Євген Кот «Танцюй зі мною, Україно»

постер Євген Кот «Танцюй зі мною, Україно»
Україна, м.Луцьк,Театральний майдан,1
19:00
340-1040 грн

ЖИВЕ ТАНЦЮВАЛЬНЕ ШОУ - «ТАНЦЮЙ ЗІ МНОЮ, УКРАЇНО»
Євген Кот запрошує до танцю в авторському концертному шоу “Танцюй зі мною, Україно” Мейстер танцювальних сенсів, топовий хореограф-постановник, режисер, переможець проектів «Танцюють всі», «Танці з зірками» та суддя шоу «Україна має талант», «Танці World of dance” Євген Кот вирушає в тур Україною з власним авторським танцювальним шоу “Танцюй зі мною, Україно”. Довгоочікуваний проект, підготовка до якого тривала чотири місяці, побачать глядачі в кожній частині України. В шоу беруть участь топові танцівники найвідоміших перфомансів України.
Вперше на одній сцені з Євгеном Котом виступатиме його дружина, чотириразова чемпіонка світу з танцю на пілоні, майстер спорту з художньої та естетичної гімнастики Наталя Татарінцева. “Танцюй зі мною, Україно” – це унікальне дійство на великій сцені, що об’єднає неймовірну хореографію та стендап Євгена Кота, грацію Наталі Татарінцевої та вібрацію серця кожного глядача, аби залучити щонайбільше людей танцювати заради життя.

На вас чекатимуть не лише високоякісні постановки, а й сенсаційні зізнання. Шоу складатиметься з трьох блоків: “Танцюй”, “Зі мною”, “Україно”, у кожному з яких глядачі відкриють для себе глибокі сенси. Особливий блок буде присвячений українським традиціям, культурі та нашій самоідентифікації. ЗАПРОШУЄМО ДО ТАНЦЮ!
Частина прибутку буде направлена на благодійність!

Залиште свій відгук

Дивіться також