На жаль, цей тур тимчасово не є дійсним. Подивіться будь ласка подібні тури

Варіантів, безліч. Усе залежить від розміру вашого гаманця. Отож до нового 2020-го року залишилося зовсім нічого. Якщо ви ще не вирішили, де хотіли б його зустріти, то ми хочемо підкинути Вам декілька ідей.

Почнемо із так званого економ-варіанту. Аби гарно і незабутньо провести час, не обов’язково витрачати останні гроші, і їхати за тридев’ять земель, на заздрість сусідам та співробітникам. В Україні один із найпопулярніших напрямків зимового туризму - Карпати. Це справжня феєрія свята і казки. Тут є все як для любителів екстремального відпочинку, так і для шанувальників народних традицій. Новорічні свята в Карпатах тісно пов`язані з народними гуляннями, національними дійствами, і, звичайно ж, з гірськолижним відпочинком. Готелі, мотелі, бази відпочинку готові організувати ваше свято від недорогого до елітного. Для житла, як правило, надається дерев`яний котедж або номер в котеджі з усіма вигодами. А також - святковий бенкет зі стравами національної кухні, запальна концертна програма в національному стилі, а логічним завершенням забави будуть салюти та феєрверки. 

Є на що подивитися на Новий рік і в Європі. Гарні тури пропонують Швейцарія, Франція, Чехія, Німеччина. Тут можна зайнятися активним молодіжним відпочинком або оздоровитися в санаторії, або ж вирушити автобусом у подорож старовинними містами і селами. До речі, Німеччина — чи не єдина європейська країна, в якій Новий рік посідає особливе місце. Тут шанують багатовікові традиції і з трепетом зберігають особливу святкову атмосферу: прикрашають будинки ошатними ялиновими вінками ручної роботи, включають ілюмінацію на вулицях, готують традиційні новорічні страви. А для любителів новорічної атрибутики справжнім відкриттям стануть німецькі різдвяні ярмарки.

Є варіанти і для любителів поніжитися на сонечку - Новий рік під пальмами. Сонце, море, золотистий пісок, дайвінг, коралові рифи, політ на гідролітаку, екскурсійні програми по пам’ятках історії — це кращий варіант проведення відпустки і дитячих канікул, якщо ви втомилися від зими і холоду. 

І головне пам"ятайте..... який би Ви не обрали напрямок, головне з собою взяти гарний настрій та хорошу компанію !!!!)

Телефонуйте, маємо безліч гарних варіантів

0995405736 - менеджер Тетяна

Дивіться також

Наш літній причал… Італія: Адріатичне узбережжя
Австрія Італія Словенія Угорщина
Часткове харчування
6 ночей/7 днів
252 EUR за 1 особу
Happy days або 5 столиць!!! ...Берлін, Прага, Відень, Будапешт та Варшава...
Австрія Німеччина Польща Угорщина Чехія
Часткове харчування
4 ночі/5 днів
152 EUR за 1 особу
Країна дитячих мрій "Леголенд" Краків, Відень, Мюнхен, Будапешт
Австрія Німеччина Польща Чехія
Часткове харчування
4 ночі/5 днів
від 181 EUR за 1 особу
«МІКС ВІКЕНД: БУДАПЕШТ + ВІДЕНЬ»
Австрія Угорщина
Часткове харчування
3 ночі/4 дня
від 35 EUR за 1 особу