На жаль, цей тур тимчасово не є дійсним. Подивіться будь ласка подібні тури

Чорногорія знаходиться на Балканському півострові, поруч з Італією. Море тут Адріатичне – дуже чисте.

Віза в Чорногорію для туристів не потрібна.

Пляжі в країні в основному галькові, з привізним піском.

Погода влітку сонячна, але нестерпної спеки немає, відчувається вплив гір і рослинності.

Кращий варіант – відпочивати на Будванскій Рив’єрі, в містах Будва, Бечічі, Рафаїловичі, у острова Святого Стефана або в Петроваці.

Якщо хочете відпочити в затоці, радимо зупинитися в Херцег Нові, Которі або Тіваті. Є ще гарне містечко Пераст, однак там може бути досить дорого.

Багато хто, спокусившись відмінними піщаними пляжами, їдуть в Ульцинь.

Відпустка в Чорногорії – це не лише тепле Чорногорія відпочинокАдріатичне море, а і неповторна атмосфера, яку створюють старовинні фортеці та монастирі, кав’ярні і музеї, вузькі вулиці та площі. Адже недарма середземномор’я називають колискою Європи!

Місцеві пляжі переважно галькові, проте зустрічаються і просторі піщані узбережжя, і кам’яні бухти. Багато з них отримали міжнародні відзнаки за чистоту та екологічність.

Один з найвідоміших курортів Чорногорії – Будва. Це старовинне місто, де культурні пам’ятки поєднуються з розвинутою інфраструктурою. Туристів приваблюють фортифікаційні споруди, різноманіття місцевих фестивалів та чисті дрібногалькові пляжі. Для сімейного відпочинку обирають Рафаїловичі – невелике містечко поряд з Будвою. За 3 км від Будви розташований курорт Бечечі, сучасний комплекс з просторим пляжем.  Чорногорія тури - це Ваш незабутній відпочинок.

Якщо Ви хочете побачити історичні пам’ятки на кожному кроці в прямому сенсі, то обов’язково відвідайте Котор. Краса природи відкривається в Герцг Нові, адже тут зібрані унікальні породи дерев, а соснові ліси і цілюще повітря – це Петровац.

Чорногорія відпочинок
Унікальні пляжі з чорним піском приваблюють в Ульцинь – найстаріше місто в Чорногорії. Якщо ж Ви хочете відвідати острівну частину цього сонячного краю, то Вас чекає Святий Стефан, мальовничий курорт на острові за 6 км від Будви.

 

Дивіться також

Літо 2018 проводимо в Греції!
Греція
5
Часткове харчування
7 ночей/8 днів
від 703 EUR за 1 особу
ЛІТО НЕ ЗА ГОРАМИ! ЧАС БРОНЮВАТИ ВІДПУСТКУ!  Який солодкий літній поцілунок...
Болгарія Румунія Туреччина
Часткове харчування
12 ночей/13 днів
віл 263 Євро на 1 особу на 13 днів
Лижний вікенд в Закопане!!!
Польща Словаччина
Часткове харчування
3 ночі/4 дня
від 81 EUR за 1 особу
До гірських вершин Словаччини! Лижний тур…
Польща Словаччина
Часткове харчування
5 ночей/6 днів
від 181 EUR за 1 особу