На жаль, цей тур тимчасово не є дійсним. Подивіться будь ласка подібні тури
Відпустка — це слово, яке своїм лише існуванням робить людей щасливими. І завжди хочеться, щоб нічого не могло її зіпсувати і вона була, якщо не ідеальною, то принаймні такою, про яку хочеться сказати «Було добре!». Тож ми маємо розуміти, що кожна хороша відпустка має свій рецепт і складники, які роблять її саме такою. З чого складається хороша відпустка в Греції?
 
 
set9-image6
 
МОРЕ
 
У Греції море чисте, прозоре і має неймовірну кількість відтінків — від аквамарину до глибокого синього кольору. 
 

Де знайти? 

Зміну морських кольорів можна прослідкувати, якщо розпочати свою подорож з Афін і подивитись на Егейське море, а завершити його не узбережжі Іонічного. 

 
 
set9-image6
 
ПЕЙЗАЖІ
 
Ця середземноморська країна славиться краєвидами, адже вся вона складається з пагорбів та гір. Яку б найвищу точку Ви не обрали, навіть якщо буде здаватись, що підійнятись на неї неможливо, сонце занадто нещадне, а сходи безкінечні, на вершині Ви все одно отримаєте той приголомшливий вид на місто, або селище, який змусить забути про шлях. 
 

Де знайти? 

Мис Суніон, який відкриває вид на Егейське море, що б'ється хвилями у підніжжя скелі, на якій Ви стоїте. Високий Акрополь з видом на Афіни, або ж протилежний пагорб Лікавітос з видом на величний Акрополь, на вершину якого можна піднятись на фунікулері.

 
 
set9-image6
 
ГОТЕЛІ ТА ПЛЯЖІ
 

У Греції дуже велика курортна історія, адже вона вже не одне десятиліття приймає у себе гостей на відпочинок з інших країн. Тому з туристичною інфраструктурою тут усе добре. Готелі на будь-який смак та будь-якого рівня, а в номерах є усе, чим нас розпестила цивілізація. Окрім того, самі готелі готові розважати Вас і надавати будь-яку підтримку цілодобово. Добре продумані тут і пляжі — знайдуться сходи, викладені доріжки, безпечні спуски до води. Більшість пляжів на курортах розраховані на те, щоб тут було комфортно і безпечно відпочивати з дітьми.

Подробиці по туру:
‎‎+38(068) 032 47 61 (viber) Катерина
Завітайте на індивідуальну консультацію на офіс: м. Луцьк, пр.Перемоги,15
Скористайтеся пошуком туру на сайті: https://venera-tour.com.ua/
#венературлуцьк #весь_світ_до_Ваших_ніг 
#travel

 

 

Халкідіки; о. Крит; Салоніки; Піерія

Дивіться також

Корфу по Ранньому Бронюванню вже зараз!
Греція
Часткове харчування
7 ночей/8 днів
Раннє бронювання Греції на літо 2020!
Греція
5
Часткове харчування
6 ночей/7 днів
1344 EUR за 2 особи
Раннє бронювання ЛІТО-2020!
Греція Єгипет Іспанія Італія Китай Кіпр Туреччина Франція Хорватія
Все включено
7 ночей/8 днів
Комбінований тур! Туреччина та Греція
Болгарія Греція Румунія Туреччина
Часткове харчування
7 ночей/8 днів
від 231 EUR за 1 особу