Перше туристичне агентство

м. Луцьк, пр . Президента Грушевського ,2 м,Луцьк вул. Зацепи 3 м (головний офіс)
пн.-нед. 11:00-20:00 год РЦ "Промінь"
106565

Відгуки 9

 
Чи наявні у Вас пропозиції на травневі свята?
 
Доброго дня, збирається група на тур в Карпати, 3 дні, виїзд 02.05. Програма туру за посиланням http://1ta.com.ua/tours/ukraina-karpaty-zatoka/travnevi-v-karpatakh/ Моб. відповідального менеджера 099 44 868 55 (Наталія)
 
Доброго дня. Я представляю дитячо-юнацьку спортивну школу Володимира-Волинського. Вже вдруге вихованки відділення художньої гімнастики користуються послугами вашого агенства. Я, тренер, хочу від свого, а також від імені дітей та їх батьків щиро подякувати Наталії Демчур, яка з нами співпрацювала, за її високий професіоналізм. Із задоволенням в майбутньому ще будемо звертатися до вашого агенства і зокрема до пані Наталії. Дякуємо за цікаві поїздки.
 
Какие есть предложения в Крым?Когда есть выезды?
 
Доброго дня, інформацію стосовно виїздів на Крим Ви можете знайти на нашому сайті 1ta.com.ua в розділі "Україна", або, звернувшись за тел. 0994486855 (менеджер Наталія Демчур) З повагою, Перше туристичне агентство
 
есть ли у вас тур поезки в карпаты на майские праздники? интересуют экскурсии в интересные места, восхождения на горы. спасибо
 
Доброго дня, на жаль на травневі свята збірних турів по Україні не здійснюємо - лише за наявності групового замовлення від 15 осіб. З повагою, Перше туристичне агентство.
 
Доброго дня, пані Алла. Просимо надсилати запит за адресою info@1ta.com.ua, вказавши бажані дати, тривалість подорожі та орієнтовний бюджет. Наш менеджер надішле Вам оптимальні пропозиції, зважаючи на Ваші побажання. Наразі у розділі "Новини" на нашому сайті 1ta.com.ua Ви зможете переглянути тури до Єгипту на січень/лютий. З побажаннями гарного дня, "Перше туристичне агентство".
 
добрий день. у вас є путівки у теплі краї??????куди і яка ціна????

Залиште свій відгук