постер Dan Balan
РЦ Промінь
+38(050) 383-91-91
19.00
400-1200 грн

Номінант на премію Grammy і один з найулюбленіших артистів в нашій країні Dan Balan виступить в Одесі. На концерті прозвучать як знамениті супер-хіти "Chica Bomb", "Justify Sex", "Лепестками слез", "Freedom", "Лише до ранку", так і абсолютно нові пісні.

Світова слава і гучний успіх прийшли до Дана Балана в 2004 році, коли він був учасником та продюсером, групи O-Zone, в якій грав ключову роль і був автором всіх композицій .. Завдяки його стійкості та таланту, сингл колективу "Dragostea DinTei" (також відомий як "Numa Numa Song") прозвучав на весь світ, занурив його в справжнє "озономанію": на "Numa Numa Song" було зроблено більше 200 кавер-версій на 26 мовах, він очолив чарти в 32 країнах, досяг 3- го місця в Великобританії, розійшловся тиражем більше 12 мільйонів копій і став дуже популярним в Європі та Японії.

Мелодія "Dragostea Din Tei" стала основою композиції "Live Your Life" у виконанні світових зірок Rihanna і T.I., в результаті стала суперхітом і протрималась 6 тижнів на першому місці чарта Billboard Hot 100.

Після распаду групи O-Zone, Дан Балан розпочав успішну сольную карьеру. Його сингл “Chica Bomb” стрімко ввійшов на танцполи і в радіоефіри по всьому світу, а відео на нього, зняте відомим режисером Hype Williams до теперішнього часу входит в десятку найбільш стильних і сексуальных кліпів. 

Залиште свій відгук

Дивіться також

Премія «Люди Року-2018. Волинь»
головна патріотична подія в рамках загальнонаціональної програми «Люди XXI століття».


16:00