Мелодійний вікенд Краків, Братислава, Будапешт і Відень

фото туру Мелодійний вікенд  Краків, Братислава, Будапешт і Відень
2 ночі/3 дня
13.10.2019, 27.10.2019, 23.11.2019, 07.12.2019, 21.12.2019, 30.12.2019
Часткове харчування
81 EUR за 1 особу
Телефони для довідки

Екскурсії по Кракову і  Братиславі у вартості туру
 

День 1.

Львів – Краків

Безкоштовні трансфери залізничний вокзал - Термінал-А». Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Екскурсія

Королівський шлях

(входить у вартість туру)

Краків-місто – вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить... Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопаузу. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Маряцькому костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.

Казімеж - особлива атмосфера

(Дорослий: 18€ / Діти: 10€)

Казімеж – цікавий район зі своєю особливою атмосферою. Тут збереглися сім синагог, середньовічне єврейське кладовище, єврейська Миква -ритуальна лазня для чоловіків і жінок. Століттями район виконував торгову функцію, трохи пізніше став популярним місцем серед богеми і студентів.

Польська кухня

(Дорослий: 0€ / Діти: 0€)

Можливість спробувати місцву кухню. Вона славиться відмінним журеком, бігосом і голонкою. Польські господині чудово вміють готувати торти і тістечка: маківці, серники та беза.  Дуже популярний гарячий шоколад. Оплата по меню.

Переїзд на нічліг. Ночівля.

День 1 - Львів – Краків

День 1 - Львів – Краків

День 1 - Львів – Краків

День 1 - Львів – Краків

День 2.

Братислава – Відень

Сніданок. Екскурсія

Знайомство з Братиславою

(входить у вартість туру)

Братислава чекає своїх гостей і пропонує здійснити захоплюючу прогулянку по історичній частині міста. Столиця Словаччини має за спиною дві тисячі років. Тут всіх зачарують старовинні вулички, надійна архітектура палаців і фортець, тиша парків і повноводний Дунай. Ми пройдемося по мальовничій головній площі, побачимо готичну Стару ратушу, церкву Францисканців, Оперний театр і палац Редута.

Вільний час. Екскурсії на вибір:

В обіймах Словаччини.

(Дорослий: 30€ / Діти: 23€ + вх. квиток)

Перед нами надзвичайно красивий замок - Червени Камінь, який височить серед мальовничих пагорбів Малих Карпат. Далі ми познайомимося з одним з найзнаменитіших виноробних районів в Словаччині - Св. Юр. Щоб зберегти традиції смачної їжі і прекрасного вина.

Або

Мелодія Відня

(Дорослий: 38€ / Діти: 30€)

Місто австрійських імператорів і талановитих музикантів, місто музики, вальсів, розкішних парків, чудового вина – Відень. Переїзди орієнтовно 500 км. Пішохідна оглядова екскурсія з можливістю побачити історичні пам'ятки: Парламент, Ратушу, Віденський Будинок Опери, Хофбург, прогулятися по "обручці Відня" під віковими деревами Рингу... Місто продовжує жити своїм минулим. Вулицями діловито снують коляски, запряжені кіньми. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною вишуканістю. Пропонуємо в цьому переконатись ...

При купівлі екскурсії у Відень, можна відвідати.

Імператриця Елізабет

(Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток)

Відвідування імператорських покоїв Хофбурга і музею Сісі.

 

Шенбрунн – розкішна резиденція Габсбургів

(Дорослий: 18€ / Діти: 18€ + вх. квиток) Вже більше 300 років Шенбрунн – одна з головних визначних пам'яток австрійської столиці. Це ансамбль, який об'єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Ось вже дійсно – кайзерівський розмах!

Переїзд на нічліг. Ночівля.

День 2 - Братислава – Відень

День 2 - Братислава – Відень

День 2 - Братислава – Відень

День 2 - Братислава – Відень

День 3.

Будапешт – Львів

Сніданок. Вільний час на площі Героїв. Можливе відвідування Зоопарку (вх. квиток) або купалень графа Сечені (вх квиток).

Будапешт – перлина Дунаю

(Дорослий: 18€ / Діти: 16€)

О, це місто ... Незабутнє ... Неповторне ... Чарівне ... Воно пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом ... Місто з древньою історією, культурою, традиціями, життєва сила якого пульсує в кожному його куточку. Ми вирушимо до духовного центру Будапешта – базиліки Святого Іштвана, потім до грандіозного Парламенту, площі Свободи і чарівного Ланцюгового мосту, який охороняють величезні кам'яні леви ...

 

Тропікарій – Океанарій

(Трансфер: 10€ + вх. квиток) Відвідування найбільшого в Центральній Європі. 8 залів! Де вирує життя тропіків і океанських глибин - алігатори, морські скати, величезні пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани.

Прогулянка на кораблику "Чарівність Дунаю"

(Дорослий: 26€ / Діти: 21€)

Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста – Буду і Пешт... У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі та музеї найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта. З шампанським.... по  Дунаю. 

Виїзд в Україну. Пізнє прибуття у Львів. Приблизно 01.30 Залежить від перетину кордонів. Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». До нових зустрічей!
 

 проїзд по маршруту автобусом туркласу

• супровід гіда-керівника по маршруту

• проживання в готелі 3* зі сніданками

• екскурсії по програмі

 

Львів -Краків - Братислава - Відень* -Будапешт*- Львів
Залишились питання?
Телефонуйте саме зараз!
(066) 700-54-30
(068) 371-03-74
(066) 663-26-20
Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо Вам в найближчий час

Дивіться також

Щоб ваші діти ще більше полюбили урок «географії» рекомендуємо провести дитячі канікули у Європі
Австрія Італія Німеччина Польща Угорщина Чехія
Часткове харчування
3 ночі/4 дня
55 EUR за 1 особу
Європейська прогулянка!  Краків, Мюнхен, замок Нойшванштайн і Відень!
Австралія Німеччина Польща Угорщина
Часткове харчування
5 ночей/6 днів
від 238 EUR за 1 особу
«МІЙ УЛЮБЛЕНИЙ ПАРИЖ»
Німеччина Польща Франція Чехія
Часткове харчування
6 ночей/7 днів
228 EUR за 1 особу
«ВАШ КОМФОРТНИЙ ВІКЕНД: КРАКІВ-ПРАГА-ВІДЕНЬ-БУДАПЕШТ»
Австрія Польща Угорщина Чехія
Часткове харчування
4 ночі/5 днів
125 EUR за 1 особу