Палкий тиждень в Іспанії!Ллорет де Мар, Ніцца + Венеція

фото туру Палкий тиждень в Іспанії!Ллорет де Мар, Ніцца + Венеція
10 ночей/11 днів
з 23.05.2018 по 31.12.2019

щотижня в Пн, Вт, Ср, Чт, Пн, Сб, Нд

Часткове харчування
від 400 EUR за 1 особу
Телефони для довідки

5 ЕКСКУРСІЙ ВЖЕ У ВАРТОСТІ ТУРУ!!!
5 ночей на морі!   Харчування  на морі  НВ - сніданок +вечеря 
Лігурійське узбережжя, Венеціанська Ревьєра, 
Середземноморське узбережжя Каталонії!
 Сан-Ремо, Лідо ді Єзоло, Коста Брава!
Самі відомі пляжі, сангрія, паелья, кармен, фламенко і пісні під гитару.
Доповнять наші враження Лазурне узбережжя, столиця закоханих Верона 
і зачарована водою Венеція!

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1. Львів – Будапешт – Дьйор

Безкоштовні трансфери «ж/д вокзал - Термінал-А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Можливість приєднання до групи в Стрию та Ужгороді. Перетин кордонів. Прибуття в Будапешт.

Чарівність Дунаю (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)

Сім мостів дивовижно оздоблюють прекрасний Голубий Дунай, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста – Буду і Пешт... У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі та музеї найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта.

Ночівля на території Угорщини.

День 1 - Львів – Будапешт – Дьйор День 1 - Львів – Будапешт – Дьйор День 1 - Львів – Будапешт – Дьйор День 1 - Львів – Будапешт – Дьйор

День 2. Верона

Сніданок. Переїзд в Італію.

Екскурсія Верона – столиця закоханих (входить у вартість туру)

Сьогодні перед нами відкриються "Ворота Італії". Це надзвичайно благородне місто приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову історію і свої таємниці. Потрапляючи сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного... У Верону приїжджають справжні романтики і блукають прохолодними вуличками, сподіваючись зустріти таке ж кохання, як в героїв Шекспіра.

Поселення в готель. Ночівля в Італії.

День 2 - Верона День 2 - Верона День 2 - Верона День 2 - Верона

День 3. Монако – Ніцца – Відпочинок на лазурному березі ... – Дольчеаква

Сніданок. Чудовий день, який ми присвятимо Лігурійського узбережжя.

Екскурсія Квіткова Рів’єра (входить у вартість туру)

Сьогодні нас чекає Франція і Італія. Прибуття Сан-Ремо – столиця квіткової Рів'єри. Тут завжди святкова атмосфера. Саме в Сан-Ремо відбувається щорічний фестиваль італійської пісні, свято квітів, вітрильна регата, змагання по греблі, автомобільні гонки. У маленьких кафе, на набережній, можна випити чашечку справжнього італійського еспресо. Можливість зануритися в лігурійські морські води.

Квіткова Рів'єра і справжня Лігурія (Дорослий: 60€ / Діти: 41€)

Лігурія-це тріумф гармонії між морем і горами. Якщо ви хочете зануритися в дивовижний за своєю красою світ, що складається з оливкових гаїв, виноградників і справжніх лігурійських сіл, цей маршрут Вам сподобається. Почнемо з Дольчеаква (Dolceaсqua), з замком Доріа, винними магазинчиками і ательє художників. Тут варто спробувти лігурійську кухню - вона тут автентична. Далі поїдемо в Априкале. Під'їжджаючи до Априкале, вже з дороги відкривається такий вид на місто, що дух захоплює від захвату. Тут хочеться фотографувати без зупинки, дихати цим прозорим повітрям і насолоджуватися. Так ми і зробимо. Тут неможливо поспішати, життя завмерло в цих середньовічних каменях, вежах, вузьких вуличках. Чудовий день, чудове місце....

Або

Один день на Лазурному Березі (Дорослий: 68€ / Діти: 46€)

Ах, цей Лазурний Берег - синонім блиску, краси і безкінечного задоволення ... Ми прибудемо в середньовічний Ез. Невеликий, але нескінченно затишний, з вузькими вуличками і великою кількістю квітів. З високогір'я відкриваються приголомшливі види на Лазурне узбережжя. Відвідування парфумерної фабрики Фрагонард. Нам розкажуть про історію створення ароматів і процесі виробництва запашної продукції. Адже, "Духи - це пам'ять, яка не підводить" ... .. Далі нас запрошує Князівство Монако. Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя. Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, старенькі в діамантах їздять на рейсових автобусах, а біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І все всім задоволені. Море, сонце, яхти, казино, розкішні готелі і ресторани ... Королівський порт Вільфранш. Зробимо фотопауза і оцінимо захоплюючий дух панорамний вид Вільфранш. І нарешті .... Королева Французької Рів'єри Красуня Ніцца. Це місто кличе до себе художників і поетів, туристів і знаменитостей, персон королівської крові і інтелігентів зі всього світу. Побувавши в Ніцці, ми ніколи не забудемо ласкаве море, жваві площі і чарівний дух романтики, що витає в повітрі цього міста. Прекрасний день….

Нічний переїзд в Іспанію.

День 3 - Монако – Ніцца – Відпочинок на лазурному березі ... – Дольчеаква День 3 - Монако – Ніцца – Відпочинок на лазурному березі ... – Дольчеаква День 3 - Монако – Ніцца – Відпочинок на лазурному березі ... – Дольчеаква День 3 - Монако – Ніцца – Відпочинок на лазурному березі ... – Дольчеаква

День 4. Відпочинок на морі Іспанії – Коста-Брава – Фігерас

По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню). В Іспанії в одну гримучу суміш сплелися фламенко і корида, сучасні міста і вікові традиції, відвага Дон Кіхота і вірність Санчо Панси, палкість Кармен і неповторність Дон Жуана. Відпочинок в Іспанії - це танці фламенко, зустріч з сонцем, хорошою кухнею і іспанськими винами, з гостинністю і радістю життя.

Екскурсія Каталонська Венеція - Емпуріабрава (входить у вартість туру)

А ще в Іспанії є своя каталонська Венеція. Сьогодні ми заїдемо в гості туди, де довжина штучних каналів більше 30 км, жителі причалюють на яхтах прямо до під'їзду будинку і переміщаються на човнах по місту. Емпуріабрава - каталонська рукотворна Венеція на узбережжі Коста-Брава. Місце, де величні Піренеї спускаються в безкрає море. Чарівні гірські пейзажі тут є сусідами з смарагдовими водами моря, створюючи унікальне, ні з чим незрівнянне відчуття раю на землі. А ще тут чудові пляжі, білий пісок, чистота і кришталева вода.

Вільний час. Для бажаючих:

Життя одного генія (Дорослий: 26€ / Діти: 21€ + вх. квиток)

Відвідування музею Сальвадора Далі в містечку Фігерес. Музей Далі вражає, ми неначе раптово опинимося в казці в будиночку Шалтая-Базікаючи. Тут кожен зможе сам відчути своєрідність творчості великого сюрреаліста. Таємничі і загадкові картини, скульптури незрозумілої форми, безліч сюрпризів від великого містифікатора нашого століття. 

Поселення в готель на одному з курортів Середземного моря Іспанії.

Відпочинок на морі.

Вечеря. Ночівля на території Іспанії.

День 4 - Відпочинок на морі Іспанії – Коста-Брава – Фігерас День 4 - Відпочинок на морі Іспанії – Коста-Брава – Фігерас День 4 - Відпочинок на морі Іспанії – Коста-Брава – Фігерас День 4 - Відпочинок на морі Іспанії – Коста-Брава – Фігерас

День 5. Барселона – Коста-Брава

Сніданок. Відпочинок на морі.

Прогулянка на кораблику по Тосі (Дорослий: 26€ / Діти: 21€)

Сьогодні нас чекає прогулянка на кораблику по знаменитому узбережжю Коста-Брава і один з мальовничих містечок Тоса де Мар. Екскурсія по старому місту і замку і багато часу на пляжі для відпочинку. А також можливість продегустувати вино, хамон, сири та інші смаколики в місцевій бадеге.

Вечірня екскурсія

Все життя-Фламенко (Дорослий: 38€ / Діти: 33€)

Сонце сідає за горизонт і в наступаючій темряві немов спалахують куплети фламенко. Надривна музика і стукіт підборів. Роза в зубах. Дріб кастаньєт вибиває стогони розбитого серця, скарги на зраду і крики помсти. Пісня закінчується, її змінює інша ... Вечірня Іспанія, немов збожеволівши від пристрасті, танцює фламенко, фламенко, фламенко.

Повернення на курорт. Вечеря.

Ночівля.

День 5 - Барселона – Коста-Брава День 5 - Барселона – Коста-Брава День 5 - Барселона – Коста-Брава День 5 - Барселона – Коста-Брава

День 6. Відпочинок на морі Іспанії – Монсеррат – Порт Авентура

Сніданок. Відпочинок на морі.

Гора Монсеррат (Дорослий: 46€ / Діти: 36€)

А тепер нас чекає екскурсія в священне місце - гора Монтсеррат. Монсеррат - одне з небагатьох місць на Землі, які, варто один раз побачити, що врізаються намертво в пам'ять і залишаються там назавжди. Ми здійснимо підйом на священну для каталонців гору. Старовинний монастир зберігає зображення головної святої цих місць - Чорної діви Монтсеррат. У Чорної діви просять здоров'я, сімейного щастя і благополуччя. Монсеррат змінює людину, робить її іншою. Приголомшливі пейзажі, незвичайна атмосфера містики, оповиваюча чудотворне зображення Богоматері, зроблять екскурсію незабутньою ... Головна святиня Каталонії розташована в оточенні безкраїх виноградників. Можливість продегустувати місцеві лікери, сири, мед та інші смаколики.

Або

Парк розваг Порт Авентура (Дорослий: 66€ / Діти: 60€)

Готуйтеся до сміху, задоволення, сюрпризів ... П'ять світів- Полінезія, Мексика, Китай, Дикий Захід і Середземномор'ї зі своїми таємницями і пам'ятками, традиціями та історією вмістилися на території цього парку.

Повернення на курорт. Вечеря. Ночівля.

День 6 - Відпочинок на морі Іспанії – Монсеррат – Порт Авентура День 6 - Відпочинок на морі Іспанії – Монсеррат – Порт Авентура День 6 - Відпочинок на морі Іспанії – Монсеррат – Порт Авентура День 6 - Відпочинок на морі Іспанії – Монсеррат – Порт Авентура

День 7. Відпочинок на морі Іспанії

Сніданок. Відпочинок на морі. Для бажаючих:

Один день в Барселоні (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)

Наш маршрут пройде найцікавішими місцями Барселони. Панорамна Барселона - дивовижно красиве місто. Ми дізнаємося історію римської колонії Барсіно, познайомимося з кварталами Ешампле, Тріумфальною аркою. Парк Сіутадея, Барселонетта з відомим пляжем і морським кварталом, площа Іспанії. Олімпійське Кільце, Набережна Колумба, Олімпійський Порт. Зупинки на фотопауза. А з гори Монтжуик ми зможемо зафіксувати на пам'ять панорамний вид на Барселону. Історія Барселони була завжди пов'язана з морем. Барселонета - унікальне місце, де завжди пахне морем. Тут знаходяться численні рибні ресторанчики, де можна спробувати смачні морепродукти, свіжу рибу і страви іспанської кухні. Уздовж набережної вуличні музиканти влаштовують свої концерти. Тут панує гарний настрій і завжди з'явиться бажання танцювати і підспівувати ім. Зовсім недалеко знаходиться чудовий пляж. Ласкаве море, теплий пісочок- тут ми наповнимося духом істинної Каталонії і моря. Час для сангрії і відпочинку.

Акваріум в Іспанії (вх. квиток)

Бажаючі можуть відвідати Акваріум. Тут мешкає 11 тисяч морських створінь. Всі акваріуми тематичні. Головною визначною пам'яткою є гігантський океанаріум, через який веде довгий 80-метровий скляний тунель. Створюється відчуття, ніби йдеш по морському дну, а зверху пропливають акули, скати і інша океанська живність.

Гауді і його творіння (Дорослий: 26€ / Діти: 26€ + вх. квиток)

Воістину, генії божевільні. Каса Міла, Каса Батло, Храм Святого Сімейства, Парк Гуель. Мільйони людей будують подумки повітряні замки з піску, але тільки один зумів втілити свої мрії в реальність. Нас чекає нестримний політ думки і продуманість найдрібніших деталей.

Повернення на курорт. Вечеря. Ночівля.

День 7 - Відпочинок на морі Іспанії День 7 - Відпочинок на морі Іспанії День 7 - Відпочинок на морі Іспанії День 7 - Відпочинок на морі Іспанії

День 8. Відпочинок на морі Іспанії

Сніданок. Відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля на території Іспанії.

День 9. Відпочинок на морі Іспанії

Сніданок. Відпочинок на морі. 11:00 Виїзд з курорту. А тепер нас чекає найкрасивіше узбережжі Іспанії.

Екскурсія Перлина Коста Брава (входить у вартість туру)

Скелі, потопаючі в прозорому морі, затишні бухти, пейзажі з вічнозеленою рослинністю і дивовижні історії узбережжя Коста Брава. Ми відвідаємо один з наймальовничіших містечок на знаменитому узбережжі Коста-Брава - Кадакес. Відрізана від решти Каталонії гірським масивом, на початку ХХ століття ця рибальське село стала улюбленим місцем художників і поетів. Сальвадор Далі провів в Кадакесе значну частину свого дитинства. Також в Кадакесе любили бувати Жоан Міро, Марсель Дюшан, Гарсіа Лорка, Рене Магрітт, Пабло Пікассо. Крім найкрасивіших пейзажів і спадщини Далі, Кадакес славиться своїми рибними ресторанами, одними з кращих в Каталонії. А далі ми відправимося на мис Кап де Креус - найсхіднішу точку Іспанії - з його воістину неземними пейзажами.

Можливість скупатись в одній з бухт і смачно пообідати (доп оплата). Нічний переїзд в Італію.

День 9 - Відпочинок на морі Іспанії День 9 - Відпочинок на морі Іспанії День 9 - Відпочинок на морі Іспанії

День 10. Венеція – Лідо Ді Єзоло – Адріатичне узбережжя

По дорозі зупинка на сніданок (оплачується по меню). Один з найвідоміших курортів Італії, розташованого на півночі країни, на узбережжі Адріатичного моря -Лідо-ді-Єзоло. Відпочинок на морі. Або (Дод. опл. громадський транспорт- 26€/21€)

Заручена з морем Венеція (входить у вартість + вх. квиток)

«Заручена з морем – Венеція!». "Заручена з морем", – так кажуть про Венецію – найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки, затишні кафе запрошують нас на ароматну каву, а на площі Сан Марко прямо на долоні сідають голуби... Ми зможемо відчути ритм міста, приміряти карнавальну маску, помилуватися Гранд Каналом, відвідати надзвичайно багатий музей Палацу Дожів і Базиліку. Св. Марка. І головне: поринути в цю ні з чим незрівнянну атмосферу самого незвичайного міста в Італії.

Поселення в готель. Ночівля на території Угорщини.

День 10 - Венеція – Лідо Ді Єзоло – Адріатичне узбережжя День 10 - Венеція – Лідо Ді Єзоло – Адріатичне узбережжя День 10 - Венеція – Лідо Ді Єзоло – Адріатичне узбережжя День 10 - Венеція – Лідо Ді Єзоло – Адріатичне узбережжя

День 11. Львів

Сніданок. Переїзд через Угорщину.

Дуже смачний гуляш в Долині Красунь !!! (Дорослий: 18€ / Діти: 13€)

Заїзд на дегустацію егерських вин і смачний гуляш в Долині Красунь !!! Найвідоміше вино - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина».

Виїзд в Україну. Перетин кордонів. Можливість закінчити подорож в Ужгороді, Стрию. Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону). Місце прибуття до Львова – Комплекс Термінал «А». Переїзд на поїзди на залізничний вокзал м.Львова. До нових зустрічей!

 

Львів -Будапешт*- Верона-Лігурійське узбережжя-Монако*-Ніцца*- Узбережжя Іспанії (5 ночей)-Венеція* - Львів
Залишились питання?
Телефонуйте саме зараз!
(066) 700-54-30
(068) 371-03-74
(066) 663-26-20
Залиште свій номер телефону і ми зателефонуємо Вам в найближчий час

Дивіться також

АНОНС ТУРІВ З ВИЇЗДОМ ІЗ ЛЬВОВА НА НОВИЙ РІК 2020!
Австрія Бельгія Грузія Єгипет Іспанія Італія Нідерланди Німеччина ОАЕ Угорщина Франція
Часткове харчування
4 ночі/5 днів
від 75 Є за 1 особу
Раннє бронювання ЛІТО-2020!
Греція Єгипет Іспанія Італія Китай Кіпр Туреччина Франція Хорватія
Все включено
7 ночей/8 днів
Найпопулярніші тури Європою! Виїзди щотижня зі Львова!
Австрія Бельгія Данія Іспанія Італія Нідерланди Німеччина Португалія Угорщина Франція
Часткове харчування
4 ночі/5 днів
від 30 Є EUR за 2 особи