NIKOW. ЛУЦЬК - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ

постер NIKOW. ЛУЦЬК - СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ
Луцьк, РЦ Промінь,проспект Президента Грушевського, 2
Запрошуємо!
19:00
від 450 грн

NIKOW — артист, від якого віє життям і любовʼю, готується до свого першого туру Україною та завітає із сольним концертом до міста Луцьк. Абсолютний рекорд встановив виконавець нової хвилі, зробивши солд-аут менш ніж за добу у Києві та Львові! А його новий альбом "Сонь, ти спиш?" потрапив у топ-1 свіжих платівок України, випереджаючи релізи Taylor Swift та Dua Lipa.
Його музика відчувається як насичена палітра емоцій, відверті тексти розлітаються на цитати і висвітлюють теми від палкого кохання до хвилюючої швидкоплинності, цим самим вони не один раз увічнювались як татуювання найвідданіших поціновувачів.

Композиції Nikow називають «звуком душі» , бо створивши інтимну і гріючу атмосферу, він дає змогу поринути в його творчий світ як у власний простір, де кожний рядок по-особливому відгукується глибоко у серці.
Артист вийде з виступом перед своєю аудиторією, тут він готовий розповісти їм історії таких пісень як: «розмова з містом», «невідомо», «зупини її», «моменти» та головне - виконати всі пісні нового альбому "Сонь, ти спиш?" в лайві.


Відтепер його музика лунатиме не лише в навушниках, вона стане частиною життя його слухача і оживе у просторі РЦ "ПРОМІНЬ".

Відео: 

Залиште свій відгук

Дивіться також