На жаль, цей тур тимчасово не є дійсним. Подивіться будь ласка подібні тури

6 екскурсій вже у вартості туру !!!

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!
3 ночівлі в чарівній Празі !!! 1 ніч в Південній Чехії !!! 2 ночі в Будапешті !!!
Можливість шопінгу в Чехії, Німеччині, Австрії та Угорщині!
Завод Мозера і ювелірний центр Caprice!
У вартості екскурсії по Празі, Ч. Крумлову і Будапешту!
Можливість відвідати Дрезден, Карлові Вари і Маріанські Лазні, Відень, Сентендре !!!
Рекомендуємо! Хороший і спокійний тур!

 


День 1.

Львів - Оломоуц

 Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Поселення в готель.
Знайомство із старовинною столицею Моравії – містом Оломоуц. Це прекрасне чеське містечко храмів і монастирів, воно не схоже на інші чеські міста і тому дуже цікаве .... Тут особливі люди, особливі характери, манера одягатись; та й діалект інший: моравський ....
Поселення готель на території Чехії. Нічліг.

День 2.

Прага

Сніданок. Переїзд в Прагу.
Екскурсія "Знайомство з Прагою". В лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел діви Марії перед Тином. Староміська площа, Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця ... і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання! Вільний час. Можливість відвідати екскурсії:
Прогулянка на кораблику по Влтаві (30€/26€). Аперитиви, шведський стіл і хороша музика в супроводі цікавих розповідей ... Ось вони незабутні миті в житті ...
"Пивними дорогами Праги ..." (26€/21€). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.
"Тіні старого міста". Пропонуємо забути на цей вечір історичні дати і факти і повністю зануритись у казкову Прагу. Від таємного служителя старого міста у тьмяному блиску вечірнього освітлення, Ви почуєте перекази, які передаються з вуст в уста лише вибраним.
Вечірні розваги. Вечеря в середньовічній корчмі з розважальною програмою (38€/30€). Вас чекає вечір в корчмі, яка Вас перенесе на сотні років назад ... в Добу середньовіччя! Романтична і сувора атмосфера ... Фехтувальники, комедіанти і прекрасні танцівниці будуть піднімати Ваш настрій .... Зазвучить старовинна музика, на столі з'являться страви, приготовані на відкритому вогні, а вино і пиво поллється рікою .... Стара ворожка розповість Вам долю - і буде тільки одне розчарування - від повернення до сьогодення. Ночівля в Чехії (Прага).

[День 2 - Прага] [День 2 - Прага] [День 2 - Прага] [День 2 - Прага]

День 3.

Карлові Вари - Маріанські Лазні - Прага

 Сніданок. Вільний час у Празі. Екскурсії на вибір:
"Карлові Вари"(30€/26€ + вхідний квиток). Відвідування пивзаводу Крушовіце для покупки пива. Далі наш шлях веде в одну з мальовничих долин в Західній Чехії, в курортне місто - Карлові Вари. Це царство мінеральних джерел, лікеру Бехеровка, скла та порцеляни. Місто з чудовою архітектурою, спокійним дзюрчанням води, солодким запахом вафель та романтичною музикою курортних оркестрів ... Вільний час для відпочинку.
При поїздці в Карлові Вари, можлива поїздка в Маріанські Лазні та відвідування пивовара Ходовар (18€ + вх. квитки)
Як виник курорт, які знамениті особистості його відвідували, чому він так називається. А потім Ходовар. Всім охочим пивний завод охоче відчинить двері, екскурсія дозволить познайомитися з віковими традиціями чеського пивоваріння. При бажанні пообідати можна відвідати «У скелі».
Ночівля в Чехії (Прага).

[День 3 - Карлові Вари - Маріанські Лазні - Прага] [День 3 - Карлові Вари - Маріанські Лазні - Прага] [День 3 - Карлові Вари - Маріанські Лазні - Прага]  

День 4.

Дрезден - Саксонська Швейцарія

 Сніданок. Вільний день в Празі. 
Пропонуємо факультативну поїздку в стародавню столицю Саксонії - Дрезден (38€/30€). Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту - Театральна площа з Дрезденською оперою в центрі. Розкішні будови Цвінгера ... Вільний час.
Можна відвідати Дрезденську картинну галерею (16 € + вхідний квиток). Німецькою галерея називається «Старі майстри» тут знаходиться «Сикстинська мадонна» Рафаеля, багаті зібрання полотен Рембрандта, італійці, малі голландці ...
Подорож в Саксонську Швейцарію «Чарівність Ельби»(38€/30€). Немає меж захопленню... там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди ... Спочатку відвідаємо скелястий парк «Бастай» - цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, містками ... незабутнє враження !!! Повернення до Праги. Ночівля в Чехії.

[День 4 - Дрезден - Саксонська Швейцарія] [День 4 - Дрезден - Саксонська Швейцарія] [День 4 - Дрезден - Саксонська Швейцарія] [День 4 - Дрезден - Саксонська Швейцарія]

День 5.

чеський Крумлов - Замок Глубока над Влтавою

Сніданок. Виселення з готелю.
Запрошуємо Вас у мальовничу та величну Південну Чехію .... Романтичний край з безкрайніми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми.... Тут затишно, спокійно і дуже гарно ... Край славиться багатою історією і хорошим вином ... Обов'язково потрібно зайти в один із середньовічних замків та відчути себе справжнім дворянином. Трансфер в замок Глубока над Влтавою, відвідування замку (10Є+ вх. квиток оплачується самостійно додатково 300 крон/200 крон, 1 євро = 26 крон). Далі шлях лежить в серце Південної Чехії - Чеський Крумлов. Опинившись на вуличках цього містечка з черепичними дахами можна перенестись на декілька століть назад, тут нічого не змінилось з Доби середньовіччя ... Вільний час для прогулянок ... Для всіх охочих екскурсія і вечірній відпочинок "Легенди стародавнього міста"(23€/18€). Прогулянка по загадковому Крумлову. У супроводі екскурсовода в старовинному вбранні Ви проведете незабутні години. Поселення в готель в Південній Чехії. Ночівля.

[День 5 - чеський Крумлов - Замок Глубока над Влтавою] [День 5 - чеський Крумлов - Замок Глубока над Влтавою] [День 5 - чеський Крумлов - Замок Глубока над Влтавою]  

День 6.

Відень

 Сніданок. Переїзд в Австрію. 
Пішохідна екскурсія "Віденський вальс". Відень - місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне ... Його заслужено називають серцем Європи. Це надзвичайне місто! - Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі ... Ми прогуляємося по самому серцю Відня. Величний місто зачаровує шармом і витонченістю.Для охочих автобусна екскурсія «Величний Відень»(26Є/21Є). Таємниче середньовіччя, блискуче 19 століття, Єкруговорот музики, історії, мистецтва - все це Відень, неповторний і прекрасний! «Це моя воля!» - Цими словами імператор Франц Йосиф розпорядився про будівництво Рінгштрассе, де велично розташувалися будівлі Парламенту, Ратуші, Бургтеатра. Ми також побачимо найвеселішу пам'ятку - химерний будинок Хундертвасер! А на завершення екскурсії - «відвідаємо» принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за своєю красою замок Бельведер!
"Палац Імперії - Шенбрунн"(18 € + вхідний квиток). Шенбрунн - літня резиденція династії Габсбургів, подібно до Петергофа і Версаля, це - ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу.
Можливість спробувати австрійську кухню «Віденський хойріген»(30€/26Є). Нас запрошує на вечерю в ресторан-хойріген, де буде можливість продегустувати молоде вино, спробувати віденську кухню, почути знайомі мелодії австрійських композиторів!  Переїзд до Угорщини. Поселення в готель. Ночівля.

[День 6 - Відень] [День 6 - Відень] [День 6 - Відень] [День 6 - Відень]

День 7.

Будапешт - Сентендре

 Сніданок. 
Пішохідна екскурсія «Будапешт - перлина Дунаю» О, це місто ... Незабутнє ... Неповторне ... Чарівне ... Воно пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом ... Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми вирушимо до духовного центру Будапешта - базиліки Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи і чарівного Ланцюгового мосту, який охороняють величезні кам'яні леви ....Вільний час на площі Героїв. Поселення в готель. Для охочих екскурсія
«Казкове місто Сентендре»(26Є/18€) - чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв і сувенірних крамничок. Тут варто спробувати та провести солодкі хвилини у світі казки! Відвідування ювелірного центру "Caprice" - знайомство з історією Угорщини крізь призму дорогоцінних каменів.
"Чарівність Дунаю"(26€/21 €). Сім мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт ... У воді відбиваються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац ... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, музеї і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешту. Під запальні акорди в національному ресторані «Пробуємо Угорщину на смак» (30€/23€).
Ночівля (Будапешт).

[День 7 - Будапешт - Сентендре] [День 7 - Будапешт - Сентендре] [День 7 - Будапешт - Сентендре] [День 7 - Будапешт - Сентендре]

День 8.

Львів - Егерсалок - Долина Красунь

 Сніданок. Переїзд до Егеру.
Для всіх охочих рекомендуємо: Термальні дива Угорщини, «Угорський Памуккале» - місто Егерсалок! (трансфер 11€+ вхідний квиток) - для прекрасного відчуття бадьорості - відвідини Велнес-Комплексу До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни. Рекомендуємо дегустацію егерських вин і смачний гуляш в Долині Красунь !!!(18€). Найвідоміше вино - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина».
Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничний вокзал.


 

Львів- Оломоуц - Прага- Чеський Крумлов - Відень - Будапешт- Егер -Львів

Дивіться також

Осінні канікули уже не за горами , тому ми підібрали для Вас декілька варіантів
Австрія Німеччина Польща Угорщина Франція Чехія
Часткове харчування
3 ночі/4 дня
від 60 EUR за 1 особу
Анонс турів на ВЕРЕСЕНЬ
Австрія Німеччина Польща Угорщина Чехія
Часткове харчування
3 ночі/4 дня
від 40 EUR за 1 особу
Хочеш круто відсвяткувати  Новий 2020 рік? Тоді зустрінь його в Європі!
Австрія Німеччина Польща Угорщина Чехія
Часткове харчування
3 ночі/4 дня
від 60 EUR за 1 особу
Найпопулярніші тури Європою! Виїзди щотижня зі Львова!
Австрія Бельгія Данія Іспанія Італія Нідерланди Німеччина Португалія Угорщина Франція
Часткове харчування
4 ночі/5 днів
від 30 Є EUR за 2 особи