На жаль, цей тур тимчасово не є дійсним. Подивіться будь ласка подібні тури

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ТА УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ НАВАШІ ДАТИ !

Розміщення на курорті Будва:
 Villa Mare і Villa Adrovic


Сезонна доплата за виїзди в липні, серпні : + 30 євро / люд. до варточті туру!  
Разміщення в апартаментах 900 м. від пляжу  

1 день 08:30 – збір групи на з/д вокзалі м. Львова (можлива підсадка у м. Ужгород)
09:00 – виїзд. Переїзд по території України, Румунії, Сербії. 
2 день

Прибуття в Будву.

Поселення в готель. Оглядова екскурсія і знайомство з Будвой.

Будва - перлина узбережжя Адріатичного моря. У це місто приїжджають для того, щоб насолодитися пляжним відпочинком на пляжах з чистою водою. Хоча це невелике містечко, в ньому є велика кількість пам'яток архітектури. Цікава фортеця «Цитадель», де з'єднуються стіни фортеці міста. Ця фортеця стоїть тут ще з 15 століття. Тут час від часу проводять театральні фестивалі. Центром культурного та історичного життя міста є Старе місто. Тут розташовується велика кількість ресторанів і кафе. Вулиці старого міста оточені кріпосними стінами. Тут створюється особлива атмосфера. Це місце відрізняється тим, що воно досить гарне й мальовниче. Сьогодні тут є багато магазинів італійського одягу, східні сувенірні магазини, булочні, закусочні і піцерії. На вуличках старого міста Будви можна купити картини відомих майстрів, хороше шкіряне взуття, елітні прикраси, одяг і багато інших товарів.

Ночівля.

3 день Вільний день.  
Екскурсія на острів Св. Стефана 
- один із символів Чорногорії, його зображення можна зустріти на багатьох відкритках і рекламних буклетах, у всіх путівники і на більшості сувенірів. Побачити цей острів поспішають практично всі туристи, що приїжджають на відпочинок в Чорногорію. 
Вільний час. 
Ночівля.
4 день Вільний день. 
Відпочинок на морі.
Факультативно пропонуємо:
 

Екскурсія в Албанію (35)

Албанія - нерозкрита перлина туристичної Європи, країна довгих пустельних пляжів, античних поселень, галасливих східних базарів і архаїчних сіл. Уздовж доріг розсипалися різнокольорові будиночки, серед яких можна зустріти католицькі костели, православні церкви і мусульманські мечеті. Все це надає пейзажу неповторного колориту.

Перше місто, яке Ви побачите після перетину чорногорсько-албанського кордону - це Шкодер. У Шкодері Ви відвідайте найстарішу фортеця Європи - Розафа. Далі шлях лежить в старовинне місто Дуррес (по-сербськи "Драч"), яке визно туристичною столицею Албанії. Тут знаходиться найбільший порт в країні. Найбільший інтерес в Дурресі представляє античний амфітеатр, один з найбільших в Європі, замок Кастело з кріпосними стінами і королівський палац. Фінальний акорд поїздки - столиця Албанії, місто Тірана. Ви прогуляєтеся по центральному сквері, по колоритним вуличкам, побачите і відвідайте оглядову вежу Sky Tower з обертовим баром нагорі.

Екскурсія в Албанію коштує витрачених грошей і часу, країна Самобутня і для більшості з нас багато в чому екзотична, особливо якщо враховувати те, що до кінця 80-х - початку 90-х років сюди було просто неможливо потрапити через повну ізоляцію Албанії.

Ночівля.

5 день Вільний день.
Факультативно пропонуємо:
Екскурсія в Бока Которську затоку і курорт Герцег Нові (25 ). 

Бока Которська затока - відоме і саровинне місто, розташоване біля гори Ловчен (на чорногорському узбережжі), на березі Боко-Которської затоки.

Місто вважається одним з найбільш збережених середньовічних міських центрів на Адріатиці, внесених до списку ЮНЕСКО. На берегах Которської затоки знаходиться безліч старовинних православних і католицьких церков, деякі з них є місцями паломництва.

Переїзд на курорт Герцег Нові - один з головних туристичних центрів Чорногорії. Знайомство з курортом. Місто відоме мінеральними джерелами і оздоровчими центрами. Пам'ятки: Морська фортеця, Годинникова вежа, Сербська церква Святого Архангела Михаїла на площі Белавіста. У місті немає великих пляжів, але на багато пляжів звідси можна потрапити човном.

Повернення в Будву.

Вільний час.

Ночівля.

6 день Вільний день.
Факультативно пропонуємо: 

Екскурсія в Цетіньє (25 €) - культурна та історична столиця Чорногорії, саме тут розташовується президентська резиденція. Місто, оточене горами, знаходиться в долині біля підніжжя гори і національного парку Ловчен.

Місто можна назвати музеєм під відкритими небом: буквально на кожному кроці тут зустрічаються пам'ятники архітектури і мальовничі пейзажі.

Повернення в Будву.

Ночівля.

7 день

Насолоджуємося відпочинком на морі.

Факультативно пропонуємо:
«Морська прогулянка» (30 € / 20 €)
- якщо ви в Будві і хочете побачити якомога більше, купатися без людей в найчистішому морі - все це Вам буде доступно на морській прогулянці Будванской рів'єра.

Вільний час.

Ночівля.

8 день Виселення з готелю.
Виїзд на Україну о 13:00.
  Переїзд по території Чорногорії, Сербії і Румунії.
9 день  Прибуття до Львова вечором.

У вартість ВХОДИТЬ:
• Проїзд автобусом євро класу по території України, Румунії і Сербії
• Супровождення керівником групи
• Проживання по маршруту: приватна вілла в м. Будва
• Екскурсії по програмі

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:
• Вхідні білети на екскурсійні обєкти
Харчування за бажанням: ВВ - 6 євро/люд./день; НВ - 13 євро/люд./день; FB - 21 євро/люд./день 
Доплата за разміщення в DBL: 15 євро/люд./період/ в квітень, травені, червень, вересень; 30 євро/люд./період в липні, серпні.
• Сезонна доплата за тур з людини: липень, сепрень - 30 євро. 
• Факультативні програми
• Страхування (від 55 грн.) - обов’язкове.
• Проїзд в громадському транспорті
• Власні витрати (обіди)
• Курортний збір 7 євро, період з людини (оплата гіду в автобусі)

Львів - Будва - Св.Стефан - Бока Которська затока - Герцег Нові - Цетіньє - Львів

Дивіться також

Раннє бронювання зима-літо 2019!!!Тайланд, Іспанія, Болгарія, Єгипет, Занзібар, ОАЕ, Шрі-Ланка, Мальдіви, Домінікана, Маврикій!
Андора Болгарія В'єтнам Єгипет Ізраїль Іспанія Маврикій Мальдіви Мальта ОАЕ Сейшельські острови Тайланд Туніс Фінляндія Чорногорія Шрі-Ланка
Часткове харчування
7 ночей/8 днів
від 250 USD за 1 особу
Дитячий табір в Болгарії!!!
Болгарія
3
Все включено
9 ночей/10 днів
від 200 EUR за 1 особу
Екскурсійні тури. Автобусні тури Європою !!!
Австрія Албанія Австралія Андора Білорусь Бельгія Болгарія Великобританія Греція Грузія Данія Іспанія Італія Кіпр Латвія Литва Мальта Нідерланди Німеччина Польща Туреччина Угорщина Франція Хорватія Чехія Чорногорія Швейцарія
Часткове харчування
7 ночей/8 днів
Вікенд в Стамбулі!
Болгарія Туреччина
Часткове харчування
3 ночі/4 дня
від 55 EUR