На жаль, цей тур тимчасово не є дійсним. Подивіться будь ласка подібні тури

День 1

Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми
7:30 – виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати. «Далекі гори одкривали один за одним свої верхи, вигинали хребти, вставали, як хвилі в синьому морі. Здавалось, морські буруни застигли саме в ту мить, коли буря підняла їх з дна, щоб кинути на землю та залляти світ». Саме такими словами змалював Карпати Михайло Коцюбинський.
12:00 – виїзд з Мукачево. Проходження кордону.
Переїзд в транзитний готель.
Поселення в готель та ночівля. Вся необхідна інформація про готель – назва, адреса та як доїхати громадським транспортом міститься в пам'ятці туриста, яка роздається в автобусі.

День 2

 Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до столиці АвстріїВідня.
Вільний час в місті.
Рекомендуємо познайомитись з містом під час екскурсії «Віденська симфонія» (16€). Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.
Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.
Рекомендуємо: екскурсія «Скарбниця Габсбургів» (15€ + вхідний квиток 9€ тільки для дорослих від 18 років). В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш.
Рекомендуємо екскурсію в знамениту Віденську Оперу (15€ + вхідний квиток 7,5€).  Віденська опера - один з найвідоміших оперних театрів Європи та світу. Кращі світові постановники, режисери та художники сцени з величезним задоволення демонструють свою майстерність досвідченій та критичній віденської публіці. А раз в рік паркет театру дивовижним чином перетворюється на величезний бальний зал знаменитого Віденського Оперного балу, де сотні пар всю ніч кружляють у ритмі вальсу. Завдяки своїй вишуканій архітектурі, багатій історії та традиціям, будівля цього театру є справжньою гордістю австрійців. Тому не дивно, що побувати у Відні та не відвідати Оперу вважається справжнім злочином.
Рекомендуємо екскурсію до австрійського Парламенту (15€).  Однією з найцікавіших пам'яток Відня є будівля парламенту, яка знаходиться в центральній частині міста. Помпезна будівля у грецькому стилі із масивними колонами, яку прикрашають статуї античних богів, ставши резиденцією австрійського парламенту, відображає всю історію країни та дух нації.
Будівлю парламенту було побудовано в 1874-1884 рр. як резиденцію імператорського парламенту, який представляв австрійську частину Австро-Угорської монархії. Всередині є два великих конференц-зали, в яких раніше розташовувалися дві палати імператорського парламенту. В будинку також знаходяться чисельні переговорні кімнати, бібліотеки, лобі та навіть спортивні кімнати. Час від часу в залах Парламенту проходять важливі державні церемонії. Саме тут проходять вибори до Національної ради Австрії. Тут же президент країни приймає присягу, а 26 жовтня кожного року він виголошує урочисту промову в честь національного свята.
Екскурсія можлива кожного дня, окрім неділі!
19:00 - нічний переїзд до Риму.

 

День 3

Приїзд до Риму. Орієнтовний час приїзду в Рим – 11:00.
УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ПО РИМУ ВИКЛЮЧНО ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!
11:00 - оглядова екскурсія по Риму. Вічна магія Риму полягає в умінні поєднувати стародавнє і сучасне. Імперії підносилися і переживали занепад, старі боги замінювалися новими, але Рим залишається Римом. Це місто живих і незабутніх образів: вид удосвіта з найвищого пагорба – Яникула, колони і руїни храмів Римського Форуму, купол Собору Св. Петра на фоні яскравих багряних фарб заходу – все це залишає в пам'яті глибокий слід.
«Вічне місто», «Місто на семи пагорбах», «Праматір міст» – якими тільки іменами і епітетами не нагороджували древнє місто за майже три тисячі років його існування. А ще, якщо назву міста – Roma – прочитати навпаки, то вийде Amor – любов, проте, це є просто справедливим збігом. Тривалість екскурсії - 3 години. 
Вільний час.
Рекомендуємо екскурсію до Ватикану  (25€ + вхідний квиток 21€ дорослі, 16€ діти до 18 років). Ватикан – унікальне місто-країна, місто-музей з яким нерозривно пов'язана історія Римської імперії. Це наче матеріальне втілення світу духовного, більш чистого і доброго. І не дивно, адже владика тут – релігія. Невипадково навіть все мистецтво підпорядковане єдиній темі і просякнуте священними таїнствами. Тут знаходиться справжня скарбниця творів мистецтв і пам'ятників архітектури, зберігаються реліквії християнства та унікальні творіння найвидатніших майстрів усіх епох. Захоплює подих велич Собору Св. Петра, що є світовим центром католицизму, Собор Св. Івана, Ватиканський (Папський) палац та його кімнати Рафаеля, Сікстинська капела з чудовими фресками роботи Мікеланджело, безліч музеїв та знаменита на весь світ бібліотека… Звідси напрошується висновок, а чи не тому такий гарний Ватикан і всі твори мистецтва, що вони так чи інакше пов'язані з найпрекраснішим, що є у людині, – з вірою…
Рекомендуємо екскурсію «Легенди древнього Риму: Колізей + Римький Форум» (20€ + вхідний квиток 14€ тільки для дорослих від 18 років). Кажуть, що скільки часу простоїть Колізей, стільки часу простоїть і Рим. Це найбільший античний амфітеатр, головний символ Вічного міста. На цій арені відбувались найграндіозніші гладіаторські бої. У Колізеї римляни вимагали видовищ, а суспільні питання вирішували на Римському форумі. Тут було серце міста. На площі можна оглянути залишки древніх храмів і базилік, легендарних арок та колон.
20:00 - переїзд на Тіренське узбережжя.
Поселення в готель та ночівля. Вся необхідна інформація про готель – назва, адреса та як доїхати громадським транспортом міститься в пам'ятці туриста, яка роздається в автобусі.

День 4

 Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі.
 Рів'єра ді Улісс або «Узбережжя Одіссея»  - це кристально чиста морська вода смарагдового кольору, неймовірно багатий підводний світ, 100 км чистих пляжів, живописні бухти, обривисті скелі та розкішна природа. Узбережжя Одіссея, оспіване Гомером і Вергілієм, омивається водами Тірренського моря та простягається від Риму до Неаполя. Перлина пляжного відпочинку Італії, славиться своєю смачною кухнею та вином, яке виготовлятьється з тих сортів винограду, що й за часів давніх римлян. Найвідомішими курортами цього регіону вважаються Террачина, Маратея, Сабаудія і Гаєта.
09:00 –  Рекомендуємо поїздку в Неаполь (30€). Найбільш суперечливе місто Італії, в яке або до нестями закохані, або ненавидять. Неаполь – незвичайний, живий і яскравий, де кожен квартал – окреме містечко, кожна вулиця – декорація до яскравого шоу, і все навкруги здається начерками до ще ненаписаної опери. Прожиті віки нагородили місто незліченними скарбами: Археологічний музей, Національний музей і галерея Камподімонте, Монастир Сан Мартіно і музей Сан Мартіно, Новий Замок, Королівський Палац, капела Сан Дженарро. А десь, глибоко з-під землі чується таємничий подих минулого, де у підземному місті ховаються від світла старовинні ритуальні склепи і святилища, античні печери, середньовічні підземні ходи та секретні тунелі Бурбонів. Тут в єдине ціле поєднується благополуччя і бідність, бурхливий розвиток і стародавні традиції, святість та порок… Мешканці Неаполя завжди знають як насолодитися життям і запрошують всіх розділити з ними цю радість. Орієнтовний початок екскурсії по місту 11:00.
Вільний час в Неаполі, додатково рекомендуємо:
Екскурсію у Помпеї (20€ + вхідний квиток 15€).  Якщо Ви хочете побачити, як оживає древнє місто, то Помпеї – єдине місце на Землі, де можна поринути у цю магічну капсулу часу, яка перенесе у далекі античні часи. Крокуючи старими вулицями, варто зазирнути у тутешні крамниці, прочитати старовинні написи та помилуватися прекрасними мозаїчними підлогами вілл місцевих патриціїв. Зі стін деяких будинків у далечінь дивляться портрети їх власників. А у глибині великої площі над усіма спорудами височів храм Юпітера, по обидві сторони якого – дві тріумфальні арки. У храмі Аполлону й досі виблискує бронзова фігура цьому богу, а великий амфітеатр, наче завмер в очікуванні на наступні гладіаторські бої.
Рекомендуємо пішохідну екскурсію по старому місту Неаполя (15€). Старе місто в Неаполі – найбільше в Європі. Воно входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, і воно дійсно величезне, більше 16 км² . В старому місті - справжній дух Неаполю: храми, старі палаци, кондитерські... Тут знаходиться відома вулиця Св. Григорія Вірменського, де виготовляються і продаються неаполітанські вертепи; собор з  реліквіями Св. Януарія, де 16 грудня відбулось чергове чудо розрідження його крові.
Повернення в готель.
Ночівля в готелі.

День 5

Сніданок. Вільний день. Відпочинок на морі.
Рекомендуємо екскурсію до курортного містечка Сорренто – однієї з перлин Амалфітанського узбережжя (30€).  Сорренто вважається одним з найромантичніших містечок  в Італії. Його назва означає «земля сирен». За легендами саме тут вони зачаровували мореплавців своєю красою і прекрасними голосами, заманюючи їх в підводний світ.
Розташовуючись на високому обриві, Сорренто зеленими терасами спускається до моря. Місто славиться своїми лимонними садами. 
Причому, варто відзначити, що соррентійскі лимони в рази більші за ті, що є у нас, і, безумовно, смачніші та корисніші. Цитрусові в Сорренто ростуть всюди, і від цього тутешні місця наповнені неймовірним ароматом. Місцевий лікер «лімончелло» відомий на весь світ, а лимон вважається символом міста.
Сорренто заворожує своїми вулицями, деякі з яких прокладені нижче рівня моря і нагадують глибокі рови з кам'янистими стінками. Не дивно, що це поетичне місто протягом багатьох століть вабило поетів - тут жили Байрон, Гете, Ніцше і багато інших.  Екскурсія на цілий день.
Буде можливість відпочинку на морі - не забудьте речі для купання!
АБО
Рекомендуємо поїздку «Острів Капрі – пристанище бунтарів і поетів» (65€). Якщо ви думаєте, що земний рай знаходиться десь далеко, на протилежній від нас стороні глобуса, ви просто ще не бували на острові Капрі! Цей морський курорт, що розташувався неподалік від Неаполя в Тірренському морі, користується популярністю з часів Римської імперії. Він неодноразово відображений на картинах художників, які гостювали тут, серед яких знаменитий мариніст Айвазовський. Крім нього, на острові жили Володимир Ленін, Петро Ілліч Чайковський, Оскар Уайльд і багато інших видатних особистостей. Їх пам'ять зберігають будинки, в яких вони жили, і вулиці, якими вони прогулювалися. Таким чином, вас чекає безліч дивовижних відкриттів на острові Капрі! Екскурсія на цілий день.
Поверненя в готель.
Ночівля в готелі.

День 6

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Флоренції.
Увага! Пересування по Флоренції на громадському транспорті!
Рекомендуємо оглядову екскурсію по столиці Тоскани – Флоренції - «Колиски мистецтва» (18€). Ви побачите шедеври архітектури – Кафедральний собор Санта-Марія дель Фьорі, дзвіницю Джотто, церкву Санта Маргаріта, будинок Данте, усипальню великих людей Італії – церкву Санта Кроче. Палац Юстиції і палац Гонді уразять Вас своєю пишністю. Ви будете захоплені красою палацу Барджелло і лоджією Синьорії. На площі Синьорії знаходиться справжній музей просто неба. Тут представлені роботи Мікеланджело, Донателло, Челліні, Джамолоньї. Ви також відвідаєте Старий палац, побуваєте на Понті Веккіо і побачите Порчелліно, який неодмінно здійснить ваші бажання.
Вільний час.
Переїзд до Венеції.
Поселення в готель біля Венеції та ночівля. Вся необхідна інформація про готель – назва, адреса та як доїхати громадським транспортом міститься в пам'ятці туриста, яка роздається в автобусі.

День 7

Сніданок. Виселення з готелю.
09:30 - оглядова екскурсія «Перлина Адріатики» (проїзд громадським транспортом до Венеції від місця паркування автобусу та назад – (20€) в обидві сторони). 118 островів, 160 каналів, 400 мостів… Краще за все гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости, рухаючись по «фондамента» – венеціанських набережних, вузьких тротуарах, що йдуть уздовж каналів, гуляти по «каллі» – вузьких вуличках, що виходять на площі, прикрашені прекрасними церквами і елегантними палацами. Знаменита площа Сан Марко та палац Дожів, Кампанілла та міст Ріальто, гондоли та карнавальні маски.
Вільний час.
Рекомендуємо захоплюючу екскурсію на водному таксі по Гранд Каналу Венеції (30€).  В кожному місті знайдеться вулиця багата на пам'ятки і красиві будівлі. Венеція - місто незвичайне. Незвичайна і головна венеціанська вулиця. Йдеться про Гранд-канал, який не є ні вулицею в традиційному розумінні, ні каналом, будучи природною протокою, а не людським творінням. Canal Grande (в перекладі з італійської - Великий канал) - це найважливіша транспортна артерія, осередок розкішних палаців і найкрасивіших церков, обов'язковий пункт у списку «must see» будь-якого путівника та туриста, саме він прикрашає багато листівок і фотографій Венеції. Прогулянка на водному таксі по Гранд-каналу запам'ятається надовго, тому що найкрасивіші будівлі Венеції розташовані саме тут. Понад 100 палаців постануть перед Вашим поглядом, серед них - Ка 'Реццонико, Ка' Фоскарі, Ка 'д'Оро, Палаццо Барбаріго та багато інших. Кожна з будівель примітна не тільки своїм зовнішнім виглядом, але й історією.
Рекомендуємо незабутню прогулянку на гондолі (25€). Щоб отримати справжнє задоволення від перебування в Венеції, радимо прогулятись містом на гондолі. Цей традиційний човник має дуже давню історію, але й досі користується шаленою популярністю. Саме з гондол відкриваються найкращі панорами на визначні пам'ятки Венеції і «місто-на-воді» розкривається повністю. І повірте, Вас вразять і самі гондольєри, адже це справжнє мистецтво - управляти гондолою і маневрувати нею в найвужчих каналах. А може, Вам пощастить і гондольєр розщедриться і подарує Вам справжню італійську серенаду...
19:00 - виїзд в Україну. Нічний переїзд.

День 8

 Прибуття у Львів (ввечері, біля 20:00).

 

 

Відпочинок на Тіренському морі - 3 ночі/2 дні!
Рим, Неаполь, Помпеї, о.Капрі, Сорренто, Флоренція, Венеція та ще безліч міст в програмі туру.

 

 Львів – Відень – Рим – Ватикан – Тіренське узбережжя – Неаполь – Помпеї – о.Капрі – Сорренто – Флоренція – Венеція – Львів
 

 

 Чудові пляжі, дивовижні пейзажі, чисте море, цікава історія та традиції - все це та багато іншого Ви зможете пізнати в автобусному турі в Італію з відпочинком на Тіренському узбережжі!

 

  • Тур з відпочинком 3 ночі/2 дні на одному з найгарніших курортних узбереж Тірренського моря - Рів'єра-ді-Улісс!
  • Вражаюча мандрівка у «вічне місто» – Рим!
  • Прекрасна нагода відвідати центр християнства – Ватикан.
  • Суперечливий Неаполь та легендарні Помпеї в програмі туру!
  • Дивовижний острів Капрі, що славиться своєю красою ще з давніх часів!
  • Одне з наймальовничіших міст Середземномор'я - Сорренто!
  • Справжня перлина Тоскани - Флоренція!
  • Море розваг та емоцій в знаменитому місті на воді – Венеції!

 Початок туру:

червень липень серпень вересень
16,

30*
14*, 28* 11*, 23* 8

Чисті пляжі, живописні бухти, обривисті скелі та розкішна природа – узбережжя Тірренського моря запрошує!

 
Львів – Відень – Рим – Ватикан – Тіренське узбережжя – Неаполь – Помпеї – о.Капрі – Сорренто – Флоренція – Венеція – Львів

Дивіться також

Осінні канікули уже не за горами , тому ми підібрали для Вас декілька варіантів
Австрія Німеччина Польща Угорщина Франція Чехія
Часткове харчування
3 ночі/4 дня
від 60 EUR за 1 особу
Анонс турів на ВЕРЕСЕНЬ
Австрія Німеччина Польща Угорщина Чехія
Часткове харчування
3 ночі/4 дня
від 40 EUR за 1 особу
Хочеш круто відсвяткувати  Новий 2020 рік? Тоді зустрінь його в Європі!
Австрія Німеччина Польща Угорщина Чехія
Часткове харчування
3 ночі/4 дня
від 60 EUR за 1 особу
Найпопулярніші тури Європою! Виїзди щотижня зі Львова!
Австрія Бельгія Данія Іспанія Італія Нідерланди Німеччина Португалія Угорщина Франція
Часткове харчування
4 ночі/5 днів
від 30 Є EUR за 2 особи