета. Це єдина мечеть в світі, що має шість мінаретів. Потім Вашій увазі буде представлено Палац Топкапи, який є найбільшим і найстарішим палацом в світі, що зберігся до наших днів. Палац розташований на місці першого поселення в Стамбулі, займає один з семи пагорбів міста і підноситься на історичному півострові, звідки відкривається чудовий вид на Золотий Ріг, Босфор і Мармурове море. Протягом 400 років цей палац був центром управління Османської Держави, однією з трьох найбільших імперій світу.
Нічліг.

4 день

Сніданок. Переліт в Кайсері.
Трансфер та розміщення в готелі в Каппадокії.
Вільний час. Нічліг.

5 день

На світанку можливий політ на повітряній кулі (120€, екскурсія замовляється і оплачується на місці, день проведення уточняється по приїзду в Каппадокію).
Повернення в готель. Сніданок.
09:30 відправляємося на Знайомство з Кападокією (45 вх.. квитки та обід включені).Фортеця Учхисар, гігантська скеля висотою в 60 метрів, а також відвідаємо  музей під відкритим небом Гереме та скальні храми, в продовження екскурсії панорама на долину кохання.
Обід в ресторані.
Тут тихо і спокійно, неспішно тече життя, як ріка Кизилирмак. А в воді відображаються мінарети мечеті Алааддіна. Це вражаюче місто Аванос.  Центр гончарства і ковроткацтва, саме тут можна відвідати мечеть Аладіна (Alaaddin Camisi) - сельджукська мечеть, побудована в XIII столітті. Вона знаходиться на березі Червоної річки в самому центрі міста. Дальше відвідаємо так звану "Долину відьмацьких труб". Вона є однією з найпопулярніших місць в Каппадокії, має форму трикутника, утвореного між трьома основними містами цього регіону: Аванос, Юргюп і головним транспортним вузлом - Невшехір. У долині знаходяться дивовижні аморфні скелі і освіти, настільки унікальні, що, маючи велике уяву, можна побачити в цих фігурах найрізноманітніших тварин.
“Pasabag” – долина монахів та фей. Долина невеличка, на якій зібрані самі відточені зразки перібаджаларов. Це слово перекладається з турецького як каміни Фей. Всі ці формування називають грибами. Тут є і дво- і триголові гриби. Цікаве та чарівне місце.
Одна з найгарніших долин Каппадокії  - «Долина уяви». Долина виглядає футуристично - маленькі напівкруглі будиночки нагадують житла інопланетян, десь на місяці. Деякі туфи, більш високі, виглядають як багатоквартирні будинки. 
Повернення в готель ~ в 17:00.

Вільний час. Нічліг.

6 день

Сніданок. Звільнення номерів. Трансфер в аеропорт.

Львів - Стамбул - Каппадокія - Львів
Залишились питання?
Телефонуйте саме зараз!
(066) 700-54-30
(068) 371-03-74
(066) 663-26-20
Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо Вам в найближчий час

Дивіться також

Відпочинок з концепцією FUN&SUN в Туреччині
Туреччина
Все включено
7 ночей/8 днів
«ВИХІДНІ В СТАМБУЛІ. АВІА ЗІ ЛЬВОВА»
Туреччина
Часткове харчування
3 ночі/4 дня
295 EUR за 1 особу
Раннє бронювання Туреччини 2020   Мережа готелей Rixos.
Туреччина
5
Все включено
7 ночей/8 днів
500 EUR за 1 особу
Новий Рік 2020 у Стамбулі! Зі Львова
Туреччина
Часткове харчування
2 ночі/3 дня