Positiff. Michelle Andrade. Uliana Royce. Yatsuta

постер Positiff. Michelle Andrade. Uliana Royce. Yatsuta
Луцьк, Maximus Club
+38(050) 337-77-04
19:00
850 грн

POSITIFF, MICHELLE ANDRADE, ULIANA ROYCE, YATSUTA 11 листопада у MAXIMUS

Без перебільшень, але це ПОЖЕЖА

POSITIFF(Олексій Завгородній) - український музикант, вокаліст та автор пісень. Активно бере участь у підтримці наших воїнів та організовує благодійні виступи.

Всім нам відома композиція «Спалахи» яку артист виконав згадуючи приємні моменти життя, коли на першому місці була безтурботність кохання, а не старання вижити, людина не втрачає себе, розуміє задля чого стоїть попри всі труднощі та проблеми.

Також POSITIFF виконає хіти «Небо нахилю», “Гаснуть ліхтарі» та інші.

MICHELLE ANDRADE - українська співачка та телеведуча, українсько-болівійського походження. Співає українською, іспанською, англійською та португальськими мовами, для Мішель у виконані композицій характерний свист

Разом з POSITIFF є ведучими «Орел і Решка»

Ця красуня виконає для нас хіти «Цимбали», «Не знаю», «Світло» тощо.

Мішель активно підтримує ЗСУ, проводить благодійні аукціони, марафони та виступи.

Uliana Royse(Уляна Лисенко) - яскраво заявила про себе в українському шоубізі, співачка часто експериментує з музикою, образами та візуальним рядом.

Попри молодий вік, добилась чималих висот та встигла попрацювати з Артемом Пивоваровим.

“Так просто буває», “Вдома», «Омана» саме з цими та іншими треками співачка від початку війни дала більше 50 благодійних концертів, які направлені на збір коштів для ЗСУ, постраждалих від війни людей та дітей, а також для переселенців.

YATSUTA(Яна Яцута) - українська співачка та телеведуча. У листопаді 2020 YATSUTA увірвалася в український шоу-бізнес відразу з альбомом під назвою «П'яний локон». В її дебютний альбом увійшли легкі за звучанням і в той же час сильні за змістом треки: «П'яний локон», «Пожежі», «Метро», «Манжети», «Білий сарафан».

Ти не можеш це пропустити

Залиште свій відгук

Дивіться також

MELOVIN


19:00
YAKTAK


19:00