На жаль, цей тур тимчасово не є дійсним. Подивіться будь ласка подібні тури

Львів – Ерег - Будапешт – Відень – Адріатичне узбережжя (5 ночей) – Львів

 
 
Акція: Дати виїздів: Ціна: Діє до: Ціна діє тілько
при замовленні:

«Екскурсія у Верону» 
(40€/35€)
Last Minute 13.04
27.04
268€  
11.05
25.05
08.06
22.06
06.07
20.07
03.08
17.08
31.08
14.09
28.09
12.10
26.10
268€


Відпочинок на морі 5 ночей (курорт Lido di Jesolo)

сезонна доплата:
червень +40/особа/тур
липень +55/особа/тур
серпень + 40/особа/тур

1 день

09:00 Виїзд зі Львова.
Переїзд на угорський кордон.
Перетин кордону.

Переїзд в Егер на дегустацію молодого вина з гуляшем (17€). Єгер є одним з центрів угорського виноробства. Саме тут знаходиться один з найпопулярніших, серед українських туристів, об'єктів - Долина красунь (саме тут роблять, усім відоме червоне вино Egri bikavér, тобто «Егерська бича кров». Спробувати це вино, а також багато інших, можна в невеликих винних погребах , господар  пригостить декількома чарками вина різних сортів, і звичайно, угорськими національними стравами. Крім Egri bikavér тут популярні білий мускат «Оттонель», популярне сухе вино «Дівчина з Егеру», вельми оригінальний червоний «Цвайнгер» і дуже смачне і запашне десертне вино під назвою «Мелора». Крім того, тут можна спробувати так зване «солодке льодове вино Каберне-Совіньйон». Також Ви зможете взяти участь в конкурсах і виграти чудові призи...

Виїзд в Будапешт.

Поселення в готель.
Ночівля в готелі.

2 день

Сніданок.

Звільнення номерів.

Переїзд на Адріатичне узбережжя.
Поселення в готель класу 3 *.

Вільний час.

Ночівля.

3 день

Сніданок.
Вільний день на морі.

Пропонуємо екскурсію до Венеції (дор. 40€; діти до 11,99 р.  35€; у вартість входить: автобусний квиток, кораблик до Венеції, оглядова екскурсія з гідом). Це місто на воді є одним з найпривабливіших європейських міст. Розкішні канали, по яких ковзають гондоли, прекрасні мости, палаци, церкви і маленькі будиночки, кожен з яких - справжній шедевр архітектури, карнавал і дивовижно красиві маски - все це фрагменти цієї чудової італійської казки під назвою Венеція. Напевно саме тому венеціанці стали дуже чутливі до краси і кожен художній стиль саме в них досяг максимуму своїх декоративних можливостей. Любов до краси, втілена в мистецтві, зробила Венецію справжньою «Перлиною Адріатики».

Вільний час.

Можна дізнатися "Таємниці венеціанських каналів" з шампанським (дор. 25€; діти до 11,99 р. 20€). Венеціанські гондоли, немов чорні лебеді, ніжно гойдаються на хвилях. Умілі гондольєри в смугастих футболках і солом'яних капелюхах зможуть показати всю красу цього чудового міста.

Факультативно:

Пропонуємо здійснити романтичну прогулянку на гондолі (дор. 25€; діти до 11.99 років 20€). Щоб отримати справжнє задоволення від перебування в Венеції, радимо прогулятися по місту на гондолі. Цей традиційний човен має дуже давню історію, але до сих пір користується шаленою популярністю. Саме з гондол відкриваються кращі види на пам'ятки Венеції і «місто-на-воді» розкривається повністю.

Острови лагуни - колорьова Венеція! (дор. 38€; діти до 11,99 р. - 28€; проїзд на катері+екскурсії з гідом)Мурано - відомий у всьому світі за виробництвом художніх виробів з кольорового скла. Відвідаєм майстерню, де досвідчений склодув (безкоштовно) прямо на ваших очах як за помахом чарівної палички, перетворить шматок розтопленого скла в прекрасний предмет. Ця вистава, захопить і здивує не тільки дітей, а й дорослих. Самому сміливому, надасться можливість показати особисту здатність «склодува», зробити якийсь предмет. Емоції і неповторні враження забезпечені! Після демонстрації ви зможете відвідати (безкоштовно) музей скла, а також виставкові зали відомих майстрів-склодувів і походити по численних магазинах в пошуках неповторного сувеніра. Мурано подарує Вам незабутні спогади і ексклюзивні подарунки. 
Бурано - відомий з давніх часів своїми прекрасними мереживами, а також яскраво оздобленими будиночками. Яскравість фарб просто приголомшує, своєю контрастністю, але будиночки пофарбовані не просто так, на цей рахунок є кілька пояснень. Вам вже цікаво? Тоді ми вам про це розповімо. У деяких магазинах можна побачити, як старі досвідчені майстрині роблять найтонші мережива, ця робота вимагає величезного терпіння і майстерності. Спробуйте знамените місцеве печиво «Buranello", а в їх ресторанах свіжо виловлену рибу. Тут ви будете здивовані не тільки яскравими квітами будинків ну і тим, що по маленьким вузьких каналах пливуть не тільки приватні рибальські човники, а також лебеді та дикі качки.

Екскурсія по Гранд-Каналу - головній вулиці Венеції (30€). Венеція - місто незвичайне. Незвичайна і головна венеціанська вулиця. Йдеться, зрозуміло, про Гранд-канал (Canal Grande - Великий канал), який, строго кажучи, не є ні вулицею в традиційному розумінні, ні каналом, будучи природною протокою, а не витвором рук людських. Так чи інакше, Гранд-канал - це, дійсно, головна «вулиця» Венеції, найважливіша транспортна артерія, осередок розкішних палаців і найкрасивіших церков, обов'язковий пункт у списку must see будь-якого путівника. Приїжджаючи до Венеції, неодмінно варто приділити час прогулянці по Великому каналу.

Відвідування з гідом Палацу Дожів (18€+вх.кв. оплачується додатково). Жива легенда і візитна картка Венеції - Палац Дожів, нестаріючий символ минулої величі і влади Венеціанської республіки. Саме Палац Дожів - резиденція правителів Венеції, місце засідання Великої ради, Сенату і Верховного суду - століттями зустрічав всіх гостей, що прибувають з моря.

Повернення на курорт.
Ночівля.

4 день

Сніданок.
Вільний день на морі.

Пропонуємо екскурсію в Сан-Марино (дор. 40€; діти до 11,99 р. 35€).

Сан-Марино - дуже маленька екзотична країна, і дуже древня. Найдивніше, що за майже дві тисячі років свого існування, країна більшу частину часу зберігала незалежність. Звичайно, таку красиву країну намагалися не раз захопити. Але в силу різних обставин, це ніколи не було надовго. В країні дивно збереглися старовинні замки, фортеці та садиби. Вся територія, по суті, являє собою заповідник архітектурних пам'яток. З 2008 року ця маленька екзотична країна включена до культурної спадщини ЮНЕСКО. Сьогодні це незалежна, демократична і нейтральна Республіка, вірна древнім традиціям. Гостинний курорт Сан-Марино наповнений атмосферою привітності та теплоти, і завжди готовий запропонувати своїм гостям безліч чудових місць для екскурсій, відпочинку та туризму. Тому багато туристів, поїхавши один раз в Сан-Марино, повертаються сюди знову і знову.

Вільний час.
Повернення в готель.
Ночівля.

5 день

Сніданок.
Вільний день на морі.

Запрошуємо Вас відправитися в столицю Тоскани - Флоренції (дор. 60€; діти до 11,99 р. 55€). Флоренція - один з центрів італійської культури, батьківщина Відродження. На малому просторі цього міста розташовано так багато унікальних творів мистецтва, як ніде в світі. Історичний центр, оголошений пам'ятником ЮНЕСКО, найбільше схожий на гігантський музей, влаштований прямо під відкритим небом. Пішохідна екскурсія по місту, в ході якої Ви почуєте історію династії Медічі - хрещених батьків Відродження, нам розкажуть про безсмертні твори майстрів тієї епохи: Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Данте, Боккаччо, Галілей, Джотто - всі вони творили тут. Ви побачите основні визначні пам'ятки міста, а також ті, які рідко включають в оглядові класичні екскурсії.

Вільний час.

Для бажаючих - виїзна екскурсія в південні околиці Флоренції в містечко Сан-Джіміньяно (дор. 30€, діти до 11,99 р. 25 €). Розташоване неподалік від Флоренції і Сієни крихітне містечко Сан-Джіміньяно вважається одним з найвідоміших і мальовничих міст Італії. Головна його прикраса - 14 стародавніх веж (висота до 50 м), побудованих в середньовіччі знатними кланами як символ свого багатства і успіху. В наші дні тут можна пройти по вузьких вуличках Старого міста, побачити будинки і вежі (XIII-XIV ст.) На площі Пьяцца-Цистерна, відвідати романський собор колегіаті з унікальними фресками і палац Палаццо-дель-Пополо, церква Сант-Агостіньо, капелу Санта-Фіна і розташований навпроти палац Палаццо-дель-Подеста з вежею Рогноса, вражаючі руїни міської фортеці Рокка, міський музей і унікальний музей тортур. Історичний центр міста Сан-Джіміньяно-делле-Беллі-Торрі, так звучить його повна назва, в 1990 році був включений до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Повернення в готель.
Ночівля.

6 день

Сніданок.
Вільний день на морі.

Пропонуємо на вибір:

-екскурсію в Верону (дор. 40€; діти до 11,99 р. 35€). Верона - одне з найпрекрасніших і стародавніх італійських міст. Місто розташоване на берегах річки Адідже недалеко від озера Гарда. Незважаючи на всебічну індустріалізацію та урбанізацію, Верона не перестає зачаровувати гостей своєю середньовічною і ренесансною пишністю. Верона - місто короля остготів Теодоріха і безсмертних закоханих Ромео і Джульєтти.
Вільний час.
А любителям подарувати собі масу позитивних емоцій.

- рекомендуємо поїздку до озера Гарда - неймовірного творіння природи (30 €).

Озеро Гарда - місце незвичайної краси. Воно займає перше місце серед італійських озер не тільки за розміром, але і за різноманітністю. Скелясті гори поєднуються тут з піщаними пляжами і екзотичними рослинами. Озеро по праву вважають найчистішим озером в Європі. Ну і, звичайно, крім цього на берегах знаходиться велика кількість цікавих містечок, серед яких найпривабливішим є Сірміоне - казковий курорт, головною визначною пам'яткою якого є замок Скалігер XII століття. Місто славиться своїми термальними комплексами, завдяки наявним тут цілющим джерелам. Сірміоне - це неймовірна суміш тихих вуличок, галерей, магазинів, невеликих ресторанчиків і архітектури старого міста.

- «Італійський Діснейленд - Гардаленд» (дор. 50€; діти до 11,99 р.45 €) - найвідоміший в Італії парк розваг: гірки, атракціони, гойдалки, каруселі сприяють веселому проводження часу. Тут також відбуваються вистави за участю дельфінів, проводяться балети на льоду, лицарські турніри, битви піратських вітрильників. Нас чекають американські гірки, таємниці пірамід майя, підземні річки, таємничий замок чарівника Мерліна.
Повернення в готель.
Ночівля.

7 день

Сніданок.
Виселення з готелю.
 

Переїзд в Будапешт.
Оглядова екскурсія по місту:
панорама Будайської сторони, Пешта, та "найбільшої європейської річки" - Дунаю.
Королівський палац, тераси Рибацького бастіону, огляд території Парламенту, Базиліка Святого Іштвана, площа Героїв, пам'ятник Тисячоліття, Замок Вайдахуняд, монумент Аноннімусу, міський парк Варошлігет.
Ввечері пропонуємо прогулянку по Дунаю на кораблику (20€ / 12€) - під час екскурсії перед Вами відкриється панорама, яка вважається частиною Всесвітньої культурної спадщини: 9 мостів через Дунай, фортечна гора з Королівським палацом, а також набережна у святковій ілюмінації.
Поселення в готель.

Ночівля.

8 день

Сніданок.
Вільний час в Будапешті.

Рекомендуємо екскурсію до Відня (дор. 30€/ діти 25 €, трансфер 25€/20€).

Приїзд в столицю Австрії до Відня. Оглядова екскурсія по Відні, місту музики і великих музикантів, місто чаруюче і прекрасне. Його по праву називають серцем Європи. Як колишня столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю і теплотою. Це надзвичайне місто! Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі. Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера і, звичайно ж, собор святого Стефана - духовного символу історії та долі Австрії.

Музичний Відень (13€, додатково оплачується вхідний квиток).

На вулиці Домгассе №5 знаходиться єдина з дюжини віденських квартир Моцарта, яка збереглась по сьогоднішній день. У Будинку Моцарта композитор проживав з 1784 по 1787 рр.

Вольфганг Амадей провів тут мабуть свої найщасливіші роки. У всякому разі ні в жодній іншій квартирі він не жив так довго, як тут.Тепер на чотирьох поверхах будинку розміщується музей великого класика.

А далі ми пройдемо з вами в Віденську Державну Оперу "Haus am Ring". Без сумніву - один з найзначніших оперних театрів світу.

Погляд за куліси віденської Державної опери, найбільшого репертуарного театру світу, розкриє багато, що зазвичай залишається прихованим від очей вечірнього відвідувача опери. Екскурсія дозволить дізнатися багато цікавої інформації про історію театру, його архітектуру та роботу опери.

«Легенди Відня» (13€) - це прогулянка по вузьких середньовічних вуличках міста, які оповиті легендами. Початок у Собору св. Стефана - легенди, які пов'язані з Собором, також будинок, в якому проживав знаменитий австр. композитор - В. А. Моцарт, далі можна побачити будинок, де відображена фреска 16 в., на якій корова грає в шахи, і потім на вул. Шойнлатернегассе - легенда про Василіску, далі побачимо затишний дворик монастиря св. Хреста, грецький квартал і музиканта Августина, грецьку Церква, єврейський квартал, і закінчується екскурсія блія танцюючого годинника - ANKER UHR.

Вільний час.

Рекомендуємо екскурсію в "Скарбницю Габсбургів" (дор. 17 €, діти до 11,99 р. 9 €, вх.квитки оплачуються додатково). Віденська імператорська скарбниця, розташована в палаці Хофбург, зберігає безцінні державні та історичні реліквії Священної Римської і Австро-Угорської імперій. Вона веде походження від середньовічного фамільного скарбниці династії Габсбургів і містить одну з найбільш значущих світових колекцій.

Корона Священної Римської Імперії, яка ледь не стала володінням Наполеона, Корона Австрійської Імперії, який так ніхто і не коронувався. Хто не чув про спис долі, напевно, самого містичного предмета в історії і найбільшого скарбу християнської цивілізації.

Повернення в Будапешт.
Ночівля.

9 день Сніданок.
Переїзд в Україну.
Приїзд до Львова після 23:30

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:
• Проїзд автобусом єврокласу;

• Супровід керівником групи;
• Проживання по маршруту: готель 3 *;
• Харчування - сніданки;
• Екскурсії згідно програми туру;
• Страхування 

Дивіться також

РІЗДВЯНІ ЯРМАРКИ В ЄВРОПІ
Австрія Італія Німеччина Польща Угорщина
Часткове харчування
3 ночі/4 дня
ВІД 78 EUR за 1 особу
Анонс казкових турів на грудень!
Австрія Італія Німеччина Польща Угорщина Франція Чехія
Часткове харчування
3 ночі/4 дня
від 35 EUR за 1 особу
Новий рік у Будапешті !!!! (110 євро)
Австрія Угорщина
Часткове харчування
3 ночі/4 дня
110 EUR за 1 особу
Новий рік під пальмою, у горах чи в гостях у Санти Клауса ?????
Австрія Австралія Болгарія Домініканська республіка Єгипет Іспанія Італія Китай Кіпр Маврикій Мальдіви Нідерланди Німеччина Норвегія ОАЕ Польща Португалія Словаччина Тайланд Угорщина Україна Франція Чехія Швейцарія Швеція Шрі-Ланка
Все включено
7 ночей/8 днів
дізнайтеся вартість туру