Пікнічок в Амстердамі. Королівський парк квітів Кекенхоф

фото туру Пікнічок в Амстердамі. Королівський парк квітів Кекенхоф
5 ночей/6 днів
з 27.01.2018 по 26.01.2022

щотижня в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд

Часткове харчування
від 131 євро ( ціна залежить від сезонності) Уточнюйте ціну на Вашу дату за 1 особу
Телефони для довідки

Пікнічок в Амстердамі

Тур на 6 днів по неймовірній країні Нідерландів.2 дня ви будите в Амстердамі ,також можливо відвідати парк квітів Кекенхоф ,який зачаровую красою квітів. Так що вирушай у подорож за новими враженнями.

Тур, де ми: Відчуємо атмосферу легкості і свободи в Нідерландах.
Відвідаємо Прагу і Дрезден… В ці міста неможливо не закохатися. З них не хочеться їхати….
У вартості екскурсії по Амстердаму, Дрездену, Кракову і Празі!

В період з 22.03 по 13.05 відвідаємо Королівський парк квітів Койкенхоф


День 1.

Краків - Львів

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Прибуття в Краків.
Екскурсія "Королівський шлях". Місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить.  Для того, щоб від Барбакана пройтись по Флоріанській вулиці до Ринкової площі, послухати сурмача в Маряцькому костелі, зайти і вибрати сувенір на старовинних торгових рядах Сукенніци.
Переїзд по території Чехії. Ночівля на території Чехії.

День 2.

Дрезден - Саксонська Швейцарія - Мейсен

Сніданок. Переїзд до Німеччини.
Екскурсія по Саксонському Дрездену. Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту - Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. 
Вільний час. Можливість відвідати музеї і екскурсії на вибір:
Дрезденська картинна галерея(16Є+ вхідний  квиток). У галереї старих майстрів одне з найбільших у світі зібрань живопису XV-XVIII століть. Найвідоміші шедеври колекції - "Сікстинська мадонна", а "Динарій кесаря" Тиціана.
Скарбниця "Зелені своди"(16Є+ вхідний  квиток). «Грюнес гевельбе» - скарбниця саксонських курфюрстів. Тут зберігається понад 3000 виробів з золота, срібла, дорогоцінного каміння, слонової кістки, бурштину, а також зі скла, латуні і бронзи. Це саме велике зібрання коштовностей на європейському континенті. 
Саксонська Швейцарія "Чарівність Ельби"(38€/26€). Немає меж захопленню. там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовби і піраміди. Ми відвідаємо скелястий парк «Бастай» - цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, місточками ... незабутнє враження!
"Порцелянове містечко Мейсен"(26€/21€). Казковий Мейсен- тут все незвичайно і гарно, звідси кожен відвідувач забирає з собою частинку маленької казки. У Мейсені була заснована Саксонська порцелянова мануфактура, на якій виготовляли "біле золото" для всіх монархів Європи. Місто прикрашають мальовничі і милі будиночки, над Ельбою височить величний замок Альбрехтсбург, а на дзвінниці Фрауенкірхе дзвонять порцелянові дзвіночки. Гуляючи вуличками і насолоджуючись незабутньою атмосферою містечка не забудьте побалувати себе Мейсенським Фуммелем - смачним тістечком з вишнями, збитими вершками і гарячим шоколадом. 
А ще можна вирушити у гості до Августа Сильного у мисливський замок Моріцбург(18€+вхідний квиток). Нас чекає розташований на маленькому острові справжній замок в стилі бароко. Тут можна прогулятися дорогими інтер'єрами, які обставлені меблями німецьких майстрів, помилуватися колекцією майсенської порцеляни і згадати улюблену дитячу казку. Це один із замків, в якому знімали фільм "Три горішки для Попелюшки».
Нічний переїзд до Нідерландів.

[День 2 - Дрезден - Саксонська Швейцарія - Мейсен] [День 2 - Дрезден - Саксонська Швейцарія - Мейсен] [День 2 - Дрезден - Саксонська Швейцарія - Мейсен] [День 2 - Дрезден - Саксонська Швейцарія - Мейсен]

День 3.

Амстердам - Заансе Сханс - Волендам

Сніданок.
Сьогодні нас буде дивувати, кликати і притягувати незвичайне місто. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном.
Екскурсія "Місто-мрія Амстердам". Амстердам здатний зчарувати своїх гостей! Він радий кожному з нас! Його дивовижної краси вулички і площі несуть відбиток його власної унікальної історії, так не схожою на інші. Ми здійснимо подорож по лабіринтах вуличок, каналів, танцюючих будинків, квіткових крамничок, милих магазинчиків ... Це місто варто один раз побачити ... щоб полюбити його назавжди! Продовжимо наше знайомство з Амстердамом в «Coster Diamond» - одна з найстаріших до сих пір працюча фабрика з огранювання діамантів в Амстердамі. Історія країни тісно пов'язана з діамантами, тому не дивно, що це відома пам'ятка Амстердама. Саме тут були створені деякі історичні шедеври.
Вільний час. Для бажаючих:
Прогулянка по каналах Амстердама на прогулянковому кораблику (16 €). Ми залишимо за бортом міську суєту і попливемо по нескінченних каналах Амстердама .... А після знайомства з Амстердамом ми продовжимо екскурсію відвідуванням однієї з найстаріших фабрик з обробки алмазів і дорогоцінних каменів.
"Тиха Голландія" (38 € / 30 €). Заансе Сханс - музей під відкритим небом, справжня голландська сільце. Неквапливо крутяться млини, гордо несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен вуглик в будинку, кожна вітрякове дихає народним духом голландських промислів. Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище - Волендам. Чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосолений оселедець і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого по старовинним - старовинними рецептами.
Вечірній Амстердам (21€/18€). Вічно-юний, що притягає і зачаровує. Він виблискує в ночі, тягне нас за собою, присвячує в свої таємниці, зачаровує ... Забуваючи про сьогодення, прислухаюся до звуків моря, насолоджуюся тишею середньовічних вуличок ми будемо зачаровано слухати історії вечірнього міста. Скільки таємниць і загадок зберігає він в собі, скільки неймовірних історій і різних доль ... Нічліг на території Нідерландів.

[День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам] [День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам] [День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам] [День 3 - Амстердам - Заансе Сханс - Волендам]

День 4.

Гаага - Делфт - Кекенхоф - Утрехт

Сніданок. Вільний час в Амстердамі. Для бажаючих екскурсії:
У період з 22.03 по 13.05 відвідування Королівського парку квітів Койкенхоф (28€ + вхідний квиток) - найпопулярніше місце в Нідерландах! Тут завжди пахне весною і завмирає подих від краси, якої більше не можна побачити ніде! Койкенкоф- це урочисте свято, на який ми запрошуємо Вас !!!
“Великі і маленькі міста”(38€/30€). Цей день ми почнемо з вами з відвідування старовинного містечка Дельфт, де жив і писав свою «Дівчину з перловою сережкою» великий голландський художник Ян Вермеер. Для бажаючих пропонуємо відвідати центр Роттердама, з його знаменитим вантових мостом Еразма, «кубічними будівлями» і різноманітністю сучасної архітектури (вартість трансферу-18€). Невеликий переїзд і ми в Гаазі. Гаага - особливе місто, неформальна столиця Нідерландів, місто - резиденція королеви Беатрікс. А поруч найвишуканіший морський курорт Північної Європи – Схевенінген. У цього містечка є два абсолютно різних обличчя, тут поєдналися традиційне голландське селище і модний курорт.  
Для бажаючих відвідання дивовижного парку "Madurodam" - Нідерланди в мініатюрі (18€+ вх.квиток)
"Яскраві барви Голандії - замок Де Хаар та місто Утрехт» (30€/23€). Шедевр Середньовіччя в серці Нідерландів - замок де Хаар (зовнішній огляд)! Захоплення ось що почуваєш, потрапивши сюди. Казковий замок з круглими башточками по кутах, оточений водою і чарівними садами. Далі ми відвідаємо резиденцію архієпископа Нідерландів - місто Утрехт: ратуша, старовинний університет.
«Яскравий Амстердам» (21€/18 €). Ця екскурсія для тих, хто хоче побачити Амстердам з іншого ракурсу. Ми звернемо з таких знайомих маршрутів, щоб досліджувати нетуристичні квартали міста з екзотичними птахами, старовинними моряцькими барами, верфями і цікавою архітектурою. Ми побачимо і вуличне мистецтво. Стріт-арт швидко набирає шалену популярність в Амстердамі. На стінах будинків красуються роботи всесвітньо відомих вуличних художників: StinkFish, Btoy, Kenor, Bastardilla, AlaNiz. Але їхні твори знайти не так-то просто: вони химерно розкидані по місту. З кожним місцем, куди ми потрапимо, пов'язані захоплюючі міські історії та легенди. Якщо ви любите архітектуру, фотографію, яскраві стіни, цікаві легенди - вам неодмінно сподобається ця прогулянка.
«Сучасний Амстердам» (21€/18€). Район Східних доків. Неймовірно цікавий район Амстердама. Раніше - район складів судноплавних компаній, а потім зона найбільшого будівництва в Амстердамі. Починається у Вежі плачу і закінчується у Нідерландського музею мореплавства. Дуже вражаючий і своєрідний район Амстердама.
Нічний переїзд до Праги.

[День 4 - Гаага - Делфт - Кекенхоф - Утрехт] [День 4 - Гаага - Делфт - Кекенхоф - Утрехт] [День 4 - Гаага - Делфт - Кекенхоф - Утрехт] [День 4 - Гаага - Делфт - Кекенхоф - Утрехт]

День 5.

Прага

По дорозі зупинка на сніданок. Оплачується самостійно.
Екскурсія "Зустріч з Прагою". В лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам'ятає ще Великого Моцарта; Каролінум - перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші. Вільний час в Празі. Рекомендуємо відвідати програми і екскурсії  на вибір: 
"Таємниці королів - Градчани"(18€/13€). Дізнатись про життя чеської знаті, про дворцові інтриги і заговори, про все, що  відбувалось  заради віри в государство.  Все починається зі знаменитого Страговського монастиря.  Далі скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду- резиденції чеських князів і королів. 
Прогулянка на кораблику по Влтаві (30€/26€). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей. Ось вони незабутні миті в житті.
"Пивними дорогами Праги"(26€/18€). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація. 
Ночівля на території Чехії.

[День 5 - Прага] [День 5 - Прага] [День 5 - Прага] [День 5 - Прага]

День 6.

Львів - Оломоуц - Величка

Сніданок. Можливість відвідування супермаркету.
За бажанням - екскурсія по Оломоуцу (за дод. плату). Виїзд в Україну. Переїзд по території Польщі.
Або Соляні Копальні "Велічки”(18€+вх квиток). Це місце цікаве і тим, що тут зроблено все із солі: маленькі каплички і великі зали, чаруючі на погляд підземні озера, всілякі скульптури- ціле підземне місто!
Час прибуття до Львова орієнтовно 23:00 (залежить від проходження кордону).


 


 


Вартість туру ВКЛЮЧАЄ: • груповий страховий поліс (в разі самостійної подачі необхідний індивідуальний страховий поліс - оплачується додатково)
• У разі, коли вік туриста більше 60 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по маршруту
• Проживання в готелі 3 * зі сніданками.
• Екскурсійна програма
 

Додатково оплачується  Турпакет (за бажанням)• 

послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 13 €
Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 13 € (місця з 1 по 16).
 

Львів - Краків - Дрезден- Амстердам - Прага- Львів
Залишились питання?
Телефонуйте саме зараз!
(066) 700-54-30
(068) 371-03-74
(066) 663-26-20
Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо Вам в найближчий час

Дивіться також

Albatros Palace Resort - 1390 доларів (2 дорослих і 2 дітей)
Єгипет
Все включено
7 ночей/8 днів
1390 EUR за 2 дор. + 2 дитини
Болгарія у серпні. Сонячний берег
Болгарія
Часткове харчування
7 ночей/8 днів
500 EUR за 2 особи
VIP готель в Туреччині за супер ціною
Туреччина
5
Все включено
7 ночей/8 днів
794 EUR за 2 особи
Молодіжний готель в Болгарії, тільки для дорослих (18+)
Болгарія
Все включено
9 ночей/10 днів
від 440 EUR за 2 особи