На жаль, цей тур тимчасово не є дійсним. Подивіться будь ласка подібні тури

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ТА УТОЧНЮЙТЕ ЦІНИ НАВАШІ ДАТИ !

Розміщення на курорті Будва:
 Villa Mare і Villa Adrovic


Сезонна доплата за виїзди в липні, серпні : + 30 євро / люд. до варточті туру!  
Разміщення в апартаментах 900 м. від пляжу  

1 день 08:30 – збір групи на з/д вокзалі м. Львова (можлива підсадка у м. Ужгород)
09:00 – виїзд. Переїзд по території України, Румунії, Сербії. 
2 день

Прибуття в Будву.

Поселення в готель. Оглядова екскурсія і знайомство з Будвой.

Будва - перлина узбережжя Адріатичного моря. У це місто приїжджають для того, щоб насолодитися пляжним відпочинком на пляжах з чистою водою. Хоча це невелике містечко, в ньому є велика кількість пам'яток архітектури. Цікава фортеця «Цитадель», де з'єднуються стіни фортеці міста. Ця фортеця стоїть тут ще з 15 століття. Тут час від часу проводять театральні фестивалі. Центром культурного та історичного життя міста є Старе місто. Тут розташовується велика кількість ресторанів і кафе. Вулиці старого міста оточені кріпосними стінами. Тут створюється особлива атмосфера. Це місце відрізняється тим, що воно досить гарне й мальовниче. Сьогодні тут є багато магазинів італійського одягу, східні сувенірні магазини, булочні, закусочні і піцерії. На вуличках старого міста Будви можна купити картини відомих майстрів, хороше шкіряне взуття, елітні прикраси, одяг і багато інших товарів.

Ночівля.

3 день Вільний день.  
Екскурсія на острів Св. Стефана 
- один із символів Чорногорії, його зображення можна зустріти на багатьох відкритках і рекламних буклетах, у всіх путівники і на більшості сувенірів. Побачити цей острів поспішають практично всі туристи, що приїжджають на відпочинок в Чорногорію. 
Вільний час. 
Ночівля.
4 день Вільний день. 
Відпочинок на морі.
Факультативно пропонуємо:
 

Екскурсія в Албанію (35)

Албанія - нерозкрита перлина туристичної Європи, країна довгих пустельних пляжів, античних поселень, галасливих східних базарів і архаїчних сіл. Уздовж доріг розсипалися різнокольорові будиночки, серед яких можна зустріти католицькі костели, православні церкви і мусульманські мечеті. Все це надає пейзажу неповторного колориту.

Перше місто, яке Ви побачите після перетину чорногорсько-албанського кордону - це Шкодер. У Шкодері Ви відвідайте найстарішу фортеця Європи - Розафа. Далі шлях лежить в старовинне місто Дуррес (по-сербськи "Драч"), яке визно туристичною столицею Албанії. Тут знаходиться найбільший порт в країні. Найбільший інтерес в Дурресі представляє античний амфітеатр, один з найбільших в Європі, замок Кастело з кріпосними стінами і королівський палац. Фінальний акорд поїздки - столиця Албанії, місто Тірана. Ви прогуляєтеся по центральному сквері, по колоритним вуличкам, побачите і відвідайте оглядову вежу Sky Tower з обертовим баром нагорі.

Екскурсія в Албанію коштує витрачених грошей і часу, країна Самобутня і для більшості з нас багато в чому екзотична, особливо якщо враховувати те, що до кінця 80-х - початку 90-х років сюди було просто неможливо потрапити через повну ізоляцію Албанії.

Ночівля.

5 день Вільний день.
Факультативно пропонуємо:
Екскурсія в Бока Которську затоку і курорт Герцег Нові (25 ). 

Бока Которська затока - відоме і саровинне місто, розташоване біля гори Ловчен (на чорногорському узбережжі), на березі Боко-Которської затоки.

Місто вважається одним з найбільш збережених середньовічних міських центрів на Адріатиці, внесених до списку ЮНЕСКО. На берегах Которської затоки знаходиться безліч старовинних православних і католицьких церков, деякі з них є місцями паломництва.

Переїзд на курорт Герцег Нові - один з головних туристичних центрів Чорногорії. Знайомство з курортом. Місто відоме мінеральними джерелами і оздоровчими центрами. Пам'ятки: Морська фортеця, Годинникова вежа, Сербська церква Святого Архангела Михаїла на площі Белавіста. У місті немає великих пляжів, але на багато пляжів звідси можна потрапити човном.

Повернення в Будву.

Вільний час.

Ночівля.

6 день Вільний день.
Факультативно пропонуємо: 

Екскурсія в Цетіньє (25 €) - культурна та історична столиця Чорногорії, саме тут розташовується президентська резиденція. Місто, оточене горами, знаходиться в долині біля підніжжя гори і національного парку Ловчен.

Місто можна назвати музеєм під відкритими небом: буквально на кожному кроці тут зустрічаються пам'ятники архітектури і мальовничі пейзажі.

Повернення в Будву.

Ночівля.

7 день

Насолоджуємося відпочинком на морі.

Факультативно пропонуємо:
«Морська прогулянка» (30 € / 20 €)
- якщо ви в Будві і хочете побачити якомога більше, купатися без людей в найчистішому морі - все це Вам буде доступно на морській прогулянці Будванской рів'єра.

Вільний час.

Ночівля.

8 день Виселення з готелю.
Виїзд на Україну о 13:00.
  Переїзд по території Чорногорії, Сербії і Румунії.
9 день  Прибуття до Львова вечором.

У вартість ВХОДИТЬ:
• Проїзд автобусом євро класу по території України, Румунії і Сербії
• Супровождення керівником групи
• Проживання по маршруту: приватна вілла в м. Будва
• Екскурсії по програмі

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:
• Вхідні білети на екскурсійні обєкти
Харчування за бажанням: ВВ - 6 євро/люд./день; НВ - 13 євро/люд./день; FB - 21 євро/люд./день 
Доплата за разміщення в DBL: 15 євро/люд./період/ в квітень, травені, червень, вересень; 30 євро/люд./період в липні, серпні.
• Сезонна доплата за тур з людини: липень, сепрень - 30 євро. 
• Факультативні програми
• Страхування (від 55 грн.) - обов’язкове.
• Проїзд в громадському транспорті
• Власні витрати (обіди)
• Курортний збір 7 євро, період з людини (оплата гіду в автобусі)

Львів - Будва - Св.Стефан - Бока Которська затока - Герцег Нові - Цетіньє - Львів

Дивіться також

Туреччина! Екскурсійний тур з відпочинком на морі)))
Болгарія Туреччина
Часткове харчування
8 ночей/9 днів
від 200 Є EUR за 1 особу
Авіатури в Болгарію з Києва
Болгарія
Часткове харчування
7 ночей/8 днів
159 EUR за 1 особу
Аромат зі східними нотами...
Болгарія Румунія Туреччина
Часткове харчування
12 ночей/13 днів
від 261 EUR за 1 особу
 Новий готель , ідеальне місце для відпочинку з дітками ! Болгарія!
Болгарія
Все включено
9 ночей/10 днів
630 EUR за 2 особи