постер MONATIK
Луцьк, Замок Любарта, вул Кафедральна, 1A
Запрошуємо!
19:00
від 790 грн

Унікальний тур «ART Терапія» від MONATIK продовжується, обіцяючи глядачам не лише незабутні враження, а й активну участь у важливих благодійних ініціативах. Приходьте, щоб стати частиною великого шоу.
Відчуйте на собі мистецьку Арт-терапію
«ART Терапія» – це не лише благодійний тур. Це мистецька арт-терапія, в якій MONATIK разом із своєю командою підготували безліч сюрпризів. Нові композиції, що стали хітами, виступи спеціальних гостей та виконання легендарних хитів артиста, які полюбили мільйони українців, обіцяють незабутні враження.
Крім того, кожен концерт супроводжується благодійними аукціонами та різноманітними спеціальними активностями, які спрямовані на збір коштів для тих, хто цього потребує. Монатік особисто запрошує воїнів-героїв, які перебувають на ротації між боями за наші території, а також сім'ї військовополонених та волонтерів.
Важливо зазначити, що великі стадіонні шоу MONATIK, що були анонсовані до повномасштабного вторгнення, обов'язково відбудуться після перемоги. Всі придбані квитки на них будуть дійсні, даруючи можливість відзначити та насолодитися творчістю артиста у весняному або літньому атмосферному стилі.
Добро. Підтримка. Монатік

 

Монатік звертається до своєї вірної аудиторії, що вже стала частиною «ART Терапії», з великою вдячністю: "Всім людям, хто приходить на концерти і стає частиною ART Терапії – дуже дякую, ви неймовірні!" Закликає кожного прихильника не пропустити цей неповторний момент, долучитися до гармонії емоцій та подарувати часточку добра світу. Купівля квитків на концерт MONATIK – це можливість насолодитися чарівною музикою та взяти участь у благодійності. Станьте частиною цієї магічного події, де музика лікує та об'єднує, і кожен з вас може стати героєм цієї неймовірної історії "ART Терапія".Подія "MONATIK" у Чернівцях відбудеться 2024-06-02 в 19:00 на локації Літній театр.

Залиште свій відгук

Дивіться також

MELOVIN


19:00
YAKTAK


19:00