Вакансія ! Менеджер по туризму!

фото Вакансія ! Менеджер по туризму!

Туристичне агентство «Венера-Тур» та Інтернет агентство «Афіна» у зв'язку з розширенням шукає людей, які хочуть отримувати моральне та фінансове задоволення від своєї роботи, які вміють думати та працювати самостійно, люблять відпочивати з користю.

Працюючи з нами - Ви отримаєте можливість працювати в цікавій сфері туристичних та інформаційних послуг, подорожувати.  Офіційне працевлаштування. Гідний рівень заробітної плати, ставка +% від продажів.  Дохід не обмежений і тільки залежить від вашого бажання і працездатності.

Посадові обов'язки : Активний пошук нових клієнтів, робота з постійними клієнтами, консультація клієнтів, підбір та продаж турів, пакетів інформаційних послуг , робота з документацією,  створення та обслуговування  клієнтської бази,  розміщення статей та  реклами в соцмережах, участь в навчальних семінарах, виконання ряду інших завдань, пов'язаних з туризмом та інформаційними послугами.

Наші вимоги:   знання географії,  готовність швидко вчитись, відповідальність, вміння продавати .  Цілеспрямованість, робота на результат . Наполегливість, відповідальність, комунікабельність, грамотність, стресостійкість, здатність до швидкого навчання. Пунктуальність. Бажання розвиватися в сфері туризму !

Ми будемо раді бачити у своєму колективі життєрадісну людину, яка любить спілкування і роботу з людьми, яка в принципі хоче і вміє вчитися і націлена  на результат.

Чекаємо Ваші резюме  vita.kostyuk@gmail.com.

Телефон : +38 (066) 6632620 ,  (067) 1576494

 

Дивись ще