Сауна комплексу розваг та відпочинку «101 кілометр»

Луцький район, с. Піддубці, вул. Київська, 97а. 101 км траси Устилуг-Київ
цілодобово, без вихідних
42694

Пов'язані заклади

Готель комплексу розваг та відпочинку «101 кілометр»
Адреса: с. Піддубці, вул. Київська, 97а
Комплекс розваг та відпочинку «101 кілометр»
Адреса: Луцький район, с. Піддубці, вул. Київська, 97а. 101 км траси Устилуг-Київ.
Ресторан комплексу розваг та відпочинку «101 кілометр»
Адреса: с. Піддубці, вул. Київська, 97а

Якщо ви любите ходити в сауну, то рекомендуємо заглянути в комплекс 101 кілометр. Тут ви не тільки добре попаритеся, але й приємно проведете час! Сауна в 101 кілометрі досить простора. Двоярусні лежаки, на яких з легкістю можуть розташуватися троє дорослих на весь зріст. Крім традиційної сауни на дровах є ще римська лазня.

У перервах між парилкою можна зануритися в просторий басейн або пограти в настільні ігри, більярд, дартс. Ще є 3 душові кабінки, підвісне відро з холодною водою. І це далеко не весь список послуг, якими ми тішимо наших гостей. Приїжджайте до нас на відпочинок, будемо завжди раді!

Цілющі властивості сауни відомі здавна. Крім звичайної гігієнічної функції, сауна в місті Луцьк має й терапевтичний вплив на організм: покращує кровообіг, обмін речовин, допомагає при різних захворюваннях, здійснює хороший косметичний ефект.

Сауна на дровах

Особлива філософія у сауни на дровах. Раніше для цього використовували тільки «громові» дерева, тобто повалення блискавкою або бурею, але ні в якому разі не зрубані сокирою. Заготівля дров зазвичай проводилася взимку, тому що деревина в цей час більш суха і щільна, ніж влітку. Звичайно, сьогодні до заготівлі палива для сауни в Луцьку, і не тільки, відносяться простіше, але, тим не менше, вибір дерева дуже важливий.

У нашому комплексі 101 кілометр використовуються тільки хороші дрова, які наповнюють приміщення жаром, лісовим ароматом і свіжістю. Наприклад, березові мають дезінфікуючу властивість і легкий запашний запах; липові, та ще в поєднанні з відваром липового цвіту, зціляють і сприятливо впливають на шкіру та органи дихання; вільхові, які ще називають царськими, відмінно допомагають вилікувати застуду, заряджають енергією; ялинові і соснові володіють неповторним цілющим хвойним ароматом.

Варто відзначити, що сауна на дровах в наш час - досить рідкісне явище, але її вплив на організм набагато перевищує ефект від електричних кам’янок, які зазвичай використовуються. Сауна в місті Луцьк надасть можливість відчути цю різницю.

Але відпочинок в сауні не буде повноцінним, якщо в ній немає інших зручностей. Наша сауна в місті Луцьк гарантує максимальне задоволення для відвідувачів. Продуманий дизайн, велика кімната відпочинку, цілющі трав`яні напої, можна замовити сеанс розслаблюючого масажу або скористатися гідромасажем.

У такому місці приємно проводити час з друзями і коханою людиною, тут немає місця для поганих думок і проблем, релаксуючий і оздоровчий ефект настільки відчутний, що ви захочете не раз сюди повернутися.


Залиште свій відгук